» »

Težave z TV Tunerjem

Težave z TV Tunerjem

kodarin ::

Imam Leadtek TV Tuner WinFast PalmTop TV (USB2) inštaliral sem vse priložene gonilnike in programsko opremo. Dogaja se to, da ob gledanju Tv glas zamuja za sliko za približno eno sekundo... Stvar je zelo moteča, mi zna kdo pomagati ??? Poskusil sem tudi z najnovejšim softwerjem iz Leadtekove internet strani vednar brez uspeha,... Poskusil sem tudi z nekaj programi drugih proizvajalcev vendar še vedno nič... Zanimiva pa je zadeva ko hočem snemati ...V tem primeru slika in zvok se popolnoma ujemata,.......... !!!???? Help....

Blueboy_RM ::

Sorry za offtopic.
A mogoče kdo ve kako se omogoči PIP pri istem tv tunerj? Ker če izberem PIP se nič ne zgodi. Kako potem lahko gledaš sliko v sliki. Aja še to: ko daš rač v hibrnate stanje zakaj potem ponovno ko prižgem rač. ne morem gledat programov. pojavi se prazen ekran v softwerju za gledanje tv ja. Hvala

cojss ::

PIP je namenjen gledanju programa v živo in posnetka v manjšem oknu. Ne moreš pa gledati dveh programov naenkrat.

junKy ::

To se je tudi meni dogajalo nekaj casa a potem sem samo instaliral novejse AUDIO in VIDEO driverje in je spet delovalo.

Good Guy ::

Poskui tole(meni deluje odlično na pinaclu)
Chris tv
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Blueboy_RM ::

Pol praviš da PIP ni v bistvu pravi PIP:) Se mi je zdelo da bo nekaj takega. Glede driverjev pa mi ni jasno ker so novejši. Še vedno se mi dogaja da dobim prazen zaslon. Očitno deluje le če ugasneš računalnik in nanovo prižgeš(tsandby in hibernate ne pride v poštev:( A kdo ve kaj naredit?

Blueboy_RM ::

Še tole: Zakaj mi pri dveh kanalih, katere normalno nastavim in dam pod favorites potem ko znova prižgem program ponastavi frekvence na druge, tako da moram vedno znova nastavljat frekvence 2 kanalov?

Good Guy ::

Blue

če maš nvidio grafično kartico ej to normalno

men se dogajajo neverjetne reči, če dam standby mi fane vrže na 100% pa take..

u glavnem ne se sekirat :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Blueboy_RM ::

Ma ja sj ok to še preživim, sam a se da kako nardit da ni treba nonstop odklapljat pa prikapljat usb-ja ko ni slike?

Blueboy_RM ::

A mi lahko kateri od lastnikov PALMTOP TV tunerja pove, če se mu ob gledanju programov pokažejo kake horizontalne bele črte(nekako utripajo) Niso toliko izrazite se jih pa opazi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524129 (14817) OK.d
»

Tuš IPTV

Oddelek: Zvok in slika
121979 (1618) bbenci2
»

Zvok hitrejši kot slika - Winfast 2000 TV WDM

Oddelek: Zvok in slika
122420 (1997) |ke
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509838 (7647) edublin
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918947 (11987) Izi

Več podobnih tem