» »

MS WORD 2007

MS WORD 2007

korenje_ver2 ::

A kdo ve, kako ustvarim povezavo z neko "kodo" v tekstu. Naprimer imam podpis pod slikami, ki mi samodejno generira številke. V tekstu moram pa napisat določeno sliko in številko v oklepajih, vendar ne znam narediti povezave, da bi se mi še tista številka avtomatično spreminjala, odnosno od številke pod sliko. Kako se to naredi?

nujno!!!!

NooB ::

Glede na tvoj opis najbrž potrebuješ napise in kazalo slik. Kako se to naredi pa ti bo najbrž Google v pomoč ...

Moj favorite: Spletni tečaj kazala
LP, JAZ

korenje_ver2 ::

ne. tako preprosto stvar kot je kazalo slik znam narediti.

zanima me kako se nredi povezavo do številke, ki je v podpisu slike, tako da številka ostane ista. Namreč ko dodajam slike, se mi tiste številke avtomatično spreminjajo, števlike ki jih napišem ročno v tekstu, ko opisujem kako sliko, pa ne.

feliche ::

Ojla,
jaz bi stvar rešil takole:
Kopiraš številko in jo preko posebnega lepljenja prilepiš zraven novega teksta. Uporabiš »neoblikovano unicode besedilo«.
Thats it!!!!
Ko boš vstavljal nove slike z napisom se ti bodo številke tako pod sliko kot v tekstu spreminjale po določenem zaporedju.
Napiš če ti je uspelo.
lp

Giller0 ::

če se ne motim, ti potrebuješ slkic na sliko. vsaj tako se imenujejo te zadeve v Open Office. odpri help in probaj iskat "sklici"
Jow..

korenje_ver2 ::

jap neki tazga rabim kot je "sklic" oz "pointer". bom probal dons.

korenje_ver2 ::

no tega pointerja se vedno nism nasu.....

Je pa še en drug problem.... zakaj mi črpa 50% cpuja, ko grem z miško čez generirano literaturo ali pa kazalo?



+ a kdo kako se sortira po abecednem redu te osebke v literaturi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako že naštimaš v Wordu š. strani?

Oddelek: Pomoč in nasveti
201665 (989) harvey
»

Word urejanje virov

Oddelek: Programska oprema
81797 (1579) zajc
»

Word - sklicevanje na tabele, slike..

Oddelek: Programska oprema
53277 (3183) salabajs
»

LaTeX ŠuMnIkI

Oddelek: Programska oprema
139831 (7908) jocosim
»

Kazalo

Oddelek: Programska oprema
61031 (975) LukaVi

Več podobnih tem