» »

TV-OUT ne deluje

TV-OUT ne deluje

bosko555 ::

Danes sem menjaval vse v stvari v novo ohišje in sem po nezgodi potegnil ven 2 kabla pri ventilaturju na 3 pinskem priklopu. Tisti za proklopit je ostal celi, tisti ko pa je na ohišju narejen posebaj (ločen od matične) pa se je vtrgal. Potem sem pač tisti priključek na ventilatorju priklopil s pomočjo podaljška takega na 3 pinski priključek na matično (chassis fan priključek). Ko sem to naredil se je računalnik prižgal za kaki 2 sekundi potem pa se takoj ugasnil in ker to ni delalo, sem še imel od enega drugega ventilatorja isti 3 pinski priključek, ki pa se je lahko priključil na molex, ampak je računalnik ob prižigu isto naredil. Ko sem potem nehal s poizkusi, sem videl da mi na zadnjem 120mm ventilaturju diode ne delajo več, čerav se je ta sukal. In potem ko sem namestil vse, sem še hotel naredit sliko preko TV-outa, na TV, ampak ga ni šlo, ker preko njega sploh ni prepoznalo televizije. Imam pa ASUS 8800GTS 320mb, in nevem kaj naredit in tudi nevem kako preverit ali je ventilator povzročo kratki stik in mogoče uničil diode in TV-out. Aja, pa še to, grafična ima svoje napajanje diretkno iz napjalnika, torej ni imela stika z tistimi prkjučki, na katere sem jaz prikljaplal ventilator.

To je to ohišje : http://www.jae.si/article.aspx?docid=16...

Ventilator ki sem mislil je tisti taveliki na stranici.

Prosim za pomoč.

bosko555 ::

Ve kdo mogoče za kaki takšen program?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po dolgem času nov test ventilatorjev na Silent PC Review (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
6012407 (8551) BladE_
»

Temperatura procesorja med 55 in 68 stop. C

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462756 (1921) IvoJan
»

Asus P5Q in spreminjanje hitrosti ventilatorjev

Oddelek: Strojna oprema
62223 (2143) sloxl8
»

Zalman 9700 led kontrola ventilatorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141893 (1689) KeXX
»

Zalman cooler in temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191258 (1006) b4ssk1ller

Več podobnih tem