» »

Nintendo Wii - nakup

Nintendo Wii - nakup

alien01 ::

Danes sem dobil letak od BIG BANG in v njem se Wii prodaja za 199.99€.

Citiram...
Komplet igralne konzole Nintendo Wii Sports Pack
Zabava za vso družino. V paketu priložena igra Sports, ki vsebuje 5 različnih iger, brezžični upravljalec Wii remote in Wii Nunchuck


Pri enaa stane tak komplet kar 262€.

Zanima me v čem je fora? Sem kaj spregledal?

PaJo ::

Uradna cena za Wii se je spustila, tako da cena pri BB je čisto korektna, enaa pa zgleda želi stare zaloge prodat:(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

alien01 ::

Aha, pol bom pa vrjetn kar v BB vzel. Dajte še mal povedat kakšna se vam zdi ta konzola? Je ok ali predlagate kaj drugega? (mal razgibavanja ne bi škodl :D)

Pa še neki me zan ima. Kako je s tem Wii MotionPlus? Kje se da to kupit in ali se splača?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien01 ()

Timmah ::

Pri mimovrste tudi stane 199 so jo znižali. Nekaj časa sem razmišljal o nakupu, da bi z drago ali družbo malo pomigali po dnevni sobi, a me odvrača tista grozna grafika. Niti cena me ne moti toliko (če je dražja), kot dejstvo, da je grafika stara in da so možiclji kot stickmani zabuhli od alergije na čebelje pike.
donde esta francesca

IceIceBaby ::

poet, grafika je čisto solidna. Pač ni fotorealizma, je pa po svoje zadeva zelo zabavna.

alien01, imam Wiija in občasno odigram kak tenis ali guitar hero. Ampak če bi v tem trenutku kupoval bi sigurno vzel xboxa. Ima ogromno dobrih iger, wii je na tem področju zadnje čase bolj slab.

TOP ::

Kupi Xbox,ki dobiš gor na netu cel kup iger,ne pa da je ena igra 70e.

Bor H ::

Hehe, ja, grafika je rahlo grozna ja, ampak nekako zadosti glavnemu namenu konzole, torej zabavi za vse generacije. Če te zanimajo govorice te bo mogoče zanimalo da se zna zgoditi naslednje leto prenovljena konzola z boljšo grafiko, govorice uglavnem.

Pa še kot je kst reku, mal iger manjka, vsaj bolj resnih. Če bi bila varianta si kje sposojat PS3 špile bi bil to moj adut. Drugače pa pač xBox.

Timmah ::

Bor H ja bral sem govorice, da je možnost, da pride prenovljen Wii ven in mogoče je to še en razlog, ki me drži nazaj, da ga že sedaj ne kupim. Bomo videli, morebiti me pa vseeno premami.
donde esta francesca

alien01 ::

Kaj pa Playstation 3? A s tem lahko tudi igraš špile pri katerih se malo razgibuješ? Načeloma mi je vseeno koliko konzola stane tko da lahk vzamem tudi http://www.mimovrste.com/artikel/116001... za 300EUR, če je ta ok (ali xbox).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien01 ()

Berserker ::

Čez 2 leti no tam nekje bosta in sony za ps3 in M$ izdala kotroler z podobnim nadzorom kot ga ima wii samo da bo na ps3 in xbox malo odzivnejši in z manj laga. No na xboxu naj bi se zadeva igrala brez gamepada, baje bo senzzor zaznaval tvoje gibe.

Alamar ::

Če imaš žensko in/ali otroke, ki uživajo v lahkotnih nenasilnih igrah, imaš doma zmogljiv PC (na katerem lahko itak igraš 80% boljših konzolnih naslovov) in mogoče še uživaš v starejših nintendo in ostalih uspešnicah (gamecube, snes, sega...) je Wii edina prava izbira. Slika je na LCDju s komponentnim kablom iz primerne razdalje čisto vredu. Ženski kupiš še wii fit in maš mir za nekaj časa.:)) Sicer je ogromno iger šodrastih, a se najde precej biserov, sploh na wiiware in VC.

Moraš pa računati, da je treba dokupiti še eden set kontrolerjev, komponentni kabel, set wii motion plus, kake polnilne baterije ali akumulator,... To te bo koštalo precej denarja, če kupiš pri nas. Jaz sem naročil iz hongkonga neoriginalne stvari, ki delajo brez problema in za njih odštel nekako vsaj 3x manj kot pri nas.:))

ZaOstali ::

Čez 2 leti no tam nekje bosta in sony za ps3 in M$ izdala kotroler z podobnim nadzorom kot ga ima wii samo da bo na ps3 in xbox malo odzivnejši in z manj laga. No na xboxu naj bi se zadeva igrala brez gamepada, baje bo senzzor zaznaval tvoje gibe.

Verjetno že prej :)

Če imaš možnost nakupa iger iz tujine (kjer so 2x cenejše) naprimer iz UK, se ti PlayStation 3 splača. Tudi če boš tu pa tam pogledal kak bluray film pa se ti ne da kupovat br predvajalnika.

