» »

Mafia II

Mafia II

««
8 / 11
»»

vorantz ::

Ja nekdo, ki je ima dostop do dvd-ja je naredil image in ga dal na internet :P
Pa tudi prvi cracki se pojavljajo, ne vem pa, če delujejo ali ne.

edit:
Glede na komentarje delujejo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

evl81xadlez ::

@tr33k seveda da lahko že igraš igro...pač jo downloadaš prek partisa:D

Outsajder ::

evl81xadlez je izjavil:

@tr33k seveda da lahko že igraš igro...pač jo downloadaš prek partisa:D


ravno zato ker pravjo da je crap jo bom prvo dol nategnu:))

69charger ::

Ma dons za vsak špil ki ni Halo al pa COD pravjo da je zanč tisti noobi ke ne vejo kaj je špil.

Berserker ::

Igral pri znancu(zaprisežen pirat), ni tako slabo kot so pravili, veliko je podrobnosti, recimo našopirjena mačka, pijančki pred vrati, čistilka ki prisluškuje, itd in kar nekaj znanih komadov ki se jih da slišati celo danes.

legice ::

zdej pa da malce pade cena pa jo kupim....ful previsoke to te dni
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

matija14 ::

No ja, 35EUR se meni ne zdi tako dosti za tole igro...

edit: VSaj pod prednaročilu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matija14 ()

xyxyxyxy ::

Res, folk govori o visokih cenah, a igra je bila in je na voljo za 35EUR. Če je pa to preveč, potem pa res ne vem ... Glede na vse ostale izjemno poceni.

Bor H ::

Čist isto ceno ima kot ostale igre: previsoko, sorry. Še celo blockbusterji majo boljši izkoristek EUR/uro zabave, pa za njih ne rabiš vzdrževati dragega mlinčka. Ne se slepit da so igre pocen šport.

def0r ::

xyxyxyxy je izjavil:

Res, folk govori o visokih cenah, a igra je bila in je na voljo za 35EUR. Če je pa to preveč, potem pa res ne vem ... Glede na vse ostale izjemno poceni.

Ljudje so navajeni piratizirati vse. :)

Bolf3nk ::

xyxyxyxy je izjavil:

Res, folk govori o visokih cenah, a igra je bila in je na voljo za 35EUR. Če je pa to preveč, potem pa res ne vem ... Glede na vse ostale izjemno poceni.

cena je visoka, glede na to da ni mp...

legice ::

jas pravim visoka cena,ker gleda na včasih, si za ta denar dobu zelo veliko ur.rpg igre imajo razumno ceno,saj so zelo dolge ponavadi. će bi bila 20-25eur max,bi vsak kupu igro in nebi bilo toliko piratiziranja. enako vela za konzole,ki pa imajo oh in oh še kako previsoke cene(god of war 3 je imel koli 70 eur če se ne motim)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Outsajder ::

Bolf3nk je izjavil:

xyxyxyxy je izjavil:

Res, folk govori o visokih cenah, a igra je bila in je na voljo za 35EUR. Če je pa to preveč, potem pa res ne vem ... Glede na vse ostale izjemno poceni.

cena je visoka, glede na to da ni mp...

Meni se mp za third person shooter zdi glupo

def0r ::

legice je izjavil:

jas pravim visoka cena,ker gleda na včasih, si za ta denar dobu zelo veliko ur.rpg igre imajo razumno ceno,saj so zelo dolge ponavadi. će bi bila 20-25eur max,bi vsak kupu igro in nebi bilo toliko piratiziranja. enako vela za konzole,ki pa imajo oh in oh še kako previsoke cene(god of war 3 je imel koli 70 eur če se ne motim)

Ni previsoka cena.
Od kdaj je pa MP tisti faktor ki dodeli ceno igri.
Poglej si igre biowara kakor so Dragon Age in Mass effect. Single player drugih iger kakor kaksne CoD se zal z njo ne morejo kosati, zal pa nima multiplayerja in sigurno so bili pri vecini iger stroski izdelave igre podobni.

legice ::

pač kar se tiče multiplayerja zame raje vidim da ni,kot pa da je in slabo izpeljan,kot se je velikokrat že zgodilo.je pa razlika med igro,ki ima mutliplayer kot prodajno točko(npr battlefield,cod novejše,tf2,css),lepi bonus(gta 4) in nepotrebna/slabo izpeljana funkcija,za dalše življenje igre(glede okusa).

pač za moj okus mafije nebi igral v multiplayerju,ker tale cover sistem bi bil nekako game breaker zame:P
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

NejcSSD ::

Kako jit po chapter 15 v free roam? meni napiše avtorje igre in me vrže nazaj v meni. ?

