» »

KING PIN PROBLEM

KING PIN PROBLEM

hubertfast ::

Vprašanje sicer ni življensko pomembo, ampak vseeno radovednost ne da miru. Brat ima dotično igro in je nad njo navdušen. Pri zadnjem obisku sem mu svetoval naj si vrže gor kake cheate za lažje igranje. Z intereneta smo jih pobrali dol in zadevo nastavili po navodilih, v katerih piše, da moraš za odprtje konzole pritisnit tipko ' , potem pač pišeš cheate in jih potrjuješ. Čeprav smo pritisnili vsako tipko posebej, nam nikakor ni uspelo odpreti konzolo. A ima kdo kak pameten nasvet? Na več cheat straneh sva našla cheate z popolnoma isto vsebino...
Lara je zakon!!!

boha ::

ne moreš odpret konzole...

torej, v shortcut properties (kingpin ikonca na desktopu) dodaš v target vrstico:

+set developer 1

zgleda npr. takole

c:\igre\kingpin\kingpin.exe +set developer 1

in zadevo poženeš...

jRk0 ::

Oz. ce so se zraven ", dodas stvar za "
You fuck up once, you loose two teeth.

hubertfast ::

Fantje, to sem vse naredil in nama ni delovalo, zdaj bom poskušal še z področno jezikovno zamenjavo tipkovnice.
Lara je zakon!!!

cahahopie ::

Špil tok rula, da se ne splača golfat. Sam je pa dobr če ga špilaš na very easy.. al easy... ker na srednji te že v prvi plati pokosijo s kakšno šrotarco..

BustA ::

Ta špil pa res rula!
Pred davnimi časi sem igral demo, seveda vse na low, ker sem imel bolj slab comp (kakor da je sedaj kaj drugače >:D ), in ker warez scena še ni bila toliko razvita je trajalo preden sem dobil cel špil in ko sem ga dobil ga veselo inštaliram in na moje razočeranje špil ne dela >:D

Sedaj pa me spet spomnete na ta špil in ga moram dobiti :D, ker sem cd zgubil.
Am je pa en problem, a pa bo delal v XPjih? Izkušnje mam da, stari špili ne delajo v XPjih brez updejta.

busta@email.si
Devide Et Impera


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23019310 (3114) ahac
»

Dober Singleplayer campain FPS špil?

Oddelek: Igre
354612 (3786) Bor H
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64746010 (19933) X-Hair
»

Uporaba kod pri Star Wars Knights Of Old Republic (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
533195 (2580) Crazy Frog
»

Return To Castle Wolfenstein (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
585678 (4546) LunKi

Več podobnih tem