» »

Zvočniki 5.1 185W RMS SoundX S185

Zvočniki 5.1 185W RMS SoundX S185

Jakup ::

Zanima me ce gdo ve kaj o zvocnikih: Zvočniki 5.1 185W RMS SoundX S185 ( http://www.comshop.si/article.asp?Artic... ). zdi se mi zelo cudno da so zvocniki z 185 w RMS tako poceni; prosim za kakrsnokoli informacijo ( kvaliteta, glasnost,...) se posebej pa od tistih, ki te zvocnike imajo. kupujem namrec zvocnike pa me zanima, ce se to splaca priklopiti na racunalnik.

Bidox14 ::

morda so zato tako poceni, ker so to v originalu zvočniki za hišni kino in ne za računalnik... Niti chinchov al kak se napiše nimaš gor... Pa maš še dodatne komplikacije...
MSI K9N Platinum, x2 4000+, 2GB Geil Ultra 800MHz, 7600GT, 450GB SataII

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bidox14 ()

msms ::

SoundX ni neka priznana firma. Moč ne pove nič o kvaliteti. Priporočam ti Logitech X-530 za slabih 17k ali pa Genius SW-5.1 za 23k.
Genius zvočniki so best buy v tej cenovni kategoriji. Sicer pa je najboljše, da greš v trgovino in poslušaš željene zvočnike.
Če pa imaš več sredstev poglej tukaj.

Jakup ::

Saj sem že prvo imel v mislih genius-a. samo me je cena zavedla kao močnejših zvočnikov soundX. ostali kolegi so mi tudi priporočali genius kot pa soundX. vseeno najlepša hvala za pomoč.

msms ::

Genius ima dokaj nov model zvočnikov in sicer GHT-V150, vendar pa nevem kako se obnesejo v praksi. Poglej kakšne teste s pomočjo googla.

D0M3N ::

Ja no malo pozno vidim da tema ni več aktualna, pa vseeno če bo kdo kaj iskal.
soundX je firma od comtrona oz. comshop. soundX je samo natiskano gor (isto sranje drugo pakovanje)
jaz sem z zvočniki zelo zadovoljen in definitivno vredni uni 50€+ al kolko so bili.

zvočniki so neke kitajske firme Ozaki.
woofer je lesen 37W RMS. 6.5" v leseni kišti kar je dovolj za filme in muziko poslušat tudi malo glasneje.
sateliti so malo smotani vsaj meni, ker je vsak satelit sestavljen iz 3 zvočnikov (2x2.5" in 1x2") ki jih lahko potem poljubno prevsmerjate vsakega posebej (skupaj 200°). toda še vedno bi raje videl 1 močnejši zvočnik kot pa tej 3-majhni.center je enak kot sateliti le da pri njem dobiš še podstavek za ga dati v ležeči položaj.
stateliti imajo po 5w moči kar ni nevem kaj ampak dovolj. odvisno od vaše zahtevnosti.
na zadnji strani woofweja je stikalo (mehansko) pa da še preklapljat med 5.1, aux ter tv out (stereo). dobiste tudi daljinca pa na wooferju se da tudi regulirat volume, bass,spredaj,zadaj,center. ac3
ogromno kablov pride poleg tako da ni tu nobenega natega. zadnji zvočniki imajo cca. 10m kabla sprednji pa 5.
js sem z njimi zelo zadovoljen bass je lep in globok. skupna moč pride 61w rms (če dobro pomnim) priporočam vsakemu povprečnemu računalničarju. kak audiofil pa naj si nabavii z-5500 :)
aja če boste iskali ... ozaki hm030 185w rms
Xeon E5450| 8gb ddr2|
R9 270| P5QL-PRO| WD-750gb|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926617 (10703) Hrenowsky

Kupujem 5.1 zvočnike (Pomoč)

Oddelek: Kaj kupiti
131658 (1500) Stepni Volk
»

Kateri zvocniki so bolsi?

Oddelek: Zvok in slika
91685 (1451) Doman
»

SoundX 5.1 Home Theater 3000 W

Oddelek: Zvok in slika
121497 (1248) klevic
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472298 (1595) boštjan

Več podobnih tem