» »

Različne velikosti .pst datoteke v Outlook 2007?

Različne velikosti .pst datoteke v Outlook 2007?

pirx ::

Pozdrav!

Uporabljam Outlook 2007 in na enkrat na 2 tedna izvozim vse Osebne mape in poddirektorije v varnostno kopijo. (Datoteka -> Uvoz in Izvoz ->...)

No, danes sem presenečen opazil, da je varnostna kopija velika le 33 MB, medtem, ko je originalen Outlook.pst, ki ga uporablja Outlook, velik 270 MB. (Datoteka -> Upravljanje podatkovnih datotek)

Mogoče ve kdo, zakaj je ena datoteka samo 33 MB, druga pa 270 MB, čeprav, kolikor jaz razumem, bi naj "izvoz" funkcija napravila kopijo originalne Outlook.pst datoteke?

Že vnaprej hvala!

gzibret ::

Predno delaš backup daj naredi prej disk cleanup. Ta kar precej zmanjša velikost outlookovih datotek.
Vse je za neki dobr!

pirx ::

To sem naredil pred tem. Ampak, kot rečeno - ne razumem, zakaj je Outlook.pst večji od varnostne kopije, ki bi prav tako naj zajemala vse, kar vsebuje Outlook.pst.

xeon ::

Outlook.pst je datoteka, ki jo outlook kreira sam, arhiv.pst pa datoteka, ki jo kreira uporabnik. Outlook.pst ni najprimernejši za backup, ker po ponovni naložitvi winsow mogoče ne bo deloval tko kot prej. Pošto v outlooku je najbloje arhivirat ročno, ker maš pol vse pod kontrolo!

pirx ::

Tako sem tudi delal pred tem, vendar vseeno bi rad vedel, zakaj je Outlook.pst toliko večji od arhiva, ki ga naredim ročno. Mislim (ampak nisem prepričan), da je v Outlook 2003 velikost arhiva vedno bila enaka Outlook.pst datoteki.

pirx ::

Našel rešitev:

Compacting
Once you have moved all of the email folders and messages that you wish to archive, you need to "Compact" your main .pst file. This step is important, as Outlook does not automatically shrink the .pst file when you archive data. For example, if you archived out 100 MB of email from a 500 MB Outlook.pst file, the Outlook.pst file will not shrink to 400 MB until you compact the .pst file. This process may take between 5 and 30 minutes to complete, depending on the size of your Outlook.pst file.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokacija neprebrane pošte

Oddelek: Pomoč in nasveti
5898 (824) borch
»

Outlook se kar ugasne in se ga ne da več ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
82506 (2413) zlopi
»

Outlook problem

Oddelek: Programska oprema
71988 (1892) Cwetto
»

Microsoft Outlook

Oddelek: Programska oprema
131553 (1362) ABX
»

Microsoft Outlook XP pro težava

Oddelek: Programska oprema
51466 (1402) voda

Več podobnih tem