» »

Sem gluha od rojstva in prodajam obeske

Sem gluha od rojstva in prodajam obeske

Matek ::

A se vam je že kdaj zgodlo, da vam je v McDonaldsu vrgla ena baba na mizo listek da je gluha od rojstva in prodaja obeske po 300 SIT? Jaz sem jo prvič vido v Celu, in sem sprva verjel, potem pa se je ponavlal in dons sem jo celo v Velenju srečal (ne isto babo, ma isto sporočilo!) in se mi zdi res grdo. Smilijo se mi gluhi ljudje, če pa je z njo vse vredu, pa naj bo srečna in naj gre za vogl špilat gintaro tako vsaki spodobn klošar, ne pa takih podlih trikov uporablat. Sramota!;((
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

TESKAn ::

Heh, sej ni edina...v baru Zvezda v LJ je nama s frendom en tip dvakrat ponujal...prvič sm se ga usmilu, drugič pak ne.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

IR Babun ::

Pred ene tremi leti smo s tastari v Portorožu (ne vem kera restavracija) zunaj jedli, k jih uleti en pet komadov pa so začel ene listke (na katerih je pisalo, da so gluhi) pa plišaste igračke talat, za katero naj bi dal okrog 5k SIT.
Sam tastari niso hotl dat, k nikol ne veš če ni to sam ena potegavščina lenih ljudi, ki se jim ne ljubi delat, raj nakažem denar direkt na to organizacijo
SCREW THE GOVERNMENT

R0K ::

Jep, moja matka je lih prejš teden kupla neki obesek od nje za kluče ... neki medo al kaj je že bil ... sam listek je pa barabe še useen uzela nazaj! :D

Drgač pa je totih velik tut dole, na morju ...

btw .. vem, da čist of tema, sam k sm se spomnu na ulice pa ko tm kj igrajo pa to ... a se da kje z neta mogoč posnet 'komade' od Hara Krišne ?

aky ::

Se spomnim dve leti nazaj v Puli, je en ćiko prodajal neke delfincke na isto "gluho" foro. Kupili nismo, ko pa je stari tezil pri drugi mizi, se mu je kolega za glavo prav nemarno zadrl. Stari se je, glede na reakcije, posral v hlače.

Priporočam tak simple test. :)

Gh0st ::

Vam povem...
vse skupi je bullshit!
Enkrat smo bli u Tomatotu (šubičeva, LJ) na malici. Pa uleti ena ženska v modri bundi in s košaro plnih obeskov. Prodajala jih je za 500 SIT. Pazi to. Grem domov in s kolegi zagledamo (čez cca. 4 ure) modelko pred Guinessom k se pogovarja z eno babico.
??:| :|

Al pa scena. En petek smo bli u McDonaldsu na Čopovi, pa uleti en cigo, majhn in s hamburgerjem u roki (napol pojedenim) prosjači za kesh. Potem pa vidš njegovo mt pred McDonaldsom kako se pogovarja po mobitelu pa un tamali pride pa gresta nekam.

Kwa je fora teh ljudi? Res mi grejo na živce!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Neo32 ::

Fora takih ljudi je (tistih k se pretvarjajo, se razume) cim manj delat pa cim bolj zvet! Na lahek nacin zasluzit dnar!

Mene bi blo sram, da bi su to pocenat, doma bi pa imu kesa dost da bi normaln zivu!
Neo32 (c)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185222 (10285) ahac
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770144215 (118275) Spock83
»

Človek brez ciljev v življenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12926946 (22747) [D]emon
»

McDonald's (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
766726 (6066) blue96

Več podobnih tem