» »

DVD predvajalnik Philips DVP5980 umrl med upgrade-om

DVD predvajalnik Philips DVP5980 umrl med upgrade-om

zup ::

Zdravo... Prosim za pomoc...!

Pred kratkim kupil DVD predvajalnik Philips DVP5980. Od tukaj snel upgrade in sledil navodilom (vstavil cede, potrdil z ok, cakal...., stvar se je nalozila, pladenj se je odprl, vzel ven cede in nic pritiskal, cakal...., cakal.... ) .pise da cahas od 3-5min nato se naprava restarta in je stvar koncana, jaz cakal 10-15min nato pa poskusal ugasnit, zapret pladenj, karkoli.... nic ni prijelo. potem sem ga potegnil iz napajanja in prikljucil nazaj, ampak se ni vec vklopil. Sedaj je mrtev. Ve kdo kaj naredit, kaksna je skoda, se ga da zbudit, bo potrben servis, bo garancija upostevana....

Hvala vnaprej!
Bostjan

hodu63 ::

Nič se ne sekiraj, nesi na servis, pa ti ga bodo menjali brez vprašanja, no, tebi tudi ni treba povedati, da si ga zaflešal. Edino čakati boš moral, da servis dobi nov aparat.

l.p.

kmetek ::

Pa še kako preverijo na servisu >:D

hodu63 ::

Ja kdo ti je pa to rekel? Pri Philipsu že dolgo velja sistem menjav dvd predvajalnikov v garanciji. To v praksi pomeni, da na servisu preverijo, če je aparat res defekten in če je tako, ga zamenjajo (oz. naročijo novega). Pri tem gre samo za vizualni pregled morebitnih fizičnih poškodb in preverjanje delovanja. Aparatov se praviloma ne odpira, saj Philips ne zahteva lociranja napake, brez odpiranja in priklopa na pc pa lahko samo jasnovidec ugotovi, da gre za zaflešan predvajalnik (no, če je za ozadje izbrana naga baba verjetno ni najbolje :) ).

l.p.

zup ::

Hvala.... sem poslal mail na avtero, da vidim kaj bodo rekli, potem pa jim ga nesem....
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393111 (49607) NejcSSD
»

Philips DVP3350

Oddelek: Zvok in slika
92007 (1676) hubertfast
»

Kateri DVD predvajalnik, ki predvaja filme iz zunjanjega HDD-ja?

Oddelek: Kaj kupiti
131289 (1124) jerriho
»

Phoilips 42PFL7404H/12 in podnapisi iz USB diska - KAKO?

Oddelek: Zvok in slika
198196 (7700) ta_ki_tke
»

DVD predvajalniki in upscale efekt

Oddelek: Zvok in slika
5996 (919) Tomson

Več podobnih tem