» »

iPod Shuffle in baterija

iPod Shuffle in baterija

SeeN000 ::

Zanima me kako je kaj z baterijo pri ipod. ali dolgo zdrži? nekje sem zasledil da ima baterija omejeno filanje. mogoče gdo ve kaj je to? rabim čimveč informacij, ker ga nameravam kupiti. Kako je pa z zvokom? ima kvaliteten zvok in basse?

tsatthoggua ::

Imam zadevšno že kar nekaj časa in lahko samo pohvalim.
Baterija zdrži na oko 15h, kakšno življensko dobo ima ti pa ne znam povedat - razen, da še danes zdrži toliko kot pred pol leta.
Zvok je sicer soliden s priloženim slušalkam, vendar zaradi udobnosti in bolših basov uporabljam druge slušalke.
Ker je zadeva majhna jo res lahko pripneš kamorkoli, pa tudi če se sname ti zaradi lahke teže ne pade na tla ampak ostane na kablu slušalk :)
LCD in ostalega preseravanja ne rabim, edino kar me moti je, da ko naložim glasbo na ipod le-ta igra v obratnem vrstnem redu, kar spet ni problem če imaš v shuffle mode.

SeeN000 ::

Tudi jas nerabim LCD in podobne reči, vendar imam pa rad kvalitetno glasbo in kvalitetne basse. Tudi sam nameravam kupiti druge slušalke (tiste ki se dajo na glavo in imajo blazinice da ti zafiksirajo d res sam musko slišiš ne okolice) in me zanima če so res dobri bassi ali so solidni. Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušalke Monster Beats By Dr. Dre Solo Hd

Oddelek: Zvok in slika
254452 (3073) cactus
»

Mp3 player - kaj je trenutno top?

Oddelek: Kaj kupiti
424307 (3191) joc12
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61176555 (32253) M.B.
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
224037 (3078) zuzek
»

Test iPoda Shuffle druge generacije

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
183648 (2937) MitjaP

Več podobnih tem