» »

BELKIN WIRELESS N1

BELKIN WIRELESS N1

lapajne ::

Imel sem ruter belkin g+mimo, ki mi iz kleti ni nesel do 1. nadstropja. zato sem ga zamenjal za močnejšega belkin N1. ta mi sicer nese do 1 nadstropja, a je signal zelo slab, v nekaterih prostorih sploh ne lovi. kako bi izboljšal signal ali podaljšal domet??? se da dobiti kakšno anteno, ki je komatibilna s tem ruterjem??? ima kdom izkušnje s tem ruterjem? hiša je zidana, je to običajno, da ne nese toliko?

Spajky ::

obe stranski anteni daj pod kotom 45° (če lahko sploh) in nastavi mode na 802.11b Only fixno na ruterju, če uporabljaš zadevo samo za wifi priklop na internet. Pravtako omeji brzino na fixno hitrost, malo večjo ali manj kot maš internet downspeed. Enako napravi na klientih (laptopu ipd.). Mogoče bi pomagal tudi list alu folije pod ruterjem ... probaj postavit ruter drugam ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

nonenone ::

jaz sem kupil anteno večjo-linksys, 7 dBi, high gain antenna, zdej mi lovi po celi hiši in na vrtu okoli hiše, dobi se tudi močnejša antena ali pa dve v paru isto od linksys, običajno vse antene pašejo, samo odvije se, če nisi prepričan pa nesi ruter v trgovino in sprobaj, lp

Spajky ::

vprašanje je, a se temu sploh dajo antence odšraufat, če ne, ostane samo kaj TAKEGA ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

lapajne ::

ne odšraufati se ne dajo, lahko se vrtijo za 300 stopinj in nagibajo za 90 stopinj. router ima 3 antene. ali naj obe stranski anteni nagnem proti srednji za 45 stopinj ali kako?

Spajky ::

ja pa še obe stranski malo eni drugi nasproti malo nagni, probavaj malo ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup routerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
132793 (2453) amigo_no1
»

router doseg

Oddelek: Pomoč in nasveti
161733 (1537) T0RN4D0
»

wirless antena

Oddelek: Omrežja in internet
63255 (3034) guslovd
»

kater wireless router

Oddelek: Kaj kupiti
172044 (1634) pujsek_
»

wireless mreža

Oddelek: Kaj kupiti
332953 (2161) pujsek_

Več podobnih tem