» »

problem z zvočniki!

problem z zvočniki!

almighty1 ::

Kot sem že oznanil na naslovu teme, imam probleme z zvočniki, podrobneje z povezovanjem teh na računalnik. Kakorkoli vklopim kable v računalnik, mi zvočniki ne delajo. Obstaja kakšen vrstni red? poleg tega pa mi jih je že ratalo prov vklopiti ampak je bil normalen zvok samo kakšne 3 sekunde, nato pa je komad spremljal ritmičen moteč zvok iz zvočnikov... kokr en techno je zbijal vn, tud če nism nč predvajal na računalniku. uglavnem res nevem v čem je finta? Drgač so zvočniki z imenom Genius SW-HF5.1 5000, kot na škatli piše so bl za DVD-je, mp3-je, al pa igrce...! A se to sploh da normaln na računalnik prklopt, al je izklučno samo za tiste stvari??

Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore!
LP

Edgar ::

Jaz mam podobno verzijo Genius zvočnikov in sm meu tut probleme na začetku s priklopom ker so slovenska navodila obupna. Kot prvo - seveda jih lahko priklopiš na računalnik in sicer grejo kabli pri meni takole - najbližje robu je oranžen, potem zelen in potem črn. Ko maš tako priklopljeno pa odpri tisti sound effect/sound manager spodaj in se poigraj s speaker configuration.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupil Slušalke - Razočaran ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
302929 (2183) shadeX
»

Izboljšanje kvalitete zvoka

Oddelek: Zvok in slika
243683 (3183) goblinsly
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310625 (9900) T-Majo
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016178 (10117) FlamE#7
»

Zvočniki 5.1 185W RMS SoundX S185

Oddelek: Zvok in slika
52705 (2388) D0M3N

Več podobnih tem