» »

Katera miska? Prosim za pomoc?

Katera miska? Prosim za pomoc?

AnWar ::

Bo ta v redu miska? Za igranje iger kot recimo unreal tournament, kjer potrebujem hiter oddziv ... ter ostale igre? Ne vem kako bo z prenosom miske ker je ta prikljucen na usb, ohisje je pa pod mizo, bo to kej vplivalo?

LOGITECH VX Revolution Laser, brezžična, velikost miske mi ni pomembno.

http://www.mlacom.si/article.aspx?docid...

Lp

David
[Asus ROG Strix SCAR III]

zupan ::

Tale miška ni za igranje iger. Ti priporočam Logitech G serijo ali pa Razer :D

Kramar ::

Brezžične niso za igranje iger.

oemdzi ::

lepo si kupi logitech G5 ( uporabljam tudi sam) , tudi razer death adder ni slab ali pa kak razer copperhead (vednar ima dokaj majave tipke), ce pa se ti zdi skoda denarja imas tukaj alternativo genius ergo 525 ( dokaj solidna miska za to ceno , 2000 dpi ...) http://www.mimovrste.com/artikel/225001..., ce nimas podloge je nakup igricarske miske nesmiselen, zato si kupi tale komplet http://www.mimovrste.com/artikel/225002..., seveda ce zelis zapraviti vec denarja, pa kot sm omenil prej si kupi ali logitech G5 , G9 ali pa razer death adder ;) P.S. miske sm use tudi sam ze imel

zupan ::

Glede podloge (če jo rabiš) si pa kup kšno Qpad, Razer ni tok dobra - sam jo uporabljam pa ni kej tok

SmeskoSnezak ::

Mene pa zanima, kera miš je najbolj ergonomično oblikovana.
@ Pusti soncu v srce... @

bluefish ::

tista, ki se tebi zdi. Vsekakor ni nekega splošnega modela.

PINki ::

Mah uzameš lepo MX518, ma obliko da ti sede v dlan, pa še 3 leta garancije:)

PS: Jaz podlage oz. podloge sploh ne uporabljam, in ni skoraj nič drugače kot prej, ko sem jo imel. Edino nogice se hitreje obrabljajo|O

Lp

SmeskoSnezak ::

blueFish, mislo sn bolj na to, da je dobro za tvojo roko. Kot maš par modelov tipkovnic, ki so bolj ergonomične , da ne trpijo prsti in roke(Logitech Wave recimo). Al na to pri miškah ne mislijo?
@ Pusti soncu v srce... @

draa ::

imam 2 miški
1. razer diamondblack (plasma) (1600dpi) in je izredno dobra za hitre in natančne gibe PRIPOROČAM
2. Trust Predator(1600dpi) Dobro sede v roko, vendar imam z njo probleme pri špilu CSS ... ne smem prehitro prestavit miške...kot mi sploh nebi zaznal premika...samo ekran se zatrese. (sem jo preiskusil na različnih podlagah in povsod isto) sem mislil da je malo pokvarjena, pa ima en kolega točno enak problem z njo. Mislim pa, da mi je pri UT2004 delala ok.

lp

PINki ::


To ti sede v roko, samo jaz sem dobil verzijo z 1800DPI:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538144 (30216) ShowDown
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314809 (13081) mr1two
»

Katero Gaming miško do 30€ (+/- 5€)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
736247 (5437) TOP
»

Miška do 40eur

Oddelek: Kaj kupiti
272076 (1586) ;-)
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586005 (5121) mihajlo carr

Več podobnih tem