» »

freeze?

freeze?

mico ::

no takole je: mam durona 650(nenavitega) + ChromORBa, temperatura je normalna(do 45 C) voltažo sem dal na 1.80V ono drugo pa na 3.4V , poleg tega imam Leadtek geforce 2 MX(nenavit) --> AGP driving control imam na EA(manual) kakor je pisalo na geforcefaq....imam najnovejse drajverje za grafico kartico(detonatorje), najnovejse VIA 4 in 1...motherboard je Abit KT7/RAID, disk je IBM DTLA 30 GB ATA100...v BIOSu nimam podpore za AGP 4X in Fast Write, ker mislim da bi to znalo stvar se samo poslabsat(sem ze tudi sprobal pa v bistvu ni neke razlike).....ampak poglej ga pticka ---> veliko igram UT in CS(Unreal Tournament in Counter Strike) z vsemi najnovsjimi dodatki, ampak stvar obcasno se vedno FREZZE-a in me totalno razkuri!!! aja, mam pa windowse 2000, isto se je dogajalo na windowsih 98 in 98SE... ;(( :'(
  • spremenil: mico ()

yjj ::

Mogoče rami!?

Senitel ::

Kere driverje maš za GeForce-a?

Lucio ::

Duron650 (nenavit) + COrb in Voltaža na 1,80 V.
Temperatura 45 C!!!!

Voltažo imaš absolutno previsoko za tvoj procesor (nenavit), tako se ti le ta pregreva (čeprav je 45 C še delovna temp.), tako ti predlagam, ga voltaže spustiš na predpisane, ter poskusiš vse parametre dati na Defoult.

Mogoče je to eden od odgovorov.

Velika verjetnost pa je slab ram , kot je napisal yyj.

pramarko ::

Mogoce zato, ker nimas navitega proca in grafinje:D
Kiro verzijo detonatorju pa mas 6.x al 7.x? Tisti 7.x so beta, tk da ti mogoce zato ne dela (jaz z njimi nimam problemov - elsa gladiac II MX). Lohk pa de je kaj od tistih vsemogocih dodatkov pregrizljano od hroscev, jz bi probal vse vsemogoce dodatke stran dat.
Meni podobna konfiguracija (navita!) ne dela problemov, tud po cca. 3 urah UT.
P.S.: po moje ni krivo, da je zvisal voltazo in ni navil... je pa res fuuuul cudno!:D

Siluro ::

Zelo velika verjetnost so slabi rami oz. ne 100 %kompatibilni rami....
Howg govoril sem!

roro ::

Gotovo je problem kompatibilnost ali kvaliteta RAMa. Katerega imaš, koliko ga imaš, kako so nastavljeni časi (CAS itd) v biosu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit AN7, AMD Barton 2600+, RAM INFINEON DDR400 CL3 problem pri navitju..

Oddelek: Navijanje
292037 (1609) boštjan
»

Dva problema

Oddelek: Navijanje
10984 (837) VASkO
»

Lastniki Celeronov 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
663938 (3236) Boško
»

PIII 700mhz Socket 370! Na kolko bi ga lahko spravil ??

Oddelek: Navijanje
151401 (1221) Kovax
»

Duron temparatura (drugič)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141662 (1513) ||_^_||

Več podobnih tem