» »

Zaklepanje tem...

Zaklepanje tem...

[t502] ::

Kaj za vraga?

Samo povem da je Tony Hawk 3 zunaj pa me ze obtozijo da se vazim z ful hitro povezavo pa s tem sranjem? dajte vsaj prosim malo pomislite modi kaj zapirate pa kaj napisete v editiran post.

Namen je samo bil, da bi stekel pogovor o novem tony hawku nic promotanja ali bahanja (ker jaz to tudi sovrazim BTW)

Just my 2 cents.

Predator ::

temo sem ti zaklenil ker si pastal Release Information ampak na tvojo smolo od nečesa kar na slo-techu ni zaželjeno in ne mi sedaj tukaj igrat angelčka pa še poudaril si da že dl;
( pa še za PR te nisem predlagal );

kot vidiš je kar nekaj tem v zvezi z TH3 in vse razen ene zaklenjene ker sem jo pustil ( ker se edina ne začne z hvalo warezu ) da lahko tam vaša mnenja izmenjate

dodatek: kot vidim je tomi zaklenil tudi tisto temo ampak to ti bo mogel pa sam obrazložit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Tomi ::

Tisto temo sem zaklenil na podlagi DrSegrioDJ-evega nasveta.
Lahko jo odklenem, samo drugič ne smetiti, ok?
metrodusa.blogspot.com

[t502] ::

hmm release info? kje sem te to napisal?

aja pa ves da je postanje NFO datotek dovoljeno? ni proti zakonu...samo za informacijo :)

Predator ::

od kdaj pa je FLT podružnica Activisiona? >:D
ej ne me imet za neumnega no... ;((

[t502] ::

Prosim te no, poglej NFOrce, Iso news ! (.:: edit ::. Ce pa zdaj tale dva linka zbrises pa res ne ves kaj je legalno kaj pa ne... :) )

Pa mi ne govorit da je to nelegalno! ne legalno je samo ce bi postal link za datoteke ne pa da pac pise "ena.igra-GRUpA"

Pozanimaj se malo preden kaj zaklenes pa editiras.

Oprosti da sem malo jezen ampak imam dobro opravicilo...zaprl si temo s katero ni bilo nic narobe pa se napisal si da sem neka puhljica ki me je res dvignilo ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [t502] ()

Predator ::

poznam strani ker redno berem topice v oddelku igre ;)

zaklenil sem ti pa temo zato, ker sem ocenil da pastanje nfo-ja od ripa... ( ne vem kaj si dl ) nekako sodi v okvir anti warez politike in take teme bom vedno zaklenil :)
in v stote ponavljam ... ne zanima ali ima doma nekdo nelegalno eno stvar ali pa ves software, dokler tega ne pove v tem forumu v odelku igre >:D ; hvalite igre, kritizirajte igre, tekmujte..., ampak ne pa objavljat če ste in kje ste dobili kopije!

LP
matjaž

[t502] ::

---
ampak ne pa objavljat če ste in kje ste dobili kopije!
---

Predator, razumem vaso politiko ampak jaz nisem NIC pastal. Samo napisal sem ime, niti (legalne) nfo datoteke nisem "prilimal". Pa linka tudi NISEM napisal, NITI kje sem jo dobil.

A mi bos zaklenil zdaj ce napisem "Tiny.Personal.Firewall.Personal.Edition-TinySoftware"? To jaz ravno ne razumem. Jezil se sploh ne bi ce bi res kaj ne legalnega napisal.

Ampak lahko se bi tudi sprijaznil s samo zaklepom ne pa z dodatnim komentarjem "puhljica" pa tako...to pa je ze zaljenje in to me je najbolj "dvignilo" (ja rad to govorim :D) in tako pa se nebom pustil (se enkrat ponavljam, ce bi res kaj takega malo nelegalnega napisal se ne bi jezil).

Prosil bi te da vsaj izbrises tisti grdi komentar ki si ga pri-editiral ali pa najboljse ker izbrisi temo ker jih je zdaj tak na tone ;)

Upam, da se zdaj razumema in da ni dobene zamere :)

Predator ::

opravljeno


:)


lp
matjaž

R@C@ ::

Prodam novo original igro Uporabniki Vs Predator 2! LOL LOL LOL

Tomi ::

Ja, ta je pa huda>:D
metrodusa.blogspot.com

Predator ::

jaz pa AntiWarez Tycoon >:D

jRk0 ::

jaz pa ne prodam nic :P
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max payne problem

Oddelek: Igre
211888 (1634) Predator
»

Sergio-zakaj si zaklenil temo o kopiranju zaščitenih cd-jev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1108187 (6238) perci
»

Kaj dati necaku za spilat

Oddelek: Igre
201534 (1139) eland
»

GameCopyWorld.com in zaklepanje teme

Oddelek: Programska oprema
192787 (2504) [t502]
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1077224 (5557) lordgreg

Več podobnih tem