» »

Kje kupit boljsi fan za grafiko?

Kje kupit boljsi fan za grafiko?

Racunalnik ::

Orginal mi je zaribal ker je tolk slab,pa me zanima kje lahko kupim v Ljubljani nov ventilator ki bi bil mogoce samo iz hladilnih rebr brez venta da bi bil skoraj neslisen,ce pa to ne obstaja pa lahko tudi orginal ali boljsi ventilator.
Sam da ni to 30eur za boljse ker potem se mi ne splaca,raje potem orginal.

Grafa je pa Geforce 6600 (pci-e) 256mb ddr ram

Tisti zalman je prehud ker itak nimam navitega pcja in je skoda dat 25eur za vent.

Spike Edin ::

Živjo!

Če bi rad imel dober, neslišen hladilnik in seveda da dobro opravlja svoje delo ti priporočam ZALMAN VF700-Cu, več info Klik

Če bi rad malo slabšega in cenejšega potem pa ZALMAN VF700-AlCu, več info klik

Škoda ni odšteti 25 eur ... sama grafična kartica tudi če ni navita ima višjo temp. z orig. hladilnikom.
Lahko kupiš še nekaj cenejšega vsekakor je to tvoja odločitev.

Lp!
The PC Doctor

Racunalnik ::

Brezveze se mi zdi dajat zalmana,stane 25eur tezek je 180g,i bo polomil vse v pcju,tisina pa dvomim da je taka kot pravis ker imam ze najvecjega zalmana v kisti za procesor hldait pa se ga slisi bolj kot orginal pa ceprav je na najnizjih obratih,slisi se pa nizje tone zato ker je ta glomazna vetrnica na lezajih,orginal se pa visje tone slisi,pa se to ne nujno.
Ventilatorja se nebi branil,skoda mi ga je pa kupovat ker nevem s koliko razlicnimi karticami je to kompatibilno,da bi ga lahko potem se kasneje uporabil.

Upal sem na kaksne bolj normalne resitve,malce vecji vent kot orginal,ne glih zalman,pa zgleda da ne obstaja.

bluefish ::

Imam dotičnega Zalmana tudi na svoji 6600GT in jo, tudi navito, ohladi odlično. Vsekakor se ti ni treba bati, da bi le ta kaj polomil. Imaš pa prav, da je v tem trenutku škoda odšteti 25 €+ za hladilnik na grafični, ki je rabljena vredna le malo več.
Izbor raznih hladilnikov si lahko ogledaš na cool-pc, kjer imajo kar veliko izbiro teh. Poišči si nekega cenovno ugodnega in malo preberi reviewe ter na proizvajalčevi strani preveri morebitno kompatibilnost z novejšimi grafičnimi.

P.S.: Zalman VF1000 je recimo kompatibilen tudi s serijo 8 grafičnih kartic. Za tega pa niti ne vem, ali je dobavljiv v slo. Pa tudi cena verjetno ni ravno ok do denarnice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

ST-777 ::

ZALMAN VNF100-HP bi morda prišel v poštev, le cena 28,45 EUR ti ne bo všeč.

VNF100-HP
namen: hlajenje grafičnih kartic
velikost ventilatorja: nima
heatpipe: Da
nivo glasnosti: 0 dBA

ZALMAN VNF100-HP

m.i.h.a. ::

če kdo nuca imam Zalmana VF700-Cu viška....cena 15 EUR, deluje brezhibno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VENTILATOR mi ga serje

Oddelek: Kaj kupiti
81636 (1529) asus
»

x850xt, x800gto2, 7600gt -vse na agp..katera je najboljsa

Oddelek: Kaj kupiti
251945 (1161) Klemzz
»

Temperatura diska

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9931 (785) GaS
»

Dočakali smo Zalman Fatal1ty

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
163903 (3308) wuky
»

Hladilnik za XFX 6600GT

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302686 (1545) Urke

Več podobnih tem