» »

15 - letna američanka na univerzi!

15 - letna američanka na univerzi!

Mahdi ::

Neverjetno, da se v ZDA še najdejo kaki inteligentni in talentirani otroci. Svaka čast!

-> klik

_marko ::

->Neverjetno, da se v ZDA še najdejo kaki inteligentni in talentirani otroci.

Ko berem take stavke se sprašujem, če se najdejo še kakšni inteligenti otroci v Sloveniji. :\

Nehajte že govorit kako so Ameri neumni, ker ste v tem primeru neumni kvečjemu vi.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Matev ::

meni deluje malce rjave polti

jype ::

Glede na sestavo prebivalstva že ne morejo biti tako neumni - Slovencev je tam samo 125.000, torej manj kot tretjino promila.

OldSkul ::

Če si pameten to še ne pomeni, da boš uspešen. Žalostno ja

begy ::

15 let, vau:\ , so še otroci, ki so dosti mlajši pa grejo na univerzo...
sam vseno abnormalna pamet

Lp
hehehe

Ziga Dolhar ::

> She said she doesn't really notice the age gap between herself and her 17- and 18-year-old peers -- and neither do they.

No ja. Zdj sem že malo manj impresioniran.

Sicer pa - par let nazaj sem na Akanalu videl eno oddajo, "The smartest kid in USA" al neki podobnega. Je tekmovalo od oka ene petdeset frocov, vsi z doktorati in na univerzah.

Vprašanja so bla tipa - absolutna ničla (dost jih ni vedl), finalist pa se je matral z vprašanjem, "koliko znaša osemdeset odstotkov od osemdesetih odstotkov od sto".
https://dolhar.si/

sidd ::

Zgleda da niste ravno na tekočem najbolj a?

Svet ima novega genija, na drugi strani zemlje seveda....

March Boedihardjo - Wikipedia

stran na www.rtvslo.si

pri devetih letih razočaran nad univerzo v hong kongu...mu je prelahka.

linke pa mi ne gre nardit...so pozabli na link-o-hrčke zgleda...

// edit mod: linki
no idea for signature
signed
I

Zgodovina sprememb…

pozitron ::

Nehajte že govorit kako so Ameri neumni, ker ste v tem primeru neumni kvečjemu vi.

link

Sej ne rečem, da zaradi tega drži to nasplošno. Ampak vseeno mislim, da so ameri ignorantski, splošno nerazgledani in zabiti. Pa to ne mislim zaradi filmčka to sem dal sam za primer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

Avby ::

Za to da velja stereotip, da so američani neumni ljudje so si krivi povsem sami. Tako kot za Slovence velja stereotip, da so neprivoščljivi.

Koliko pa je res pa naj presodi vsak pri sebi. In čeprav nisem zagovornik stereotipov sta to dva katera bi težko uvrgel oziroma za katera nebi rekel da sta na mestu.

pozitron ::

Sej pravim, da je to samo moje mnenje.

Thomas ::

Mnenje je lahko tudi neumno. Ane?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gonzales2 ::

Sj v sloveniji bi se našlo tud pametnih glav! Mi tuki da karkoli hočemo nardit nam rata in komot lahko konkuriramo na svetovnem trgu! Edina problema sta, da smo leni in velik ljudi je ki želi preprečit uspeh...

pozitron ::

Zakaj bi blo mnenje neumno, če američani s svojim obnašanjem, dejanji, načinom življenja delujejo ignorantsko, neizobraženo in neumno. Zdej thomas lahko pa še kakšno pametno pač napišeš in kot ponavadi boš hotel imeti na vsak način prav. Jaz sem samo izrazil svoje mnenje, ki ga seveda nobenem ne vsiljujem, mislim pa da neumnu ni, kot sem že zgoraj napisal zakaj. Sploh pa se ne mislim preveč ubatad s tabo thomas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

sidd ::

obdrži rajo neizobraženo, da se ji lažje vlada...

sicer pa je sistem v ameriki kriv za to imo. Pri nas pa nevem ker sistem je kriv za naše stereotipe....
no idea for signature
signed
I

ffka ::

če so tok pametni nej nardijo nove winse to sm govorijo usi kok so pametni rabmo dokaz ane

Steinkauz ::

kekz ::

->Neverjetno, da se v ZDA še najdejo kaki inteligentni in talentirani otroci.

Ko berem take stavke se sprašujem, če se najdejo še kakšni inteligenti otroci v Sloveniji. :\

Nehajte že govorit kako so Ameri neumni, ker ste v tem primeru neumni kvečjemu vi.

To ne gre kar tako.
Jaz sem v mladih letih tudi preskakoval razrede in bil potem najmlajši med sošolci.
Danes pa tako ne gre več. To se ne dogaja, ker menda ni zakonske podlage, tudi če si najboljši.

OrkAA ::

davidx300: poglej si tole in počasi spremeni mnenje.

Link

jype ::

To ne vela, taka zajebana vprašanja bi še mene zmedla.

kekz> To ne gre kar tako.
kekz> Jaz sem v mladih letih tudi preskakoval razrede in bil potem najmlajši med sošolci.
kekz> Danes pa tako ne gre več. To se ne dogaja, ker menda ni zakonske podlage, tudi če si najboljši.

