» »

Program za odčitavnaje temeprature

Program za odčitavnaje temeprature

sebi7 ::

Zanima me keri program mi priporočate ker v everestu mi kaže za core 1,2,3,4 tam nad 50 stopinj za cpu pa okoli 37, v speedfanu pa core 1,2,3,4 tam okoli 30-35 cpu pa enako kot v everestu nekje 37!Totalno zmedeni ker sem kupil nov hladilec mugen in imam ploščo gigabyte p35 DQ6 in sem rabil uro pa pol da sem hladilec gor dal in še zdaj nevem če je dobro gornaštiman!Da bi ga opet lahko odstranil bi rabil celo matično ven vzet in upam da je v speedfanu dobra temperatura

TheHijacker ::

http://www.google.si

sebi7 ::

tale program mi kaže samo za dva procesorja...imam jih štiri...mene še nekaj zanima, ali bi hladilec moral biti topel ko se ga dotaknem?

Tr0n ::

EVEREST ziher prav kaze, samo nastavit si mors.

sebi7 ::

Kaj je razlika med temperaturo CPU-ja in med temperaturo cpu1,2,3,4!?

bluefish ::

cpu 1,2,3,4 je temperatura posameznih jeder. CPU pa velja za procesor kot celoto.

Codename_47 ::

Js bi pa vprašal, če obstaja kak program, ki bi med fullscreen aplikacijami prikazoval temperaturo CPUja.

Za grafično imam že rivatuner.

bluefish ::

če se to nanaša tudi na igranje iger, potem ti tak program odsvetujem, ker ti bo slika v tistem delu utripala, miška poskakovala,... Če to res tako potrebuješ, si nabavi zunanjo enoto za kontrolo ventilatorjev, ki prikazuje tudi temp.

Codename_47 ::

Ja, tudi za med igrami. Sicer pa imam sedaj onscreen display za temp GPU ter za FPSje in nimam nobenih problemov z miško oz. s čemerkoli drugem.

sebi7 ::

in potem kaj rabim gledat...kero je bolj pomembno...posamezna jedra ali pa celota....ko navijam kaj moram pazit?ker kot procesor celota mi ne preseže 30 celzija ampak kot posamezen pa preseže 50 celzija

JIM22 ::

coretemp 0.95 al ker je že.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

JIM22 ::

neki stran jebe zato je biu 2x odgovor. brište
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JIM22 ()

benjaminnaj ::

js uporablam everest. Pa me zanima ali je normalno da mi kaže temperatura procesorja (niha v zelo kratkih in hitrih intervalih-uštimat morm to z termalno pasto) ampak ali je sploh mogoče da je temperatura od 0 do 130°? matična in trdi disk se gibljeta v območju 30-35 (vendar ne nihata). Če je to tudi posledica nastavitev, kje lahko to nastavim?
Ker ne verjamem da je to povsem natančna meritev, ker bi mogu procesor že (pomoje) crknt...=)
Hvala!

kitzbrado ::

130°C je malo huda. A ti mogoče kaže °F? Čeprav 0°je v obeh skalah nemogoča temperatura, če ne hladiš s tekočim dušikom.

benjaminnaj ::

Zraven je skala v °C. Lahko pa pošljem preint screen oz. ga pokažem, vendar ne vem kako ga naj nalimam tu gor...

Urc ::

Narediš print screen, graš na strežnik like shrani.si ali slikomat. in prilepiš povezavo ki ti jo tam napiše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

benjaminnaj ::

ql hvala:

http://shrani.si/?3s/Ty/4URs3Kkn/stabil...

to je link do print screena=)

Zgodovina sprememb…

benjaminnaj ::

tko da če kdo ve kaj bi lahko bilo narobe? (poleg tega da imam vrjetno zrak med "hladilnikom" in procesorjem...

roba87 ::

V bistvu ti nebi procesor crknil ampak bi se ti računalnik vgašal, piskalo bi tudi mogoče...

benjaminnaj ::

ok hvala! sj v kratkem mam namen malo urediti hlajenje, tako da vam bom v kakšnem tednu lahko sporočil kako mi bo uspelo tu uredit=)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

intel i5 2500k visoka temperatura

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152333 (1890) Janac
»

Programi za merjenje temperature (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10234130 (11345) BaRtMaN
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728761 (6160) Vuli
»

Hlajenje Jeder

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6839 (839) sebi7
»

Navijanje E6750...

Oddelek: Navijanje
422972 (2068) Svizec69

Več podobnih tem