» »

Kupiti orange box?

Kupiti orange box?

MeJerry ::

Zanima me če je vredno kupiti Orange box. Odgovor da za 15€ dobim 5 iger ne upoštevam, sam če igra ni vredu ti jih tut 10 ne pomaga za 3€. Torej kako je z igrami, je veliko serverjev? Lahko potem še dobim kakšen bonus preko steam, ali se bolj splača kupiti counter strike source ki prav tako vsebuje aktivacijo za steam. Malo več razlage bi prosil in mnenje iger.


Hvala
Lp

win64 ::

Strežnikov je ogromno za CS in CSS, za tf2 ti ne bi znal povedati. Ostale igre v kompletu pa so v osnovi za enega igralca in ti lahko zagotovim, da so na nivoju.
Steam pa deluje tako, da narediš račun. Račun je v osnovi brezplačen in ni potrebno dajati nobenih informaciji o karticah ali paypal. Ko kupiš igrico v trgovini ali na internetu dobiš aktivacijsko kodo, ki jo vtipkaš enkrat ko si prijavljen v steam. Potem se ti odklenejo igrice, ki si jih kupil. Igro lahko potem potegneš iz interneta na kateremkoli računalniku s tem, da lahko samo na enem hkrati igraš.
V orange box pa ni CSS, tako da sta to dve reči.

tsatthoggua ::

Definitivno se splaca nabavit. V casu ko za totalno sranje od iger hocejo 40-50€, je OB zlata vreden. Half life 2 serija, je sigurno vredna igranja, ce so ti vsec singleplayer igre (obstaja tudi mod Sinergy, da lahko igras Co-op z friendi). Portal je MUST PLAY, TF2 ti bo pravtako nudil neskoncno ur online zabave.

Da ne govorim o tem, da obstaja ze nesteto odlicnih modov za HL2, kot naprimer Minerva, Research&Development, Zombie Panic, Insurgency,....

Mentalist ::

In, če ga kupuješ prek interneta definitivno kupi preg igabibe. Zakon so, jaz sem ravno prejšnji teden kupil ornage box in ga dobil v dveh dneh in še to v soboto. Priporočam ;)
Lool.

ahac ::

TF2 se veliko igra in tudi redno updata tako, da ni treba skrbet, da ne bi bilo serverjev ali igralcev.

TF2 vs. CSS je pa stvar okusa.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ZaOstali ::

TF2 se veliko igra in tudi redno updata tako, da ni treba skrbet, da ne bi bilo serverjev ali igralcev.

TF2 vs. CSS je pa stvar okusa.

Jaz ti pa rečem, da kupi obojno. Tako CS:S pack kot Orange Box.Zakaj? Ker imaš toliko dobrih modov, ki so brezplačni, a bi jim jaz z veseljem plačal, če bi za njih sploh kaj zaračunali.
Število serverjev
CS: 53.685
CSS: 37.070
TF2: 5232

Pri TF2 zgleda kot da jih je zlo malo proti CSju. AMpak če upoštevaš da so pri CSju 2/3 serverjev praznih vidiš da temu ni tako.

Tak da bi lahko nekako tako bilo (po mojem mnenju)
CS: 15.000
CSS: 10.000
TF2: 1000 serverjev, kjer vsaj en človeček redno igra.
AMpak če že imaš 100 polnih serverjev je to dosti, tak da se ni treba bat, da tega nišče ne igra.

šestglav ::

Ne samo to zaOstali
naj pogleda še na (google) fpsbanana
igre lahko predelaš do amena še posebej za css (tega je največ)
če pa si še potegneš dol 3dsmax 10, mdl decompiler - compiler (source skd ---- to org v steam), smd import -- export
pa je vse skupaj totalno carsko

MeJerry ::

Ampak...če jas kupim orange boxe to pomeni da moram pol predn igram še dol z neta (steam) potegnt, al so use igre na dvd-ju?

Bor H ::

Vse naj bi bilo na DVDju, lahko inštaliraš al iz DVDja al pa potegneš z neta.

destroyer2k ::

MeJerry

Pri tf2 boš mogel še bo moralo potegniti update za igro (okoli 1-2h na 1mb liniji po vleklo). Drugače so pa vse igre že na dvd.

MeJerry ::

No pol pa super


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Left 4 Dead (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17313193 (2747) Horas
»

Steam - Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
518954 (7312) LitralSM
»

Team Fortress 2

Oddelek: Igre
224080 (2045) Bananovec
»

The Orange Box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16815823 (9897) Bor H
»

Online PC Streljačine

Oddelek: Igre
324743 (4262) Tomozuki

Več podobnih tem