» »

Nekaj vprašanj za N70

Nekaj vprašanj za N70

JOKER ::

POZDRAVLJENI !

Imam nekaj vprašanj glede Nokie telefona N70.
Nekaj sem prebiral, ampak odgovorov na moje vprašanje ni, predvsem ljudje sprašujejo za GPS, ki pa ga ne potrebujem (imam PDA).
Torej, kupil sem si Nokio ...

* zanima me, kam moram posnet Visual Theme, da jih bom potem lahko izbiral med themami ?
* kakšno končnico ima thema za N70 ? A je to morda .nth ?
* na namizju so ikone: imenik, profil, tiskanje .... Ali je možno te ikone zamenjat in si na "namizje" dati svoje bližnjice, ki jih najpogosteje uporabljam ?

PC SUITE :

* kako je z tem ? med instalacijo je napisalo, da moram potem, ko bo telefon ponudil potrditev, to tudi storit, ker naj bi se nekako PC Suite instaliral na telefon ali nekako tako.
Kaj je z tem, nebi rad nekaj v telefon nameščal brez potrebe. A to moram naredit ?

!! No, ker sem se temu mizognil pa se je telefon povezal in sem si na pomnilniško kartico namestil melodije zvonenja. Ko sem ga odkonektal pa sem ga hotel po parih minutah ponovno priklopit se ni hotel konektat. Torej, kaj svetujete glede tega ?

BACKUP:

* dobro bi bilo narediti backup sedaj, ko je še nov, pa me zanima kam on naredi to datoteko na compu (kam jo posname), glede na to, da me za pot sploh ni vprašal ?


----------------------------
Tako, to bi bilo zaenkrat vse. Zahvaljujem se vam za odgovore, ki se bodo nekaterim zdeli strašansko lahki.

Lp
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

*** ko sem mislil da bi se naj PC suit inštaliral na telefon NISEM mislil program iz CDja, da ne bo kdo narobe razumel. Zahteva pač nekaj da naj potrdim v zvezi z PC Suitom.
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia e 52 startup problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
251529 (854) AštiriL
»

Applove novosti z začetka WWDC - OS X

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4824223 (21428) MrStein
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4041358904 (99560) WaterBoy
»

Ovi maps download kart preko telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
183652 (3060) mojsterleo
»

Nokia PC Suit ne zazna telefona.

Oddelek: Mobilne tehnologije
223157 (2757) mavec

Več podobnih tem