» »

Prekleta razer podgana

Prekleta razer podgana

StajercSSS ::

Kupil razer copperhead podgano,inštaliral gonilnike in program,pa je vse lepo delal,edino,ko sem htel nastavitve spremenit,mi je napisal,da ne najde miške,zato se ni dal nastavitev spreminjat..
Potegnil sem dol nove gonilnike,zaj pa je miška mrtva,in če gonilnike hočem ponovno namestit,se skoz prikaže,da ne najde miške,čeprav je priključena,a trda ko miš..,pa če se poserem v hlače ali ne..
Ko izklopim in vklopim podgano z usb-ja,prvo išče novo strojno opremo,pol pa napiše to:

In miš je ponovno mrtva. ;((

Kaj naj naredim,da bo prekleta miš delala?
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Izi ::

Potegnil sem dol nove gonilnike,zaj pa je miška mrtva

Po vsem prebranem lahko rečem smo to, da si najverjetneje potegnil dol napačne gonilnike :D
Probaj še enkrat z starimi.

StajercSSS ::

Gonilnike sem te dol potegnil..

So 6.10,na cdju so 6.06.
Ko inštaliram stare gonilnike,mi vsaj dlje pride,da me 2x vpraša,če vseeno namestim,ker je nevarnost,da ni združljivo z XP,pol na vlko napiše FAILED in ponovno zaženi rač..
Brez gonilnikov je miš šla,z gonilniki se ni dal nastavitev spreminjat (DPI itd.),ker mi je napisal,da ne najde miške,ko sem kliknil aply,zaj pa je miš totalno mrtva.. ;((
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

StajercSSS ::



Ko pa dam posodobi gonilnike s cd-ja,pa spet fukne tisto sliko od zgoraj..
Prekleta miš prefukana,pa gonilniki za drek.. ;(( ;(
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

StajercSSS ::

Ok.. Zaj sem vsaj usposobil podgano,da dela,sam mam spet problem! Kaj mi pomaga podgana,če ne morem nič nastavljat?? (Na sliki)



Je mogoče krivo,ker še mam gonilnike od Genius Wireless gonilnike gor? Poomooč,če ne zapakiram miš dol,pa nesem nazaj v trgovino!;(
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

PINki ::

Ja probej ane!

StajercSSS ::

Kdo online? Rabim pomoč,ker mi pol,če ne dela,v CoD podgana nebo nič koristila.. :\
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

mihajlo carr ::

Zbriši tiste druge gonilnike, če pa ne bo delalo pa nesi nazaj pa naj ti dajo drugo. Sej ma velik ljudi težave s temi miškami...

DominusSLO ::

Si jo probal vtakniti v drugi usb port? Nimaš slučajno kakega usb podaljška vmes ali kaj podobnega? USB driverje maš v redu? Si probal vseeno miš še na kakem pc-ju, da izločiš probleme pri sebi?
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

TechBeats ::

Men se je to zgodil na visti, najprej sm meu sam prklopleno brez driverjeu, in je čist kul delala, ker ima profile že po defaultu vgrajene notr.
Pol sm si pa hotu posnet te driverje in mi ni zaznal miške... uglavnm zbriš pod -device manager use kar je od miške tud un -human interface device al neki tazga; tud tastare driverje od prejšne nujno izbrisat, pa izklop miško in jo še enkrat prklop, to kr u winsih ni panike, lohka pa tud probaš z windows update k imajo tud razer driverje pa ti nej probajo winsi sami posnet.

Aja pa se ti miška premika drgač? al ti ne dela, k men učas, no zelo poredko, kr noče delat takoj k winse pržgem (lučke utripajo, sam kazalc se ne premika), pol jo pa sam na hit izklopm pa vklopm nazaj pa je kul. jo mam pa že več k eno leto, pa še zmer kul dela. Tko da ne verjamem, da je uničena.
AciD TriP

StajercSSS ::

Miuška zdaj dela,gonilniki so vredu,firmware sem posodobil,je pa še skoz največji problem to:



Kaj naj z miško,če ne morem nastavitev spreminjat,ker mi je "kaoo" ne zazna??
Probal sem že skoraj vse usb porte,stare gonilnike dol brisal,itd.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

StajercSSS ::

Nič..Če nega rešitve,jutri nazaj nesem..
Me zanima,če kdo ve ime miške,ko jo je M$ pred kratkim predstavil,pa nekje 50-60€ pride.. Nekaj na R,se mi zdi..
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

zupan ::

Jst mam DiamondBack pa sm prejšn mesec downloadu en najnovejši gonilnik za to miško in sem seveda vse zajebu :\ Jebu sm se 1 tedn, pol sm pa eno miško kupu za 10 euro k je mela PS2 priključek in sm to miško priključu na PS2 vhod Razer pa na USB ( ker če Razer miške nism meu priključene mi pol ni hotu instalerat original gonilnik ) še prej sm pa ta star in ta nov gonilnik zbrisu. Ampak sm s tem gonilnikom zjebu vse 4 usb priključke, tko da sploh nič ne zazna :S


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava z miško na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
143191 (3119) Kla_Man
»

Miška in W7

Oddelek: Operacijski sistemi
101006 (844) filip007
»

Zunanji trdi disk error

Oddelek: Pomoč in nasveti
202641 (2383) Pentium
»

Vsakak igra zašteka

Oddelek: Igre
18908 (772) xardas212
»

Problemi z Nividia gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
171148 (1004) StajercSSS

Več podobnih tem