» »

Lokacija neprebrane pošte

Lokacija neprebrane pošte

borch ::

Ko prižgem računalnik, mi takoj javi, da imam 31 neprebranih sporočil. In sicer, da so poslani z mojega gmail naslova. (Nimam nastavljeno, da bi pošiljalo kopije v outlook!) Pošiljalo bi jih naj v outlook. Tam teh sporočil ni bilo, outlook pa je javljal, da je bil nepravilno zaprt. Pa sem za privzeti nastavil outlook express, odinštaliral komplet office, pa je bilo še kar isto. Sem dal office nazaj gor, pobrisal datoteko outlook.pst (velika je bila čez 5 GB - od kod?), ustvaril novo outlook.pst in comp še kar sporoča, da je 31 neprebranih sporočil.
Ni nek problem življenjskega pomena, je pa lepše, da mi to ne sporoča, ko prižgeš komp. A mogoče kdo ve, kje bi našel ta sporočila in kako bi jih izbrisal?
Prosim za nasvet.

fosil ::

Tukajle si prenesi Tweak UI.

To je microsoftov programček, s katerim lahko nastavljaš različne stvari v windowsih.

Med drugim ima tudi opcijo Repair unread mail count.
Tako je!

borch ::

Hvala. Sem se matral kake 3 ure, po tvojem nasvetu pa ugotovil, da je bilo treba le odkljukati en kvadratek:))

bluefish ::

je pa to potrebno storiti na vsake toliko časa. Sem imel enak problem pri Outlooku 2007 in se je nenehno pojavljal. No, sam sem se tega loteval kar preko registra.

fosil ::

U bistvu imaš dve možnosti, lahko odkljukaš kvadratek, da ti sploh ne kaže več neprebrane pošte, ali pa greš čisto spodaj pod repair in ti resetira neprebrano pošto, tako da lahko to funkcijo potem normalno uporabljaš naprej.
Tako je!

borch ::

Problem je rešen, me pa sedaj zanima, če mogoče veste, kaj za vraga se nabira v tisti datoteki outlook.pst. Kako je bila lahko velika čez 5 GB, če outlooka sploh nisem uporabljal. In zakaj so sploh maili začeli prihajati iz gmaila.
Bi rad vedel za v bodoče.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Glupo vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
5733 (614) kmetek
»

Outlook se kar ugasne in se ga ne da več ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
82506 (2413) zlopi
»

Različne velikosti .pst datoteke v Outlook 2007?

Oddelek: Programska oprema
51947 (1893) pirx
»

Microsoft Outlook-prenos mailov.

Oddelek: Programska oprema
63771 (3605) c00L3r
»

Kje so e-majli?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51056 (967) SubOrbit

Več podobnih tem