MedusasPath ::

Čez 2 leti no tam nekje bosta in sony za ps3 in M$ izdala kotroler z podobnim nadzorom kot ga ima wii samo da bo na ps3 in xbox malo odzivnejši in z manj laga. No na xboxu naj bi se zadeva igrala brez gamepada, baje bo senzzor zaznaval tvoje gibe.

Verjetno že prej :)

Če imaš možnost nakupa iger iz tujine (kjer so 2x cenejše) naprimer iz UK, se ti PlayStation 3 splača. Tudi če boš tu pa tam pogledal kak bluray film pa se ti ne da kupovat br predvajalnika.

Hm. Se vam ne zdi to malo preveč optimistična napoved?

ZaOstali ::

Čez 2 leti no tam nekje bosta in sony za ps3 in M$ izdala kotroler z podobnim nadzorom kot ga ima wii samo da bo na ps3 in xbox malo odzivnejši in z manj laga. No na xboxu naj bi se zadeva igrala brez gamepada, baje bo senzzor zaznaval tvoje gibe.

Verjetno že prej :)

PS: Ko sem nazadnje gledal v internetni UK trgovini je igra tam prišla 25EUR+par EUR poštnine, v Sloveniji pa 59-69EUR

Če imaš možnost nakupa iger iz tujine (kjer so 2x cenejše) naprimer iz UK, se ti PlayStation 3 splača. Tudi če boš tu pa tam pogledal kak bluray film pa se ti ne da kupovat br predvajalnika.

Hm. Se vam ne zdi to malo preveč optimistična napoved?

Nič bolj kot vse druge.
Če pa ni glih dosti denarja za igre pa naj vzame X360
Pomni: Nelegalno je imeti varnostno kopijo brez da bi si lastil original. Ampak Who Cares . . .
Mislim da pa pride " WII nadzor " na PS3 že leta 2010. WII igre se bo naj dalo portat kar direkt na PS3, X360 sceni pa ne sledim, tako da nisem na tekočem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

Berserker ::

Na zadnjem E3 so predstavili M$ svoj Natal , ampak sploh nevem če se jim splača delat za x360 po mojem bojo pa dali na nov xbox.

pirlo ::

Enkrat naslednje leto bo izšel natal za xbox 360. Tako sem nekje prebral izjavo enega iz ms-ja. So pa zagotovili, da bo izšel natal za xbox 360, vse izjave o naslednji generaciji xboxa so zanikane. Cena za natal pa naj ne bi bila preveč zasoljena. http://www.industrygamers.com/galleries...

MIHAc27 ::

Wii je definitivno super zadevca za kako druščino. Jaz sem ga tudi nabavil da z ženo lahko igrava, je pa dosti iger tudi za solirat...
2 kontrolerja sta nujna, 4 je pa fino imet(če je druščina, da se ne menjava skoz) odvisno mal tudi od iger.
Grafika je zaenkrat zadovoljiva.. če se zabavaš je ponavadi itak vseeno, vsaj meni

alien01 ::

A Wii dela na katodnem TV ali rabim kakšne dodatne kable?

LuGi ::

Dela saj dobis zraven samo kable za SD - katodne =)

Daliborg ::

jaz bi si ga kupil samo zaradi igre "new super mario bros."
zakon zgleda za obracat. Ampak ni vredn, kot so ze omenili ni veliko spilov in bi mi hitro 200EUR prah nabiralo v obliki plastike.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

alien01 ::

Dela saj dobis zraven samo kable za SD - katodne =)


Fajn pol. Saj na LCD pol tut gre, ne? Sicer si bom še na igabiba nabavil Wii Fit Plus with Balance Board in Wii MotionPlus. Predlagate še kakšn dobr špil zdaj k ravno kupujem? :) Konzolo bom pa vzel pri mimovrste ali se bi jo dal kje dobit še ceneje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien01 ()

Alamar ::

Na bolhi jih imaš cel kup novih z garancijo za 150 EUR. Pa še en set kontrolerjev kupi, ker v eno ti bo wii ratal kmalu brezvezen.

alien01 ::

Evo, da poročam kak se mi wii zdi :D. Kupil sem si črnega v Big Bang in se mi zdi, da je to trrenutno najboljša izbira, ker dobiš notri dve igrici (Wii Sports in Wii Sports Resort) ter Wii motion plus. Stane 235EUR, kar je ceneje kot če bi kupil belega za 199.90EUR in nato dokupil Wii Sport Resort in Wii motion plus. Sicer mi je pa Wii zaenkrat prima zadeva. Nisem kakšen hud Gamer tko da mi je bol, da se mal razgibam in wii je glih prava zadeva za to, čeprav me po dveh dneha nabijanja vse boli in mam danes dan počitka :)) Vsekakor priporočam nakup, pa tut Wii Fit Plus je ok je pa mal drag (90EUR v Big Bangu skupaj z Balance Board).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien01 ()

opeter ::

Priporočam, da kupiš Call of Duty Modern Warfare Reflex za Wiija. Na Amazon.co.uk dobiš za 30 funtov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Okapi ::

čeprav me po dveh dneha nabijanja vse boli
Najboljše je sabljanje, lahko mahaš ko nor:P

O.

