» »

Ne znam zapečt DVD-ja...

Ne znam zapečt DVD-ja...

vratar ::

Lepo pozdravljeni

Jaz pa imam problem z peko DVD-jev... in sicer, ko zapečem z NERO-tom DVD in ga grem potem pogledat na Player mi napiše na playerju ROOT in me vrže ven. Ne vem, kaj naj bi to pomenilo, saj sem že skuril kar nekaj ploščkov in Vas vprašam kako poteka pravilna peka...

lp

jimyboy ::

New Copilation - izbereš DVD ali CD - DVD-ROM (ISO) to je najpogostejši zapis, No Multisession ali Start Multisessins. Nato se ti odpre novo okno na levi je vsebina DVD-ja na desni pa diskov. Iz desnega namečeš v levega kaj bi rat posnel in še samo Burn pritisneš.

Če še vedno ne dela je nekaj narobe s pekačem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

Han ::

Kolikor jaz razumem zadevo, bi on rad kopiral filme. Za kar pa Nero ni najbolj primeren...

GrimReaper ::

Še zdaj se ne ve al hočeš samo skopirat DVD ki ga fizično že maš, al maš DVD kot sliko na disku.
Za prvo možnost klikneš samo gumb Copy oz. File -> New > DVD Copy, za drugo pa File -> Open. Tretja možnost pa kot je jimyboy omenil, je da narediš kompilacijo, to pa pride v poštev edino če maš na disku samo AUDIO_TS in VIDEO_TS mapi.

Pa veliko DVD-jev je DVD9, najprej sploh preveri velikost, in po potrebi skrči z DVD Shrink.
S Player najbrž misliš DVD predvajalnik kot komponento, probaj najprej na računalniku predvajat, s PowerDVD ali VLC media player.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

jureK ::

Mislim, da mora biti DVD zaključen (no multisession).
Se trudimo, se trudimo

vratar ::

Meni še vedno ne rata... ne vem kje začnem v nero expres ali nero burning rom.

v mapi v kateri je film je samo video ts... audio ts sploh ni...

Han ::

S CloneDVD2 je to zelo enostavno: Write Existing Data -> Source nastaviš na "DVD movie files" (in mu pokažeš pot do filma) -> za Output method izbereš "DVD writer" in stisneš GO! Po 10 minutah vstaviš ploščo v predvajalnik in uživaš...

vratar ::

Han CLONDVD2 mi napiše:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vratar ()

meganboj ::

Saj video ts je čisto dovolj,ponavadi audia ts pa ni

Han ::

Izgleda, da je bil film narobe kopiran z originalne plošče...

boych ::

Ko rečeš Nerotu naj ti posname DVD-video, ki bo gledljiv na DVD komponentah, ti odpre okno, kjer ti ponudi VIDEO TS in AUDIO TS mapo, zdaj samo še iz diska kjer maš DVD film, iz mape VIDEO TS potegni vse file-je v mapo VIDEO TS v Nerotu....mora delati!!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

T-h-o-r ::

idi v nero burning rome in potem je ena datoteka ko se ji reče core, jo odpri od tam zaženi nerota, nastavi tam na vrhu dvd potem stisni zapiši dvd-film potem pa vse skopiraj samo v mapo video-ts audio-ts pa pusti na miru
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

vratar ::

Tako končno mi je ratalo T-h-o-r... na videu mi deluje samo problem je z barvami k jih ni na računalniku so na videu pa ne...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

več dvd filmčkov na en dvd plošček

Oddelek: Pomoč in nasveti
141473 (1238) tamarasi
»

Kako zapeči?

Oddelek: Zvok in slika
82827 (2761) gruntfürmich
»

več mini dvd na en velik dvd

Oddelek: Pomoč in nasveti
252692 (2312) Dusan_HD
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
141954 (1640) CaqKa
»

tezave s kopiranjem dvd-ja

Oddelek: Zvok in slika
252398 (2031) frenkb

Več podobnih tem