» »

Philips DVP3350

Philips DVP3350

Kleemen ::

Samo eno vprašanje na hitro, potem lahko tudi izbrišete to temo.

http://www.mimovrste.com/artikel/111004...

Ali omenjeni dvd predvajalnik preko usbja podpira tudi video (filme) ali samo glasbo in slike? Mislim da vse troje, a ker nisem 100% raje vprašam.

Hvala.

mtosev ::

da lahko gledas
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kleemen ::

Hvala!

Lahko brišete niz, če želite.

bizi72 ::

Podpira tudi filme dvx. Imaš tudi dober firmware na vb6rocod.

Rašo ::

Zdravo. Pred parimi dnevi sem kupil philips dvp 3350 predvajalnik. Ko hočem gledat dvd film z usb kjuča so mi podnapisi preveč odebeljeni in nikakor niso čitljivi. A kdo ve zakaj je to in kako popravit? Videl sem, da priporočate, da grem na stran od vb6rocod in downloadam- ampak na njegovi strani ne znam dol potegnit firmware. Hvala za pomoč in lp

fitipaldi ::

Pozdravljeni

A ima kdo kašen delujoč link za firmware omenjenega player-ja?

Hvala

fitipaldi ::

A ima mogoče kdo firmware za player. Našel sm bin file DVP3350_12.bin, a ko ga hočem zapečt na cd mi napoše unexpected error. Če dam na usb ključ ne kaže ničesar. Mogoče kakšne ideje.


Lp

hubertfast ::

Kleemen je izjavil:

Samo eno vprašanje na hitro, potem lahko tudi izbrišete to temo.

http://www.mimovrste.com/artikel/111004...

Ali omenjeni dvd predvajalnik preko usbja podpira tudi video (filme) ali samo glasbo in slike? Mislim da vse troje, a ker nisem 100% raje vprašam.

Hvala.


Sam imam isti oredvajalnik, preko USB-ja lahko gledaš dibx, muziko in slike, to dela suped, dvd pa ne. Se mi je pa pred tremi tedni pokvaril, diske je nehal brat, karkoli daš noter napiše NO DISC, zdaj že tri tedne čakam na servis, da se zmiga, ker je v garanciji imajo 45 dni časa, na tak način so me odpikali, da jim naj ne težim več. Vsaka čast res prava borba za kupce.
Lara je zakon!!!

hodu63 ::

Čudno.
Pa si ga nesel direktno na pooblaščen servis? Pri Philipsu se dvd predvajalniki ne popravljajo, naloga serviserja je samo da preveri, če je predvajalnik res pokvarjen in če je tako ti izda potrdilo za zamenjavo, s katerim dobiš v trgovini nov aparat.
Zadeva ne bi smela trajati več kot kakšen dan. Zapletlo bi se lahko samo zaradi osebja na servisu (dopusti).

l.p.

hubertfast ::

Ja po treh tednih sem dobil novega. Ni pa bil kriv servis, temveč trgovina, ki je pozabila poslat aparat na servis. To sem zvedel, ko sem sam klical na servis, da vidim kakšna je situacija. Kolega, ki je recimo kupil dvd v neki drugi konkurenčni trgovini je pa dobil nov aparat kar takoj ko je prinesel pokvarjenega.
Lara je zakon!!!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393056 (49552) NejcSSD
»

Dvd Predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
92231 (1987) komentar
»

DVD/Divx predvajalnik Everton

Oddelek: Kaj kupiti
92890 (2286) Buffy
»

Nakup dvd

Oddelek: Zvok in slika
71861 (1638) Alamar
»

DVD player Firmware upgrade

Oddelek: Programska oprema
71959 (1916) racunalnicar

Več podobnih tem