» »

IDE kabel single device in 14cm vent oprema...

IDE kabel single device in 14cm vent oprema...

Kibby ::

LP! Zanima me če kdo ve, kje v Slo bi lahko dobil kabel za IDE, z le enim priklopom, torej single device, kot je recimo tale... KLIK

Za cca. 5€ se mi zdi bv naročat z Nem, ko me poštnina več pride kot pa vrednost paketa:D :D Ce se sveti al ne mi sploh ni pomembo, le da bi malo "pospravil" tole štalo z temi kabli da bi blo mal več placa v kišti... No vglavno, tak kot na sliki je zaželjen oz. nagledan :D

Sicer pa iščem še filter za 14cm vent, nikjer ga nažalost še nisem zasledil, le 12cm verzijo... A to sploh obstaja? Vido sem da se že dajo dobit one zascitne ograjice za 14cm vent, filtrov nazalsot nisem se zasledil...

Najlepša hvala & LP

XS!D3 ::

Kle mal poglej.

Kibby ::

Sem... nažalost le z dvema priklopoma... isto pri INPUT-u, kje imajo ogromno teh zadev od firme AKASA:..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kibby ()

Kibby ::

No zgleda da v Slo bo res nemogoče dobit tole... se mogoče kdo odpravlja v kratkem v Nemčijo/Avstrijo po kako robo in mu nebi blo težko vzet en kabelček al dva zravn?:D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kibby ()

m.i.h.a. ::

ja stran odreži tisti del, ki te moti....tako sem jaz svojega skrajšal in dela bp

Kibby ::

Zanimivo... sicer sem nato že pomislil, vendar nisem lih spreten glede tega... pa tudi sem mel filing da nebo pol to to... bom povprašo kolega če zna kaj takega skup spacat... hvala za tip :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utisanje LC6550G (14cm fan)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472743 (1329) axee
»

ANTEC P180/182SE/190 vs. Thermaltake Xaser III (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
547157 (5480) ABX
»

Se splaša kupit ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
997105 (4876) Big_Al
»

LC Silent Power napajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18711297 (7439) Alec999
»

Kupil bi napajalnik - najbolj tihega! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
615121 (3941) St@jler

Več podobnih tem