» »

Črvi v moki

Črvi v moki

1
2
»

kekz ::

In da ne omenjam, da zgleda da pojest čisto vse, kar vam prinesejo na krožniku. :\

Zelo znano pravilo:
Zadevo vzameš iz hladilnika in jo daš na krožnik. Potem jo zavzeto opazuješ četrt ure. In če se zadeva v tem času ne premakne, jo lahko proglasiš za svojo večerjo :D.
(prosto po Douglasu Adamsu ;))

tko da verjemi, da ne jem nobene svinjarije,

Tega enostavno ne moreš vedeti. Jaz sem pred leti prebolel paratifus, pa sem zelo izbirčen pri hrani. Pri meni vse odprte zadeve, ki so starejše npr. od 2-3 dni iz hladilnika romajo v koš. Hrane ne pogrevam itd... Vrgla me je pa čisto običajna in sveža smetana iz znanih slovenskih mlekarn.

BigWhale ::

Paratifus pomeni, da so para-trooper tifus bacili gor... Parachutali so na smetano! ;>

krneki0001 ::

Glede svinjarije lahko vem vsaj par podrobnosti, ker pri nas zadeve v koš ne romajo zaradi starosti, ker jemo res samo sveže zadeve in kar ne pojemo dobi pes, če pa pes ne je, roma pa v kanto takoj po obedu, tako da sploh ni možnosti, da bi imeli postano hrano v hladilniku. Pač smo se navadili, da so trgovine vsak dan odprte in da lahko vsak dan kupiš vse sveže, še boljše je pa zaradi vrta, ker imamo sedaj vse obroke prirejene tako, da greš na vrt, si odrežeš zelenjavo po izbiri in jo prineseš v kuhinjo, pa si jo pripraviš. Pa preverjenega mesarja imamo blizu, tako da resnično dobiš sveže meso pri njem.

strictom ::

Paratifus pomeni, da so para-trooper tifus bacili gor... Parachutali so na smetano! ;>

:D :D :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

BigWhale ::

Vse sveze? Ko samo pomislim, kako pogosto se mi dogaja, da kruh rezem z nozem, ki ima konkretno zago, da se skozi tisto okamenelo gmoto sploh lahko prebijem, na male koscke, ki se potem v kakavu ali mleku tako lepo fino zmehcajo... ;>

Hehe.

Vprasanje, kdaj prepecenec ni vec svez? Ko je suh? :))

Keyser Soze ::

Nope, ko postane mehek oz. "svež". :P
OM, F, G!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DIY PIzza... (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
742138959 (59464) mailer
»

kateri mrčes je to?

Oddelek: Loža
113052 (2454) Unknown_001
»

Nagravzni crvi v kuhinji

Oddelek: Loža
359876 (7972) Spajky

Dobil črve v hrani, kupljeni v mesnici! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
808397 (7438) bluefish
»

Peka kruha... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5610035 (8257) Nejc Pintar

Več podobnih tem