» »

tv2000 XP Global ttx in pip tezave

tv2000 XP Global ttx in pip tezave

a.speen ::

Pred kratkim sem kupil omenjeno tv tuner kartico. Uporabljam program WinFast PVR2. Ne delata pa mi teletekst in slika v slika (pip, pop, pap). Sicer mi ne javi nobene napake, vendar ko pritisnem tipko, program enostavno ne reagira.
Imate kaksen nasvet?
Hvala, LP

mihap ::

Jaz imam isto kartico in čisto isti problem kot ti ne dela mi teletext Mogoče kdo ve zakaj?

dolenska ::

ttx dela samo mora biti dober signal.
PIP pa ne deluje tako da lahko gledaš dva programa naenkrat, saj nimaš dveh sprejemnikov. PIP ti deluje takrat ko snemaš določeno zadevo in pritisneš stop, pa potlej program predvaja trenutno sliko katero dobi iz tv hiše in posneto sliko. Lahko tudi Preko PIP gledaš recimo nekaj iz videorekorderja in pač živo sliko. Ne moreš pa gledat dveh programov.
aja za ttx je pa program WFTTX.Katerega zalaufaš in bi mogla zadeva delat. tudi meni včasih ne prime ttx preko dalinjca, a enostavno zalaufam ta program pa mam ttx. Ta program se nahaja na tem naslovu C:\Program Files\WinFast\WFTVFM, če seveda imaš tam program inštaliran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenska ()

mihap ::

Jaz zalaufam programček WFTTX ampak se nič ne zgodi, če ga zalaufam še enkrat javi napako, da je že v uporabi. Res nimam več idej zakaj bi mi teletext ne hotel delovati. Imam tudi najnovejše driverje iz proizvajalčeve strani. Ali je možno, da je narobe kaj s TV kartico in ne programom za prikazovanje teletexta? Hvala
http://miha.selfip.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z TV Tunerjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91044 (804) Blueboy_RM
»

Winfast TV2000 xp expert in teletekst

Oddelek: Pomoč in nasveti
101157 (962) ToniT
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17919036 (12076) Izi
»

Leadtek WinFast TV 2000 XP Deluxe-Teletext??

Oddelek: Strojna oprema
152047 (1783) falotXP
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292336 (1863) miha

Več podobnih tem