OK.d ::

mal cudno vprasanje ali je wii povezan z kontrolerji cez senzor bar ali cez samo konzolo, namrec konzolo bi rad imel zaprto v vitrini ce je to mogoce, kdo ve?
LPOK.d

IceIceBaby ::

S konzolo prek bluetootha, senzor bar pa služi za pozicioniranje kurzorja na ekranu.

Lahko imaš v vitrini, samo senzorbar moraš imeti na TVju.

OK.d ::

ok bom probal ko bo bozicek prinesel, tnx
LPOK.d

jmatijaa ::

Kdo ve se da še kje v slo dobit Wii black?

destroyer2k ::

jmatijaa

Ne. Črni wii je sam za japonsko namenjen.

LuGi ::

Not.

Dobis ga v BBju =)

markk1 ::

ve kdo kje se še da wii-ja kupit. ker v bb je vse razprodano?

drola ::

Muller
https://drola.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drola ()

Vanquish ::

tisti, ki ste vsaj malo starejsi veste, da smo igrce dosti raje igrali na starih zx spectrum, c64, amiga ipd. Grafika je bila za kurac, igralnost pa se vsaj meni zdi na dosti visjem nivoju. Sedaj vsi delajo igrce, kjer se bolj kot igralnost ocenjuje grafika.

V kolikor je Wii uspel spet povrniti malo veselja zaradi igranje, namesto obcudovanja senc je za mene zadeva zmagovalna

destroyer2k ::

Vanquish

Ampak to je največji problem. Wii ni zainterisiral hard core igralce in sedaj vse NE nintendo iger se proda zelo slabo (tu pa tam so nekatere igre, ko so se dobro prodajale).

Okapi ::

V kolikor je Wii uspel spet povrniti malo veselja zaradi igranje, namesto obcudovanja senc je za mene zadeva zmagovalna
Nisi edini. Znana je decembrska prodaja v ZDA:
WII: 3,8 milijonov kosov
PS3; 1,4 milijona
XBox 360: 1,3 milijona

O.

detroit ::

nism bral vseh teh postou, ampak če je za družbo (family style) pol vsekakor wii > druscina
Skero

OK.d ::

V kolikor je Wii uspel spet povrniti malo veselja zaradi igranje, namesto obcudovanja senc je za mene zadeva zmagovalna
Nisi edini. Znana je decembrska prodaja v ZDA:
WII: 3,8 milijonov kosov
PS3; 1,4 milijona
XBox 360: 1,3 milijona

O.

a za europo tudi obstajajo podatki?
LPOK.d

jnzavrl ::

Punca ima in moram rečt da ko igram boks se to pri meni spremeni v nekakšen trening. Dol teče, razgibavanje.. vse imaš. Potem pa skupaj odigrava kakšen bowling, golf uglavnem zame ena najboljših konzol, kar sem jih poskusil.

Yossarian ::

Ali lahko igraš igrce od Nintendo DSi tudi na igralni konzoli Nintendo Wii?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

HupChup ::

Xbox360 si lastim že kar nekaj časa, zdaj si nameravam kupit še Wii. Je preprosto najboljša (edina?) konzola za vse Mario nostalgike, med katere se štejem tudi sam. Z Nintendom sem odraščal in zato je Wii skoraj nujen :)

rs1975 ::

tudi jaz si po novem lastim wii-ja.

imam pa za vas, ki se spoznate nekaj vprašanj, pa ne se smejat :
1. na kakšen način se splača odkleniti konzole, da se lahko igrajo igre iz travnika? je za tak način že zadosti softmod ali je potrebno konzole odpreti in vgraditi čip?
2. predvidevam, da vse igre za wii-ja ne podpirajo wii motion plus igrala - obstaja kakšen spisek iger, ki ga podpirajo? motion plus je namenjen samo za prostorsko igranje, imam prav? za ostale igre potrebuješ kakšen drug gamepad ali zadostuje ta?

Okapi ::

Softmod menda deluje, tako da ni potreben za čipanje. Ampak to sem samo prebral, sam uporabljam originalne igre.

Motion plus deluje samo z nekaterimi igrami - spisek je bolj kratek:8) Za druge igre pač snameš dodatek (niti nisem prepričan, a ga je sploh potrebno snemati) in uporabljaš samo wiimote.

O.

hojnikb ::

Softmoddat se da zaenkrat vse Wiije, sam wii pogon je pr novih za backupe neuporaben ker ne bere DVD-R diskov.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupci (še) nezainteresirani v Move, Natal

Oddelek: Novice / Ostale najave
146379 (5701) Berserker
»

Decembra prvi Wii

Oddelek: Novice / Konzole
275025 (3701) Tr0n
»

PlayStation 3 cenejši, polovica Xbox 360 umre (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
7711786 (8077) PrimozR
»

Wii daleč spredaj, Xbox povozil PS3

Oddelek: Novice / Konzole
428555 (3326) RuskiSnajper
»

Prvi rezultati boja konzol

Oddelek: Novice / Konzole
454879 (3119) G-man

Več podobnih tem