» »

TOSHIBA TECRA A8-slika pri predvajanju filmov ni izostrena

TOSHIBA TECRA A8-slika pri predvajanju filmov ni izostrena

punisher16 ::

Torej, pri omenjenem prenosniku(os windows vista) dela vse normalno, driverji za grafiko inštalirani, ...vse dokler ne predvajam filma(dvdrip, predvajalnik bs player, kodeki K-lite mega codec pack), pri katerem se pri predvajanju slika vidi malo manj izostreno kot pri pc-ju in prejšnjem prenosniku(toshiba satellite pro,letnik 2002).Ob likih so take majhne pikice, ki spremljajo vsak premik. Zdej nevem, al je to zarad zaslona, al zarad kodekov, alpa je grafa tok slaba(Mobile Intel® 945GM Express Chipset Family (224 MB)). Problem se mi pokaže tudi ko slike povečujem. Ob privzeti velikosti so slike zelo dobro izostrene, ko pa minimalno povečam sliko, se že ostrina bistveno zmanjša, kar se mi pri prejšnjem prenosniku ni dogajalo. Mate kakšen predlog kaj bi bilo narobe, ali sem samo js tako občutljiv??
white trash hero

jan01 ::

Najprej probaj predvajati z vlc. Je kaj bolje? Če da(in v bistvu tudi če ne) naredi:
1.odinstaliraj k-lite
2. posnemi najnovejši ffdshow
3.predvajaj s media player clasic in se znebi bugastega bsplayerja. Če ti media player classic ni všeč(nima skinov), sprobaj gom player

punisher16 ::

Veliko boljše,hvala...
white trash hero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158657 (13805) BaRtMaN
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
183180 (2199) matmel
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412272 (10127) Jst
»

HD predvajanje filma- zaostajanje zvoka!

Oddelek: Zvok in slika
293312 (2904) Golden eye
»

Keri kodek paket? (hitro prosim)

Oddelek: Zvok in slika
121768 (1453) zajc

Več podobnih tem