» »

Kateri hladilnik za prenosnike???

Kateri hladilnik za prenosnike???

Marilyn ::

Živjo!

ker se moj prenosnik močno pregreva, si bom omislil hladilnik...Vendar nevem katerega, cena mi ni pomebna..Želim si samo najbolšega...tukaj je pozicija mojih ventilatorjev...
Dejte mi svetovat, kateri je najboši glede na mesto hlajenja...



Hvala za pomoč!
  • zavaroval slike: sid911 ()

trek@s ::

Se ti že od nekdaj pregreva ali se je sedaj to pojavilo? Za začetek bi jaz dobro sčistil ventilatorje in hladilna rebra (najbrž potrebno malo razstavit prenosnik). + tega bi malce "dvignil" prenosnik, da ima spodaj več zraka. Če nič od tega ne pomaga, poglej malo na cool-pc, majo posebna hlajenja.

Marilyn ::

Mah že od zmeraj ima tako temp. HDO in temp. sta povprečno 50/55. Prenosnika ne smem odpirat, ker je še v garanciji. Čez noč ko ga imam prižganega, ga vedno povzdignem. Ampak sedaj bi si rad kupil hladilnik, ker ne prenesem več tega. Zanima me samo, kateri hladilnik naj kupim glede na mojo porazporeditev ventilatorjev.Najbolši se mi zdi tale, samo sem malo v dilemi, ker je hladen zrak ravno stran od mojih vhodov.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Marilyn ::

ali pa tale???

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Boroot ::

zdravo,
če mene vprašaš z zalmanom ne morš zgrešit ker je narjen za vse velikosti laptopov do 20" lukne ma pa itak po celem. pa še regulator vrltjajev maš :)
aid pozdraf

Pyr0Beast ::

Ahh, to ni nic takega, 50/55C so za prenosnika normalne delovne temperature. Ce kaj lavfas gor (torr ipd) bodo sigurno taksne.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Termalna pasta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11824749 (4509) Valvoline
»

pregrevanje hp prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7019492 (18561) Havq
»

Rabim hlajenje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11421317 (19760) Xserces
»

I7 920 in Mugen 2 ... high temp? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1009022 (6027) axee

Več podobnih tem