» »

Nakup knjige preko Amazona

Nakup knjige preko Amazona

NeOman ::

Zivjo!

Zanimam se za nakup knjige Therapeutic Exercise 5th Edition preko Amazona, pa nikjer nisem zasledil posiljanja v Slovenijo. Na forumu sem ze malce brskal pa sem zasledil, da vas je ze kar nekaj narocalo preko te strani, pa me zanima kaj je sedaj s tem posiljanjem v Slovenijo.

LP

Edit: Pri narocilu mi vrne tole: *** We're sorry, but this item can't be delivered to the country you selected. You can enter a different delivery address above, or you can remove the item from your order by changing its quantity to 0, then clicking the Update button. ***
  • spremenil: NeOman ()

podbevna ::

Ponavadi knjige dostavljajo v Slovenijo. Posameznih artiklov (predvsem rabljenih in preusmerjenih iz drugih trgovin) pa ne.

Sam ponavadi naročam na Amazon.de, ker je poštnina precej cenejša kot pri amazon.uk. Pošiljko dobiš dobesedno v par dneh, poštnina pa je 3 € na knjigo.

Poskusi v različnih državah (če sploh imajo to knjigo).

Amazon.com je izven eu in ti poleg drage poštnine nabijejo še carine pri večjih naročilih.

NeOman ::

Evo, najdem knjigo na amazon.de - se prijavim in izpolnim zahtevana polja - isto.

*** Dieser Artikel kann leider nicht in das Land versandt werden, das Sie gewãhlt haben. Sie können eine andere Versandadresse angeben oder den Artikel aus Ihrer Bestellung löschen -- ãndern Sie einfach die Stückzahl auf 0 und klicken Sie anschließend auf den Button Aktualisieren. ***

Edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NeOman ()

Gandalfar ::

rabljene iz .co.uk lahko samo znotraj anglije narocas

NeOman ::

Ni pomembno, ce je stvar nova ali rabljena, prav tako me ne zanima cenovna razlika 20€ gor ali dol, samo rad bi se dokopal na nek način do te knjige.

Gandalfar ::

Fora je v tem da se ne mores, ker je rabljena. Alternativna sansa je, da si pogledas individualne trgovce, ki prodajajo rabljene knjige preko amazona in probas neposredno preko njihovih stacun priti do nje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Kindle (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Kaj kupiti
1299322111 (4192) brbr21
»

Izkusnje z Amazon.de (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8122980 (2554) carlosk1966
»

Nakup igrač, preko e-trgovin

Oddelek: Kaj kupiti
164573 (4167) Keyser Soze
»

Poštnina pri Amazon.co.uk?! Pa smo v EU al ne?!

Oddelek: Loža
1510577 (10148) GregiB

Več podobnih tem