» »

Asus eee PC

Asus eee PC

««
50 / 55
»»

pickle_rick ::

Ne mislim dokupovati, ampak bi verjetno vzel v big bangu kjer ga imajo tudi z 6 cell baterijo, pride pa 430 eur.

jest10 ::

Za ta denar dobiš pri nas novega 3 celično baterijo + novo 9 celično iz Anglije.

debil ::

DoLeNc15 sliko si videl pa ti ni dovolj? Evo še video.

blue33 ::

Za ta denar dobiš pri nas novega 3 celično baterijo + novo 9 celično iz Anglije.


si mogoče videl kje v RS baterijo nad 6600 mAh za Acer Aspire One?
L.P

jest10 ::

Za ta denar dobiš pri nas novega 3 celično baterijo + novo 9 celično iz Anglije.


si mogoče videl kje v RS baterijo nad 6600 mAh za Acer Aspire One?
L.P

Nisem je videl, se jo pa da dobiti za en kup denarja. Nazadnje sem zasledil 150€, za ta denar pa dobiš 2 9celični iz Anglije. Vrednost funta je padla, tako da le nabavi

blue33 ::

o.k., zdaj me zanima še samo to, če je že kdo naročil s strani Super Etrader, če je možen nakup po prevzetju ali moraš nakazati denar ali mogoče gre plačilo z EC-kartico. Hvala.

jest10 ::

Jaz sem 2 tedna nazaj. Kakšne so možnosti za plačilo ti itak vse piše, ko se boš spravil naročati.
S poštnino prede nekaj čez 70€

quartz ::

Mogoče BV vprašanje: Velja garancija za Asus EEE PC 701 enako, če imaš namesto originalnih linuxov naložene Win XP?

Ne vem kakšni so pogoji, mogoče pa kdo ve ali ima izkušnjo - sprememba OS vpliva na garancijo?

Dri3r ::

Zavisi od servisa kje ga popravljajo. Načeloma pa nebi smelo bit problemov, bolj bi komplicirali če bi bila stvar obratna - nameščen Linux namesto original Winsov.
dri3r

OmegaBlue ::

rajt.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kixs ::

Zdej sem malo ven padel...

Se v Sloveniji prodaja kaksen netbook, ki ima vgrajen HSPA 3G za mobilni interent?


Na primer:
EEE 901 GO

Vem, da je bilo govora tudi pri Samsungu...

LP

nurmaln ::

marca
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Company ::

Kaj pravite, bi bil Asus EEE 1000H za 396€ dobra izbira? V Sloveniji z 2 letno garancijo, baterija je 6 celična.
Procesor: Intel® Atom N270 (1,6GHz)
Zaslon: 10" WSVGA(1024x600)
Pomnilnik: 1 GB DDR2 667 MHz
Trdi disk:160 GB SATA, 5400 obratov

Hvala in LP!

Karen ::

Moj nasvet glede uporabnosti: glej 12palčnika če imaš možnost.

trnvpeti ::

Kaj predlagas od 12 palcnikov?

Karen ::

Nisem imel nič posebnega v mislih (nič ne predlagam, ker ta trenutek ni nič pametnega na trgu). Včasih sem imel Della, samo ni bil v istem cenovnem rangu. Kakor sem slišal naj bi Samsung imel enega najavljenega, pa Dell tudi baje. Ostalo je dražje in težje - nasploh danes ni za dobit kulturnega 12palčnika brez vgrajenega DVD-ja. Imaš enega HPja z DVDjem za 840eur in 1,8kg; imaš Della brez DVDja s sicer kulturnimi 1,36kg, samo je 1,5k€. Ostalo je podobno... Skratka nič kulturnega nisem našel ta hip na trgu (neki Haase ali nekaj takega se dobijo, samo so spet 2kg). Moj ideal bi bil med 1 in 1,3kg, avtonomija 3-4 ure, brez DVD-ja (oz. z zunanjum na usb-ju - zmeraj manj to rabiš) in z 12 palci, cena pa do 500€. Ko pride na trg pač pride....

cryptozaver ::

Tale ACER http://www.mimovrste.com/artikel/275012... za dobrih 400€ je čist kul. OK mal težji, a ima 2G RAMA, DVD & cell baterijo...

Mene mika da bi zamenjal 904HD ker je preveč igračkast...

Prodam za 270€, star 1 mesec in seveda v garanciji ter kupljen pri nas...

