» »

Online PC Streljačine

Online PC Streljačine

Sandi1987 ::

Katere Online PC Streljačine mi priporočate? Sem bolj začetnik.

Klemzz ::

Stric google velik pove...

Guzzy ::

Priporočam Combat Arms al pa Wolf team.

Slo-One ::

Ne se zajebavat. Wolf Team in Combat Arms so igre za male otroke. Multiplayer streljačine se začnejo pri kakšnem Battlefieldu, CS, CSS, (COD samo gnjavijo z DLCji in to je slabo), ...



P.S.:Še posebaj so pa tečni ljudje s premiumom ziher, ker vsaka taka streljačina, kot sta ti dve CA, WT to ima...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Heavy ::

Combat Arms & ostala korejska free roba je bolj en drek kot karkoli drugega, tako da niti ne preizkušat.

Battlefield je spet malo težavna za začetnika, kar se pozna v ogromni količini n00bov v novemu BC2. Nekakoma bi najbolj svetoval da si omisliš Call of Duty: MW2 ali Team Fortress 2.

PS: Za male pare prodajam Steam račun na katerem imam poled drugih tudi te igre. Če si zainteresiran pošlji ZS.

ahac ::

Sandi1987 je izjavil:

Katere Online PC Streljačine mi priporočate? Sem bolj začetnik.


Team Fortress 2 si nabavi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

823483 ::

Sandi1987 je izjavil:

Katere Online PC Streljačine mi priporočate? Sem bolj začetnik.

Sam sem streljačine začel igrati z CS(counter strike) 1.6 in nato CSS(conter strike source). Na začetku sicer traja nekaj časa, da se navadiš, zato ne obupat prehitro ;). Ko nekako osvojiš osnove in se po scoru na deathmatch(ko umreš se takoj pojaviš) serverjih giblješ okoli povprečja, priporočam, da prešaltaš na CSS serverje z zombie mod-om, nato pa na minigame serverje.
Nato imaš vse streljačine v malem prstu.
Lahko začneš tudi s CODom, vendar je procent cheaterjev višji, poleg tega pa je igra(vsaj po mojem mnenju) lažja od CSS-ja. Je pa rahlo bolj realistična in posledično tudi bolj zabavna.

Dobi si COD 4 in CSS, pa magar z interneta, ter ugotovi kaj ti bolj ustreza.
Verjetno je tudi COD6 vredu, vendar sem preigral samo single-player

Slo-One ::

Ja pa Team Fortress 2 ima res odlično skupnost, pred nekaj dnevi je bil izdan 119. update, kar dokazuje da se tudi razvijalci trudijo z igro.

ahac ::

Pri TF2 je dobro to, da se nihče ne sekira preveč, če si začetnik. Pa ko umreš greš lahko takoj nazaj v akcijo. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Sandi1987 ::

Mislil sem, da sem začetnik v Multiplayer Streljačinah. SinglePlayer Streljačine obvladam in sem jih že veliko preigral. Igral sem Battlefield 1942 z dodatki, 2, 2142 in Counter Strike: Anthology, samo sem hitro umrl.

Zgodovina sprememb…

Guzzy ::

Pri men problem pa je da nevem gesla,maila in imena od stemama in sem zgubil kupljeni orange box(na steamu, škatlo imam še zmeraj). Če ve kdo rešitev naj jo prosim tukaj pove ali mi pošlje ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

=666= ::

Urban Terror , zastonj . Sam če si začetnik , te bojo najbrž potolkl ko praseta:))

Slo-One ::

Guzzy je izjavil:

Pri men problem pa je da nevem gesla,maila in imena od stemama in sem zgubil kupljeni orange box(na steamu, škatlo imam še zmeraj). Če ve kdo rešitev naj jo prosim tukaj pove ali mi pošlje ZS.

Stric google to ven vrže

Heisenberg ::

mene tudi zanimajo OnLine igre kot je naprimer QuakeLive...pase takole malce po sluzbi mozgane odklopiti ;)


obstaja se kaj podobnega ?!?! (da je brezplacno in online)

jizzer ::

Nevem kak lahko spilat TF2 sranje...spilal sem celo uro pa zbriso z diska ker je kar nekaj :) yeah...thats me :)...

