» »

Miška do 40eur

Miška do 40eur

1024 ::

Ziv!

Zanima me katero misko priporocate do zmerne cene desetih jurijev.... Zahteve? Laser, kabel, kak ekstra gumb...

Gledal sem logitech, razer in microsoft, ki sploh niso poceni. Ostale firme verjetno ne dosegajo enake kvalitete?

hvala za nasvete
lp
Fish knows everything.

tilinho20 ::

Mx518 ali DeathAdder. Ni pa v rangu do 40 eur, ampak do 50 eur.

1024 ::

Fish knows everything.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1024 ()

novinec09 ::

Ali pa kakšna Genius Ergo525-tole imam sam in morem povedati, da je odlična miška-tako za igre, kot ostalo uporabo!:D

1024 ::

Al pa tole. mx400?


Kaka pa je ta genius na otip? Plastik fantastik al je uredu?
Fish knows everything.

PINki ::

Malo presega tvoj budget. Ampak je vredno!

mx518

PINki ::

mx400 ma bratranc, pa ni lih nevem kaj.
Če misliš gejmat na polno, si privošči mx518.

1024 ::

Ok. 518 za 42eur. 2 eura čez, da se kupi enkrat in dobro. :D

Naj me nekdo razsvetli kaj je fora spreminjanja občutljivosti senzorja?? A ni tko da daš na max in to je to? :)
Fish knows everything.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1024 ()

novinec09 ::

Zelo vredu je, pa še lepo v roko paše! V glavnem-meni ni žal, da sem jo kupil!
Je pa zelo podobna MX518 od Logitecha, stane pol manj, pa še odlično podlogo dobiš zraven!

GENIUS - Tukaj jo poišči po Laserskimi!
Ceneje.si

1024 ::

Ja maš tut prav. Zgleda precej podobno, za pol cene. Če sem sedaj zivel (zmagoval na lanih xD) na BJ69 pol bo tut ta dost u končni fazi.


Fish knows everything.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1024 ()

warpfreak ::

Nasparaj se tistih 20€ in kupi Deathadderja iz 3G senzorjem ker je res vredn svojga dnarja, če rabiš miško za gejmat seveda! Če nimaš možnosti al pa pač ne bi rad dajau za miško več kot 40 pa kupi MS Intelli Explorer 3.0 ki je nekaj okoli 40€! Vsekakor ne kupuj neznaih proizvajalcev (vsaj moje izkušnje z njimi so negativne)

ps. Diamondback Plasma stane tud tam okoli 45€, vendar pa ti ga totalno odsvetuejem, brez tega 3G ki res dela odlično

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: warpfreak ()

novinec09 ::

Saj boš sam videl, da je dobra miška!
Zraven še je gumjasta podloga, ki sploh ne drsi, pa še mehka je.

Če jo boš kupil sigurno neboš razočaran!
Nekateri pravijo, da je Genius zanič-mogoče je res, ampak vsi njihovi artikli pa res niso-so prav dobri! :D

tilinho20 ::

DeathAdder-ja se dobi za 49,30 eur pri AGT-ju.

neres ::

Če ti je kvaliteta izdelave pomembna potem ne vzet Genius 525. Morda sem jaz imel smolo, ampak z mojo nisem bil zadovoljen.

O tej Genius kot tudi o tisti OCZ Equalizer (ki je pravzaprav A4Tech v drugačni barvi) obstajajo teme na slo-techu, če hočeš iskat (z googlom seveda ;)).

Zdej kako ti miška paše v roko itd. je stvar subjektivnega okusa, tako da tukaj nimaš kaj kot da preizkusiš.

Če hočeš nekaj poceni, potem je IMO najboljša 'gaming' miška za 20€ trenutno A4Tech X-718F. Seveda če ti je dovolj nižja občutljivost potem pride v poštev še precej kakih 800dpi mišk, ki bi ti lahko bile všeč...

PINki ::

Na slo techu je že dost tem o teh geniusih 525 "gumbi ne delajo v igrah", DPI ne spreminja med igrami in podobno.