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

pa se ti zdi da 15,6'' prenosnik sodi v temo o eeepc?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

TgT ::

Ja, enim pač to ni jasno in primerjajo samo cene :D

Sestra uporablja Asus laptop za brskanje po netu, jaz pa EEE901, več kot dovolj in bolj prenosno za 295€ in to s poštnino. Dober deal :D
Hit'N'Run

Dr_M ::

Ja in pravi mal tezji. Obicajni prenosnik je kr mal prehud zalogaj za prenasat. Premaknit ga ni trezko, nosit pa je.
Hudicevo velika razlika med 1 in 2.7Kg.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

frudi ::

Kaj pravite, bi bil Asus EEE 1000H za 396€ dobra izbira? V Sloveniji z 2 letno garancijo, baterija je 6 celična.
Procesor: Intel® Atom N270 (1,6GHz)
Zaslon: 10" WSVGA(1024x600)
Pomnilnik: 1 GB DDR2 667 MHz
Trdi disk:160 GB SATA, 5400 obratov

Hvala in LP!

Lahko deliš z nami, kje ga boš pri nas s 6-cell baterijo dobil za takšno ceno?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

cryptozaver ::

Ja, enim pač to ni jasno in primerjajo samo cene :D

Sestra uporablja Asus laptop za brskanje po netu, jaz pa EEE901, več kot dovolj in bolj prenosno za 295€ in to s poštnino. Dober deal :D


Kaj tebi ni jasno?

Pogovarjamo se o alternativah. In meni se zdi glede marsičesa ne le cene (a očitno bereš le tisto kar hočeš sam) tisti prenosnik prav primerna zamenjava.

Če se s tem ne strinjaš prav, ni treba tečnarit zarad tega!

Company ::

Za tako ceno se ga dobi na enaa.com. Tukajle: http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
Upoštevati je treba še 3 % popusta s kodo.

LP!

cryptozaver ::

Do 8. februarja ima mimovrste nekakšen 'novostrežniški' popust 8%.

Samo pravo kodo vpišeš in je!

Dr_M ::

cryptozaver: za mini prenosnik je edina alternativa drug mini prenosnik. Prenosniki "normalne" velikosti so za nekatere nesprejemljivi (npr zame). Preveliki in mnogo pretezko.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

cryptozaver ::

cryptozaver: za mini prenosnik je edina alternativa drug mini prenosnik. Prenosniki "normalne" velikosti so za nekatere nesprejemljivi (npr zame). Preveliki in mnogo pretezko.


Vse je relativno. Zame je normalno ou sprejemljivo to, kar gre v mojo 'vodovodarsko' leder torbo ;-)

Dr_M ::

Za take racunalnike so pa druge teme.
Men so prenosniki skrajno neuporabni, predvsem zaradi teze. Teli miniji so mi pa ze kar usec. Upam, da si bom letos lahko ze kupil enega (morajo se nardit takega, ki mi bo zares usec >:D )
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Frgazor ::

Obstaja kakšen mini prenosnik z vgrajenim ssd-jem? Poleg parih ausov, ki niso več v prodaji, ne najdem nič pametnega.

cryptozaver ::

Do 8. februarja ima mimovrste nekakšen 'novostrežniški' popust 8%.

Samo pravo kodo vpišeš in je!


No ja ni točn tko... sry

citiram del mejla:
... Vsem uporabnikom mimovrste=) podarjamo 5-odstotni 'preselitveni' popust in brezplačno poštnino pri vseh naročilih do vključno 8. februarja.

Ugodnosti izkoristite tako, da v prvem koraku nakupa »Pregled naročila« v polje »Imaš kodo?« vpišete kodo selitev82. Od zneska naročila bomo odšteli 5 % in naročeno dostavili brezplačno! ...

kmetek ::

Prenosnik ASUS EEEPC S101 RJAV (EEEPC S101- WinXP) vidim dobavljivo

resda cena skoraj 600€ :(

cryptozaver ::

Evo enega zanimivega 12 inčarja. Meni se zdi kar zanimiv, tut cena bo čez 50€...

http://www.anni.si/sl/Style_Note/Notesn...

Moj mikro pravi da gre za priznano znamko...

Zanimivo je tut to (glede na vir), da pride v SLO konec meseca 10 inčar z optičnim pogonom.

http://www.mojmikro.si/news/prenosniki_...