Jaz sem sam osebno preigral ogromno COD2 ampak po 1 leto ko sem spet začel špilat nemorš verjet... na vsakem serveru po 2-3 čiteri...Špilam pa še vedno na ORG(pride okol 15EUR) in je vseeno še vredu da se sprostiš...Pa tut COD 4 špilam zadnje cajte :)

PARTyZAN ::

TF2 dejansko je najzabavnejša chillout streljačina tam zunaj.

ahac ::

Za nekatere je "fun" da zajebavajo začetnike in tega v TF2 ne morejo delat tolk kot v COD. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jizzer ::

Pravzaprav lahko ker so me klali ko malega prasc* :) 0:20 povprečen score :| sploh nemorš nobenga ubit s tistimi paintball pistolcami :P

Heisenberg ::

am...a lahko prosim govorite tako da bom jaz tudi kaj razumel ;)
kaj je to TF2 ? ORG ?

iggy ::

ej a mi lahko en offtopic na hitro odgovori, kako je če imam original counter strike source s prenašanjem na drugi računalnik?
Hey, you're fat!

PARTyZAN ::

Team Fortress 2, dobiš ga v Orange Box za 18EUR

The Orange Box features five complete games compiled into one retail unit: Half-Life 2 and its two continuations, Episode One and Episode Two; Portal; and Team Fortress 2. All of these games use Valve's Source engine.


iggy: na drug računalnik namestiš Steam, se logiraš, downloadaš igro in igraš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

iggy ::

Partyzan, pa je zastonjsko to prenašanje iger v drugo, nism čist na tekočem s steamom :)
Hey, you're fat!

ahac ::

iggy je izjavil:

Partyzan, pa je zastonjsko to prenašanje iger v drugo, nism čist na tekočem s steamom :)


Da. Tudi od stote je brezplačno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Bananovec ::

Sem imel podoben problem prvih nekaj ur igranja. Saj ko malo igraš ugotoviš, da medic ni najboljši za napadanje, ampak se najboljše obnese takrat, ko moraš dati soigralcu v napadu podporu (to je zdravljenje).
Pravtako scout ni najboljši za direktno napadanje, ampak je dober takrat, ko napadaš samo enega osamljenega sovraga (najbolje od strani).
Engineer je bolj za obrambo in za filanje metkov. Lahko se igraš tudi napadalca, ampak noobom to ne priporočam!
TF2 = Team Fortress 2
Je igra za online nabijanje.

ORG = Original
Ponavadi pomeni, da si za igro plačal (pa ne na boljšem sejmu)

Zgodovina sprememb…

Sandi1987 ::

Odločil sem se za Call of Duty: Modern Warfare, Wolfenstein: Enemy Territory in F.E.A.R. Combat.

Heisenberg ::

a obstaja ze kak naslednik Wolfenstein ET ????

RazzorX ::

DM, da Wolfenstein 2009 se mi zdi. :)

Sandi1987 ::

Wolfenstein: Enemy Territory Score:



Igra se mi zdi veliko lažja, kot Counter Strike in Battlefield.

iggy ::

you are doing it wrong then
Hey, you're fat!

PARTyZAN ::

Igral si proti botom na serverju z 300 pinga. Čestitam. :>

iggy ::

hahahaha owned, tole je blo pa epic, sploh nism opazil takoj :D
Hey, you're fat!

Slo-One ::

RazzorX je izjavil:

DM, da Wolfenstein 2009 se mi zdi. :)


Ni glih naslednik, ker je publika čisto različna...

Tomozuki ::

Največ sem preigral BF2 in Unreal Tournament 2004 (samo onslaught). Deathmacha, še posebno brez prevoznih sredstev in velikih map (recimo CS) pa nikoli nisem posebno maral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Counter Strike:Source

Oddelek: Igre
171512 (1211) BorutO
»

Team Fortress 2

Oddelek: Igre
224056 (2021) Bananovec
»

Dobre Online Igrce Za Slab Racunalnik

Oddelek: Igre
332910 (1792) BigSexy
»

Vam najbolše igre prek neta

Oddelek: Igre
151723 (1232) T_F_7
»

First person streljačine (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
586283 (4778) jan01

Več podobnih tem