» »

x850xt, x800gto2, 7600gt -vse na agp..katera je najboljsa

x850xt, x800gto2, 7600gt -vse na agp..katera je najboljsa

MIREL ::

imam namen kupiti eno izmed omenjenih kartic..prosil bi tiste, ki ste testirali oziroma si lastite eno izmed navedenih , da mi svetujete pri nakupu..
za odgovore se zahvaljujem:))

MIREL ::

Ta se mi tudi zdi zanimiva:
Sapphire X1650 PRO 256MB GDDR3 AGP

mnenja??:))

ElviS ::

Priporočam 7600GT, predvsem zaradi podpore SM 3.0, ki je že minimum pri nekaterih igrah (Splinter Cell Double Agent, Rainbow 6 Vegas). Je res, da na papirju ni najboljša, toda v praksi se izkaže super.

Izi ::

Sploh nimaš kaj razmišljat, 7600GT igraje opravi z vsemi tukaj naštetimi karticami.
X1650 PRO naj bi bila konkurent 7600GS pa še v tem primeru bi verjetno raje priporočil 7600GS.

Z 7600GT ne moreš zgrešiti, to je trenutno daleč najpopularnejša kartica na svetu glede na ceno/zmogljivost in milijoni kupcev po svetu se ne motijo

Loksorr ::

Če se pa milijone ljudi, ki ne ve kaj kupuje tako odloči, potem je gotovo najboljša izbira...
Ne saj nič ne rečem od naštetih bi tut jst izbral to. Oziroma za ATI X1650, ki si ga navedel pozneje.
Živi in pusti umreti

MIREL ::

verjetno bom vzel Sapphire ATI Radeon X1650Pro, 256MB, AGP, saj jo dobim novo za 30.000 sit, 7600gt pd Leadteka pa stane 45.000 nova...
Hvala Elvisu da me je spomnil na SM 3.0:D
Če ima kdo atija v lasti, mi lahko prosim kako se kartica obnese v praksi...?bo razlika v primerjavi z mojim radeonom 9800pro

DominusSLO ::

Na kakšen sistem pa misliš grafo vtaknit?
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

MIREL ::

Amd athlon 3.2, 1GB rama.....upam da bo dovolj in da bodo igrice šle vsaj leto dni, dokler ne prešaltam na PCI in directx 10...:))

Klemzz ::

jst mam to grafo...sm zadovoln, obnese se dobr (ni tok gnila k jih večina govori), sam jst sm jo kupu za 37k ;( cca. 14 dni po tem je pa cena padla.

še 3d mark 05

asus ::

vzami tukaj 7600gt od expertvision ,so zelo dobre jo ima kolega in se res vredu navija

klik

MIREL ::

Tudi tu nimajo na zalogi 7600gt agp.;( pa mi je rekel da v kratkem ne bodo niti dobili
prosil bi se da mi odgovorite če bo moj sistem izkoristil x1650pro in če bo razlika v primerjavi 9800pro?
hvala

dejansan ::

razlika bo vsekakor, glede na tvojo konfiguracijo bo pa tudi ok
dejansan

Silvo ::

Če imaš že 9800PRO,ne boš glih dol padel
ob spremembi na X1650pro.(razen ob ceni menjave)
Tvoj sistem je še čisto soliden.


lp
Silvo

Tac20 ::

Se strinjam

imi ::

Da ne bom odpiral nove teme:

Kakšna je razlika v praksi ob menjavi 6600GT za 7600GT kartico. Ali igre tečejo gladko na resoluciji 1600*1200?

Moj sistem:
Pentium 2,4Ghz
1 GB RAM
6600 GT (128MB) AGP

obadek ::

Ja od igre do igre odvisn. Na resoluciji 1280x1024 in na vseh detajlih na max in AA 2x ter AF 16x men teče na 7600Gt čist solidno hitro okol 45 --> 80 FPS vse igre do sedj. Res pa je da mam C2D e6300 procesor navit na 3.2 GH in 2GB rama sam mislm da to nima ne vem kake odločilne vloge.

pozitron ::

Kr ugodna 7600gt

Pa še baje se od leadteka dober navija, kr ma dober hladilnik.

MIREL ::

Kupil Sapphire X1650PRO 256Mb DDR3 in sem zelo zadovoljen..je opazna razlika proti 9800pro :D Edino kar me moti je glasnost ventilatorja.....:( in sem se odločo da bom zamenjal cooler...rabil bi nasvet, katerega mi priporočate(mora biti tih)
hvala

M-XXXX ::

Sploh nimaš kaj razmišljat, 7600GT igraje opravi z vsemi tukaj naštetimi karticami.

Kje pa si to pobral- Sploh ni res!

Klemzz ::

@MIREL uzam kazga zalmana...sam poglej če paše gor :)

MIREL ::

A ima kdo kakšen bolj konkreten predlog glede coolerja...drugače grafična laufa super:D

Klemzz ::

na konkretn odgovor klik tle je pa uradna povezava

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

MIREL ::

Izgleda da je po testih ta cooler zelo dober..predvsem tih...na uradni strani pa pise da je za ATI X1600 Series :\ a bo pasal na x1650pro:\

Klemzz ::

ja in zakaj nej nebi, premer lukne k jih maš, sej maš tam navodila...

MIREL ::

Kupil cooler...super hladi pa ultra tihi je...Temperatura grafične je padla z prejsnjih 60 na 42 stopinj...:D sem se malo igral s navijanjem in sem z osnovnih 600/1400 prisel z lahkoto na 700/1550. Temperatura pri tem pa je 48 stopinj :D
hvala Klemzz (ti si probal navijat?)

Klemzz ::

@MIREL me veseli da ti je cooler ušeč, jst trenutno nism pr € da bi si prvošču zalmana al pa kerga druzga :( zato naviju nism nč, sm pa mal gledu in baje se dajo zlo lepo navijat :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera Grafična do 100€?

Oddelek: Kaj kupiti
252621 (1551) Daliborg
»

Kako grafo do GF9?

Oddelek: Kaj kupiti
241769 (1141) T-h-o-r
»

Katero grafično kartico kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
141735 (1478) mmezgec2
»

katero grafično?

Oddelek: Kaj kupiti
271908 (1215) Tilk
»

Grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
412239 (1516) asus

Več podobnih tem