» »

duke nuke forever ??

duke nuke forever ??

tx-z ::

kdaj bo izšel duke nukem forever???
tx-z

jc ::

nikoli

LapD ::

Forever pomeni da ga bodo tudi forever delali:D

Soldier ::

To si dober povedu )))))))) bravo:D :D :D

freejack ::

Mah ste za cajtom, igro so preimenovali v Duke Nukem (For)Never... :D hehe, sej ne, sam se pa že govori o dodatku, celotno ime bo; Duke Nukem Forever: Rest In Peace :D :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

Hux ::

najnovejsi info je da bojo zakupli Unreal 2 pogon in spil prenesli le na njega. Vi vemo da to pomeni ponovni dve leti dela tak da fornever je pravi naziv. Res bojo dosegli enkrat z takimi forami da ko bo res spil izsel dobenga vec zanimal ne.

the_unborn ::

Saj je logicno, da morajo zamenat pogon, sej igro delajo ze mnoga leta in je pogon ze zastarel:D

Area_51 ::

:)) Pa kaj zavraga delajo. Če jo delajo že tolko časa, pol ne bi smela biti igra leta ampak naj igra v zgodovini računalniških iger. Vse skupaj je eno veliko sranje.:)
Area 51

Fury ::

To sploh ni res kar pravs o Unreal pogonu... ce se ne ves Epic konstantno upgrejda pogon in duke tut korist od tega.. da bi pa dobil nove featurse 2jke pa ni treba celga spila na novo delat... zelo malo popravkov ce sploh kej je treba...

Coinbird ::

Znimivo, ravno danes mi kolega na ircu reče "stari vido sem en filmček o DNF pa na koncu piše da bo 2001 izšel".

Jaz sem se seveda smejal. Tisti filmček, ki sem ga lani prvič videl je bil res prava nategavščina. Vem kako se je kolegom in meni rolalo v glavi, ko smo ga prvič vidli. "Res novi Duke raztura!"

V resnici pa je ta filmček edino, kar so tipi skupaj spravli, res sramota uničit tako dober naslov.

tx-z ::

a se že kej več ve glede izida te igrce??
tx-z

flipflop ::

Ne bo je,sprijaznite se. Bo HL2 pa D3,itd... Duka pa ne bo.

(sic) ::

The release date of this game is "When it's done". Anything else, and we mean anything else is someone's speculation. There is no date. We don't know any date. If you have a friend who claims they have "inside info", or there's some game news site, or some computer store at the mall who claims they know - they do not. They are making it up. There is no date. Period.

Res žalostno kaj delajo iz tega. Njihovi fani pa so zaradi čakanja še bolj nori na DNF kot prej. Tukaj si celo pišejo kakšne nastavitve bodo imeli, ko izide... Me zanima kaj se bi (bo) zgodilo, če (ko) DNF sploh ne bo izšel...

George Broussard od 3DRealms je na forumu rekel tole:

Just for the record...when we show stuff will be no real indication of when we will be done. You know us. It could be 3-4 more years, but we'll still showyou some stuff this year I'm sure

To leto je obljubil, da bodo pokazali screenshote. Samo do konca leta je še 6 mesecev (ali nekaj tu blizu).

EDIT: Malo brskam po arhivu foruma pa naletim na dobre informacije. Evo nekaj kaj sem našel:

>>IMHO, DooM 3 is going to have the same reception as Unreal 2 with equal result: very highly anticipated and equally deflating.
George Broussard: I think you'll be wrong and it'll be one of the best fps games ever made.

Pa še rekel je, da niso kazali duka na E3, ker bi potem narod spet mislil, da je igra pred izidom kot ko so izdali tisti video. Rekel je, da nič screenshotov dokler ne bo igra dokončana (ja tista prejšnja NJEGOVA izjava zdaj več ne velja).
Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: (sic) ()

vasquez ::

Kako jim to finančno znese???

(sic) ::

vasquez: Pravijo, da jih Take2 100% podpira (finančno, seveda) in da v igro ni bilo vloženo nič več denarja kot v običajno AAA igro.

IMO: Ko bo izšel bodo samo z akcijskimi figurami pa raznim kičom zaslužili nazaj vse to.

Še več zanimivosti (vse tole so uradne izjave ljudi (največ Georgea Broussarda), ki redno pišejo na njihovih forumih:

DNF probably won't run on anything lower than a GF3. We're debating about GF2's and it's possible, but the hardware just isn't there.

I can speak fairly well about our specs because the engine and tech level is done and isn't likely to ever change

>>Last time we saw the engine, it was in that e3 movie. Even at the time, I thought it looked dated, and sloppy.

George Broussard: I don't know. At the time of that video, what looked better, engine wise? I think it comes down more to personal prefereance than anything else.
Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: (sic) ()

boom-bar ::

Baje da je to že en 3 njihov pogon
Legalizirajte mehke droge!!!

.smidge. ::

In ko bo leta n izsel bo pa razocaranje:\
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Fury ::

pomoje pa ne bo. ne vem zakaj. tak obcutek mam.

tx-z ::

no ja,, bom pa šel obračat dukem nukem 3d :)
tx-z

Testman42 ::

tx-z je izjavil:

kdaj bo izšel duke nukem forever???

2022-05-09, približno 20 let po tem ko je bilo to vprašanje zastavljeno.
https://archive.org/details/duke-nukem-...
no, izšel v ne-dokončanem stanju
ta moj post je verjetno najhujši thread necro kar ga je Slo-Tech kdaj videl
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Personanonim ::

Dajem podporo necro temi

You can do it !
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

opeter ::

Ja, ampak o tem smo že dobili informacije v temi Igre (brez lastne teme):
https://slo-tech.com/forum/t785519/p757...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duke Nukem Forever (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
74294560 (12223) Testman42
»

Duke Nukem Forever bojda prihodnje leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6615450 (12226) ahac

Duke Nukem Forever!!! Izšla!!!!

Oddelek: Igre
262420 (1422) A. Smith
»

Duke Nukem Forever - It's alive!

Oddelek: Igre
152038 (1477) BigWhale
»

Duke Nukem: Forever

Oddelek: Igre
61761 (1567) Dami

Več podobnih tem