» »

Katero posodo?

Katero posodo?

Mare2 ::

Drug teden dobimo BOSCH PIE675T01E
indukcijsko kuhališče 4x

Seveda, je treba nabavit tudi novo posodo. Vem, da mora biti dno tako, da prime magnet.

Torej, katero posodo priporočete?

Želim čimveč predlogov.
So kje kake akcije?
Hvala.

kekz ::

Jaz za indukcijo uporabljam čisto najbolj navadno emajlirano posodo. >:D
Se super obnese.

Razne rostfraj variante ponavadi ne delujejo, razen če imajo posebno feromagnetno dno.

d0rK ::

Mi doma uporablamo na indukcijskem posodo Silit pa je cist kul.

marsovcek ::

Najbolj navadna emajlirana posoda je čisto dobra za kuhanje juhic itd. Fajn je pa imeti kako manjši malo boljši pisker z obdelanim robom, ki omogoča lažje nalivanje (npr. za kuhanje čajev), kajti iz najcenejše posode se ti polije cela miza ;(( .

perci ::

WMF je dobra posoda za indukcijo.

milica ::

Odlično se obnese takšna, ki ima malo debelejše dno.

jrtjtejtt ::

Moja mat vedno shrani vse kar že dolgo ne uporabljamo in pole fotr vedno teži in hoče vse stran zmetat. No pol, k smo nabavl indukcijo, pa je stara posoda še kako prav pršla. Je dejansko najboljša. Glede WMF, ne vem, kako je mogoče, ampak ena izmed posod za to plato, je po nekaj časa uporabe crknila. Ne me spraševati, kako je to mogoče (če sploh je) ampak posoda se ni več grela. Vse ostale so delovale normalno naprej.

Zakaj ste pa kupili 4x indukcijo, boljš je kupit 2x2. Vsaj po moje, ne rabš vse novo kupiti, oziroma staro zmetat stran.

Melanholija ::

Jp, mi smo tudi kupili 2x2, in se lahko še stara posoda ponuca....sam je pa drugače probelm dobiti tako posodo, smo kupili eno pa se je vse majalo nevem no:\

roli ::

Mi imamo posodo od AMCja in je za indukcijo super. Sicer ni bilo ravno poceni vendar pa je super.Smo jo kako leto imeli že prej, ko smo imeli plin ampak dela tudi na indukciji. Drugače imamo 2/2 kuhališče ampak neindukcijskega dela se ne uporablja kaj dosti.
http://www.r00li.com

marsovcek ::

AMC-jeve posode so tudi po moje med najboljšimi na trgu (mala poraba energije, ni potrebe po olju,...). Slabost je, da starejše ne delajo na indukciji, seveda je druga slabost tudi cena.

Magic1 ::

Kaj pa je to zaena čudežna posoda, či čudežno malo elektrike ponuca in se nič ne prime brez olja na rostfrei materialu? A se to lahko kje kupi, ali dobiš samo pri božičku?
Magic

Karen ::

Jaz sem zadnjič eno ponev fi24 pri najboljšem sosedu kupil od Kitchenaid pa se je moji kar zmešal koliko bolje greje kot ostala posoda na indukciji. Nisem verjel da je to mogoče dokler nisem probal.

c3p0 ::

Fissler je zelo kvalitetna. Občasno se v kaki akciji dobi komplet za par stotakov. Seveda je tudi več cenovnih razredov.

SebyDiamant ::

Imaš pa iCook od Amwaya, katero lahko kupiš tudi z okrog 40% popusta. Je od vseh teh edina cela posoda vsaj trislojna (stene) in seveda debelo dno. Indukcijo obvlada že enih 30 let, ko je bila še Queen.
https://www.amway.si/dom?blagovna-znamk...
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

koyotee ::

Dej ne se j**** z amwayem no, svetovni nateg :)):)):))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

nejcek74 ::

dobra novica 1
na indukciji dela vecina "klasicne" posode, se pravi litozelezne, zelezne in emajlirane (zelezne) posode. Torej vse tisto kar je prakticno najboljse za kuhanje, pa je pod pritiskom top-shop cenene robe izginjalo iz kuhinj
dobra novica 2
na indukciji ne dela cheap shit roba iz top-shop-a ki se baha z raznotrazmimi zvenecimi naslovi, ki nimajo kaj dosti
dobra novica 3
vecina kvalitente posode je ze od nekdaj prilagojena indukciji, pa ceprav he iz indukciji neprijaznih materialov. Recimo kvalitetna inox posoda je imela ze pred indukcijo kombinirano jedro iz bakra in aluminija iz cisto toplotno prevodnih vzrokov
dobra novica 4
razen redkih izjem posoda je posoda ki ne dela na indukciji nekvalitetna in je ni problem zavrzti

na kaj moras pazit:
da imajo vecje posode debelo dno, ker ce ne se ti bo grel samo del, ki je nad spiralo indukcije
nekatere posode z feromagnetnim jedrom lahko unicis ce jih pregrejes, in da, dostikrat take posode rabijo dalj casa da se segrejejo (ampak ponavadi to traja tudi na plinu/elektriki, samo folk tega ne opazi)
nehajte kupovat kvazi fensi posode s katerimi vas silijo da uporabite nabrane tocke ali pa "boh ne daj" preko direktne prodaje

RockyS ::

Mogoče kdo ve kdo je proizvajalec posod ernesto, ki so ta teden v lidlu? Iščem večji komplet takih posod/ponev
https://www.lidl.si/sl/p/kuhinjski-prip...

starfotr ::

Le Creuset jih zagotovo dela vendar najbrž ne za lidl.

Naslednja dobra firma je pa https://www.staub-online.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: starfotr ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indukcijska plošča ali steklokeramična plošča (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30862220 (14001) koyotee
»

Litoželezna ponev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8315885 (11794)          
»

Kafetarija za indukcijsko ploščo?

Oddelek: Loža
4411370 (10166) Rok Woot
»

kuhinjski aparati

Oddelek: Loža
243333 (2853) heero
»

Indukcijsko kuhališče

Oddelek: Loža
299187 (8384) WarpedGone

Več podobnih tem