» »

Problem z dizajnom s-t ko sem offline.

Problem z dizajnom s-t ko sem offline.

BendeR ::

Ok problem je sledeč:

Ker pač imam dial up povezavo si nemorem prevosščit da bi vse članke in novice na straneh bral ko sem online.Zato kot večina ki ima dostop prek navadnega modema berem vse to ko sem offline.In vse je delalo dozdaj normalno.Pred nekaj dnevi pa se je pojavo problem,ki pa temelnji samo na slo-techovi strani,saj vse druge delajo kot bi morale.Problem pa je da se mi slotechova stran v offline stanju pokaže le z belim ozadjem in brez kakega dizajna vse je nametano povprek.Prvo sem mislo da je problem v Temporary Internet Files ali v piškotah .zato sem jih tudi pobriso toda stanje je blo nespemenjeno.Mi lahko kdo svetuje kako to motečo stvar odpravit?

Mam pa Win XP.

Tr0n ::

Yup. Pa ko smo ze pri tem, kaksen nov design bi pasal :).

ChiefThunder ::

ja, ja... to tud mene moti...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Sergio ::

Slo-Tech je POPOLNOMA v celoti narejen v CSSu. Izgleda da, ko si offline, stran ne more dostopat do CSSa in ti jo pač prikaže belo na črnem. Moralo bi pa delati pravilno...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

milosm ::

Pr men je pa takle:

Ko brskam po (recimo) forumu in kliknem back gumbek mi pokaže tisto prej omenjeno belo stran, brez css-ja....

milosm ::

...še neki, ne razumem zakaj ima vaša css datoteka končnico php....je mogoče problem tu?

darh ::

ni vazn to spljoh ce je .php na konc... vazno kaj je notr...
vazn kak header poslje server... torej ce je content-type: text/css
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Spajky ::

Do pred par dnevi je tudi meni pa brez off line packa na IE5.01 delalo ok (citanje iz rama), zdaj pa ko grem na prejšnjo stran off line zgleda stran kot v IE3.02; IMHO nekaj ste zbljuzli...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

cahahopie ::

Ja slotech-css.php fajl se povsej verjetnosti ne nalož.

milosm ::

Fantje, po mojem bi blo to pametn zrihtat...

Loki ::

cahahopie css file se nalozi, ker drugace sploh nebi delal tudi v online nacinu (bi bilo isto belo & stuff).
probejte se tale link
I left my wallet in El Segundo

Ziga Dolhar ::

Težave je defenitivno v CSSju.

Poskusi tole... pojdi na neko stran, ki uporablja CSS. Tako, sedaj pojdi offline. Pritisni CTRL+A, CTRL+C, pojdi v Word in vse skup prilepi. Voila. Stili se niso popolnoma skopiral..

Pojdi v online mode, zopet CTRL+A, CTRL+C, v Word CTRL+P, voila, stili so skopirani kot se zagre :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako združiti 2 sliki v 1?

Oddelek: Pomoč in nasveti
284367 (3666) Vice
»

email narejen z html+css

Oddelek: Programiranje
212442 (1635) mitjaxp
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815095 (9572) Jst
»

Prenova spletnega mesta Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
10411407 (8615) poweroff
»

HTML - tabele - PROBLEM!!!

Oddelek: Izdelava spletišč
131411 (1154) IceBreakr

Več podobnih tem