Hec, ne? Nisi bil po JUS-u, pa te ni nihče nazaj držal, danes, ko naj bi se nagrajevalo uspešnost in sposobnost pa... Bo že nekaj na tem, da imamo nesposobno vlado...

CCfly ::

Ampak vseeno mislim, da so ameri ignorantski, splošno nerazgledani in zabiti.

Strička Gaussa kaj poznaš ?
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

BluPhenix ::

Si mislil tega? :P
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

CCfly ::

Točno tega ;)
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

BluPhenix ::

Ok morda spadam med amere, ampak ... kaj ima Gauss veze z ameri ki jih omenja človek?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

pozitron ::

OrkAA: Kaj naj spremenim mnenje? Sej nisem rekel, da smo slovenci nevem kakšni super intelektualci. Govoril sem samo za američane. Plus to, da so v tem filmčku intervjujal večinoma senilne in dementne 70-80 letnike (vsaj prva dva). Pa ne gre se zato, da npr. američan reče, da je Fidel Castro; a singer. Ampak nasplošno je mentaliteta tam kretenska. "If bush said they are a threat" pol se vsi strinjajo, da je treba napast in pobijat nedolžne. Pa kr italijo pa francijo in iran bi napadal, ko nimajo nobene veze. Lapajo neki pa so vsi zabiti, tko ko njihov predsednik. Nevem kako je možno, da je tak človek prišel na predsednišk stolček. Njegov brat je prešteval glasove:) + pomoč "illuminati-jev" - prostozidarjev (joke).

Ziga Dolhar ::

> "If bush said they are a threat" pol se vsi strinjajo, da je treba napast in pobijat nedolžne.


Uf uf, zakaj človek ne dobi takega vtisa po vseh javnomnenskih raziskavah?
https://dolhar.si/

dzinks63 ::

jype ::

Ziga Dolhar> Uf uf, zakaj človek ne dobi takega vtisa po vseh javnomnenskih raziskavah?

Odgovor je že podan:

davidx300> intervjujal večinoma senilne in dementne 70-80 letnike (vsaj prva dva)

Če bi spraševali "ta prave" bi seveda dobili _pravi_ vtis.

CCfly ::

Ok morda spadam med amere, ampak ... kaj ima Gauss veze z ameri ki jih omenja človek?

Če nekdo pravi, da bi ti ameri po intelektu posebej izstopali v negativnem pogledu pri statistični porazdelitvi, bo moral pač pokazati kaj konkretnega, recimo en lep premik hribčka po x osi. Tukaj ima Gauss prste zraven.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

sidd ::

dzinks63: kaj če bi malo pogledal moj prvi post, a? you're too late :P

@OrkAA: no, ko so delali med američani podobne ankete, so bili vsi stari pod 50 in nad 15 (od oka).....pa folk ni najdu amerike! In pol so jim dali zemljevid, pa pokazali avstralijo, pa kak bi zaj Irak (avstralijo) napadli...

še enkrat: obdrži rajo neizobraženo, da se ji lažje vlada. To se dela. Ameriškim politikom pač ni v interesu, da bi vsi bili razlgedani in izšolani...
no idea for signature
signed
I

BigWhale ::

_I personally believe_ that .... uh, US people as such are...

Hihi.

Keyser Soze ::

OrkAA, samo oprosti. Ampak da daš tak link?:\

Iskreno upam, da imaš malo višji nivo kot avtor tistega prispevka. Res, popolnoma reprezentativen vzorec.:\ Bo že držalo da so slovenci neumni. Samo kateri?!
OM, F, G!

BluPhenix ::

CCfly ... oh ... ja je blo pozno, zdej mi je jasno zakaj Gauss ... lol :8)
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

OrkAA ::

Keyser Soze: seveda imam višji nivo. Hotel sem mu le pokazati, da se da tak filmček posneti v vsaki državi in se ga niti približno ne sme enačiti s statistiko.

pozitron ::

Sem že v naprej povedal, da moje mnenje ni na podlagi filmčka. Tist sem dal tko kot zanimivost.

Odin ::

Jype
> Če bi spraševali "ta prave" bi seveda dobili _pravi_ vtis.

Recimo, da bi sprasevali ta iste mlade pubece, ki so delali filmcek in bi se vprasanje glasilo: "Kdaj so postavili Berlinski zid?"
A bi Slovenci zgledali kaj pametnejsi? Poglej si filmcek se enkrat, ko govorijo o WWII in Berlinskem zidu. Rahlo ironicno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikoli ne bom razumel...zakaj se dreti bosna,srbija itd... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
664201 (4201) MihaFirst
»

Terorizem in piratstvo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6811362 (9170) Vlady
»

Kazen mora biti vzgojna: American way

Oddelek: Loža
471686 (1036) Thomas
»

Arnold je zmagal (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
674501 (3343) undefined

HE CIA ve več o nas kot jaz vem ...

Oddelek: Loža
361863 (1213) OwcA

Več podobnih tem