» »

Microsoft Outlook XP pro težava

Microsoft Outlook XP pro težava

N-E-O ::

Prosim, če mi poveste kako se iz outlooka prenese adresar, inbox, deleted items in vsi podatki shranjeni v njem na drug računalnik?? Je treba premakniti kakšno mapo ali datoteke... in kje se nahajajo?? Hvala!
Follow the white rabbit.

lopov ::

Ziv!
Jaz ponavadi naredim kopijo profila in na novi instalaciji importiram *.pst file -- Outlook ina za razliko od OutlookExpress samo en file, v katerem hrani vse podatke.

Kje se nahaj izves takole:
File --> DataFileManagement ... Odpre se panela z vsemi definiranimi *.pst datotekami. Default je PersonalFolders, pot vidis napisano oz. ce kliknes na Settings se ti izpise vec moznosti (pri meni je na poti C:\Documents and Settings\Jan\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\Outlook.pst).

Na novi instalaciji nato ta file samo importiras v obstojeco strukturo.

Ti pa priporocam drugo pot:

http://www.genie-soft.com/default.html

Snemi ta program, za testiranje ne potrebujes serijske. Instaliraj, naredi backup in na drugi masini restore. Moznosti je zelo veliko. Ker delam precej backupov sem si ga omislil, sicer starejso verzijo 2, ki pa ze podpira OfficeXP. Te zadnje ne poznam, a slabsa ne more biti :)

b.

boštjan ::

samo addresara ni v tisti poti,ki si jo navedo LOPOV,tam so samo sporočila.ADresar moraš exportirat. FILE->EXPORT in izbereš address book.

Imagination ::

Adresar je točno tam, kjer je pst file!

boštjan ::

čudno,jaz moram addresar posebej exportirat

voda ::

S *.pst, seveda je potrebno shrnaiti Personal foleder, shraniš tako maile, kot adresar in koledar. Le račune je potrebno izvozit in jih potem na drugi mašini ali po formatiranju diska ponovno naložit. Preizkušeno ;-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E-Mail

Oddelek: Pomoč in nasveti
282230 (522) raceboy
»

Outlook 2007

Oddelek: Pomoč in nasveti
61170 (1096) ali3n
»

Microsoft Outlook- kje so vse shranjene datoteke?!

Oddelek: Programska oprema
72790 (2660) smrekca
»

program za emaile!!!

Oddelek: Programska oprema
111273 (1112) RacaClone
»

iz workgroup na domain

Oddelek: Programska oprema
141176 (991) matic

Več podobnih tem