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

Ja, enim pač to ni jasno in primerjajo samo cene :D

Sestra uporablja Asus laptop za brskanje po netu, jaz pa EEE901, več kot dovolj in bolj prenosno za 295€ in to s poštnino. Dober deal :D


Kaj tebi ni jasno?

Pogovarjamo se o alternativah. In meni se zdi glede marsičesa ne le cene (a očitno bereš le tisto kar hočeš sam) tisti prenosnik prav primerna zamenjava.

Če se s tem ne strinjaš prav, ni treba tečnarit zarad tega!


Ja. Ene tolk primerna zamenjava kot če bi nekdo razmišljal o nakupu dvosedežnega kabrioleta, ti bi mu pa kot zamenjavo predlagal kombi.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

LuJoo ::

Mogoče kdo ve kje bi lahko kupil lcd za eee pc 7"? Počil mi je ekran:(

kmetek ::

zamenjaj laptop, ceneje pomoje.

LuJoo ::

zamenjaj laptop, ceneje pomoje.

Sej tko bom tud naredu :8) ekrana nemorem dobit nikjer pa še stane, če bi naročil iz tujine enako kot nov;(

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BALDOx ::

Jaz imam ekran ker sem skuru osnovno ploščo prodam ? €

lp

LuJoo ::

Jaz imam ekran ker sem skuru osnovno ploščo prodam ? €

lp


Glej mail;)

kmetek ::

Kaj je sploh razlika med 1000HD in S101 ?

hanibal ::

-Heh, mogoče mal off-topic a vseen, mogoče bo koga zanimal...
Včeraj je moja prižgana in odprta 901, s sicer butasto izbranega priročnega odlagališča (potem zmeril - 65 cm višine), zdrsnila na talne ploščice in - preživela. Brez praske ali reseta.
Zvočni efekti ob padcu niso bili kaj prida a jih ne bi rad slišal še enkrat. Torej, ne počnite tega doma :)
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA

gobelin ::

-Nadomestni lcd-ji se dobijo v tujini, cca 60eur+poštnina.
-Serija 1000 ima vsa 6 celične baterije.
-Razlike-> http://event.asus.com/eeepc/comparison/... , S101 je predvsem lepši.
-V nekatere Eee se lahko vgradi 3G modem(je namenjeno mesto, a je potrebno lotanje), če koga to ne mika, si lahko omisli primeren telefon. Bo pa v nekoč v prihodnosti sigurno to serijsko, kot tudi gps modul, touchscreen, tv in podobne dobrote, ki že danes delujejo, če človek želi.

nurmaln ::

EEEPC z vgrajemim 3G modemom bo na voljo v sloveniji v marcu.
bo pa model 1000H
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()

kmetek ::

in v ta 3g modem se bo dala kartica od mobitela ali simobila in surfaš kjerkoli?

poweroff ::

Ja.
sudo poweroff

kmetek ::

kdor rabi pocen 904hd ASUS 904HD Črn

quartz ::

in v ta 3g modem se bo dala kartica od mobitela ali simobila in surfaš kjerkoli?


Ja.


Kolkr je men jasno moraš imet pri ponudniku GSM storitev (mobitel,simobi...) vklopljen paket za prenos podatkov... Al se motim in se lahko vsak kekec z navadno sim kartico poveže!?

JanK ::

Predplacani Mobi SIMi tudi omogocajo prenos podatkov.

TgT ::

T-2 3G 4€/mesec
vključenih 50mb prenosa

neomejeno za 10€
Hit'N'Run

poweroff ::

kdor rabi pocen 904hd ASUS 904HD Črn

Naj si ga nekam vtaknejo!

Kje so bili pa gospodje lansko leto?

A gospodje slovenski trgovci ne vedo, da se da kupovati preko spleta in da če se ne bodo zmigali, bomo pač kupili v tujini?
sudo poweroff

trnvpeti ::

ima kdo izkusnje z 904hd?
««
50 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus EEE 1000HE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22819190 (11808) Kleemen
»

Nakup Netbook-a

Oddelek: Kaj kupiti
254829 (3881) __Devil__
»

Asus eeepc 1000h (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
928695 (6653) MKC00
»

Kateri NetBook (SSD, 9"+...)

Oddelek: Kaj kupiti
373987 (2850) antonija
»

Computex 2008: MSI Wind in Asus Eee PC 901 (1000)

Oddelek: Novice / Procesorji
349917 (6190) grmek

Več podobnih tem