Tvoja vprašanje glede tega DPIja je le to... 1600DPI se hitreje premika kot npr. 800DPI, 1cm na podlagi je recimo pol ekrana, pri 1600dpi pa cel ekran.
Pa še laserska je ta 525, optične zaenkrat vodijo!

Dangsteer ::

Jaz uporabljam Razer Krait, in jo moram full pohvalit.Pa tudi cena je razumna.

Lp

debil ::

Kaj mi lahko poveste o Logitech VX Nano ?
Zanimajo me predvsem izkušnje tistih, ki so jo že imeli na testu. Je upravičena svojega denarja, ima kakšne probleme, ali kaj podobnega? Predvsem mi je všeč vizualno, ter prilega se mi v roko. Tako da me zanimajo še njene lastnosti v praksi.

Dead_Eye ::

debil: sploh ne razmišljat, vzemi. najboljša miška za prenosnik in pika.
The one and only

dejanslo ::

jaz bi pa vprašal le glede pokvarljivosti mx518? namreč, mi crkuje (desni gumb, zdaj se pa kar randomly neha odzivat in začne delat po rebootu), račun pa sem zgubil ( :\ ) in ne morem preizkusit druge. sem pa z njo uber ful zadovoljen in zdaj nisem čist ziher, če naj spet kupim to, ali ne :)
There`s More Than One Way To Do It

T0RN4D0 ::

Smem vprašat zakaj mora bit laserska?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

PINki ::

@dejanslo: jst sm kupu že 3 mx518, druge ne morem uporabljati, ker sem se preveč navadil nanjo in jo mam ful rad.:8)

dejanslo ::

@PINki: a da si kupil 3, pomeni, da sta se ti 2 pokvarli? :) druge 20+€ miške še nisem imel, ampak ta.. uff.. prva liga. ;) kar pa ne pomeni, da bi dal vsaki 2 leti tolko dnarja za novo v primeru okvare :)
There`s More Than One Way To Do It

PINki ::

Kvarile so se mi vse z isto napako (zmrznejo v igricah). Ampak to se popravi z zamenjavo kabla, ker se zgublja stik. Jaz sem pa na žalost izgubil garancijo, ki traje 3 leta.
Zdaj od 3. miške čuvam garancijo, vendar je ta 1800DPI, ostale pa so bile 1600.

Sam shrani garancijo!

dejanslo ::

hvala! :)
There`s More Than One Way To Do It

Goldee ::

Sam mam Logitech RX1000 in sem ful zadovljen. Je laserska, mislm, da ma 1200dpi in lepo drsi po vsaki podlagi. Roler se premika tudi levo in desno, kar je zlo priročno za recimo "back" ali pa "forward" funkcijo - recimo za srfanje... Stane pa okoli 20€. Ne poznam tolk drugih mišk, da bi lahk generalno govoru, sam zame je bil to best buy.
lp
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

mmmato ::

Ja, rx1000 je ql. Se mi pa zdi, da so laser miške bolj občutljive na podlago. Sem imel prej nekaj LED mišk, pa so se bolje obnašale na navadnem belem listu a4 format kot tale laserka.

Tomay ::

Malo si bom sposodil temo.

Ali kdo ve za kako dobro bluetooth miško v črni barvi, ker nikjer pri nas nisem zasledil V270 BT. Potrebujem za prenosnik, samo ne sme biti premajhna. Zdaj imam BLM3000A samo je premajhna.

Ve kdo kje dobiti V270 v črni barvi (v tujini še nisem poizkusil) ali pa kaj podobnega od kakega drugega izdelovalca. Mora pa biti BT.
Voodoo 4Ever

;-) ::

Jaz sem kupo razer diamondback za 29.99 € pri bigbagu in sem zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero Gaming miško do 30€ (+/- 5€)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
736221 (5411) TOP
»

Nova gamerska miška. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
596022 (4830) strictom
»

miška- g9 ali mx

Oddelek: Kaj kupiti
211401 (1155) tilinho20
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
585993 (5109) mihajlo carr
»

laserska vs optična miška

Oddelek: Kaj kupiti
159983 (9684) roli

Več podobnih tem