Berserker ::

Evo zadevo sem doma obrnil, igra je precej lažja od prvega dela pa še kratka. No marsikaj je čudnega v zgodbi pa tudi konca nekako ne razumem najbolje. Kar najbolj zniža vrednost igre je predvsem to da vsak pričakuje another GTA , samo zgodba pri mafiji poteka linearno se pravi da kaj drugega kot misije nimaš početi, se pravi tankanje goriva, kraja z blagajne, kupovanje oblačil in orožja je bolj kot okras se pravi prazen sandbox isto kot pri farcry 2. Tudi liki niso kaj posebej globoki in hitro poniknejo. MP ni kar je razumljivo in ne spada v takšno igro. Po koncu bi lahko nadaljeval z igranjem ampak ko se zgodba konča se igra zaključi kot film, se pravi nič več drvenja po Empire city in kraja vozil. No še tole, predvsem se čuti ta češka neizpiljenost in pomanjkljive animacije. Dobre lastnosti so zelo dobra grafika in fizike ter prepričljivo rušenje določenih predmetov. Zadevo bom morda kupil za ps3 zaradi dodatnih epizod ter prezrl odnosnost trave , a če igro primerjam z Red dead redemtion je tole daleč pod njim, RDR zgodbo dobro zaključi ampak jo vsaj nadaljuje dokler ni končnega obračuna. Kopica pod misij, iskanje zakladov, iskanje divjih živali,rastlin ,tipičen rockstarov humor in še MP z free roam in coop misijami ter DLC-ji naredi igro precej bolj vredno kot pa tipična linearna igra z lepim a dogočasnim sandboxom.

Outsajder ::

NejcSSD je izjavil:

Kako jit po chapter 15 v free roam? meni napiše avtorje igre in me vrže nazaj v meni. ?

Kolikor vem ni free roam več pol ker tudi ni nič za počet kot samo vozit se:P

__Devil__ ::

Igra je super. Pravkar igral. :D

mit3k ::

Joe je faca, spominja me na Romana iz GTA IV. :)

Izi ::

Zardi nekaj negativnih komentarjev tukaj sem moral zadevo osebno preveriti in moram reči, da je Mafia II več kot izpolnila pričakovanja.
V enem popoldnevu sem prišel do 4. poglavja in sem pozitivno presenečen. Zgodba vleče, je kar težko nehati :D

Multiplayer v tej igri ne bi imel kaj početi in je prav, da ga ni. Da pa je glavna zgodba linearna ni pa nič slabega, je prej pozitivno. In nihče te ne preganja, da se takoj odpelješ na naslednji zmenek, vedno si lahko vzameš čas za ogled mesta ali obisk gostiln.
Če ti začne primanjkovati denarja se lahko kadarkoli odpraviš na vlomilski pohod, kjer kradeš avtomobile, paziš, da te ne zalotijo policisti in ukradene avte voziš na sever v stiskalnico kjer ti za vsakega plačajo dobrih $400.

Med premikanjem po mestu imaš tudi povsem proste roke. Lahko sproti kradeš avtomobile, ko je en dovolj razbit pač ukradeš drugega, ali pa enega boljšega predelaš in sfriziraš in ga imaš samo zase.
Včasih, ko se hudo mudi je celo hitreje, če malo peš zašprintaš preko kašne bližnjice, ker ceste gredo včasih precej daleč naokoli, da potem prideš v sosednjo ulico.
Avti se tudi precej razlikujejo po zmogljivostih, večinoma so stare počasne kripe, nekaj pa je pravih raket, še posebno, če sfriziraš mašino. Tudi teža se upošteva in če te lovijo policaji je včasih dobro vzeti kašen težji tovornjak in potem samo gas in kar na slepo udariš skozi rdečo na križišču, nalet v osebni avto te ne more ustaviti >:D

mit3k ::

Tudi meni je ta linearnost všeč. Niti nimam časa, da bi še poleg redne zgodbe opravljal 1000 drugih nalog.

Outsajder ::

Meni se zdi špil prekratek še posebej zato ker ni side missions.

tadejsster ::

res vse skupaj prehitro mini..pot od podpovprečnega italijana z ameriškim potnim listom do glavnega delavca za najbolj zloglasne mafijske družine je občutno prekratka, sicer pa se mi je igra zelo dopadla..upam, da bo prišla kdaj ven tudi mafia III. , vendar se bojim, da je počasi zmanjkalo idej za karseda dober scenarij

in kar se tega tiče, je gta SA res doktorica za Mafio, za gta IV ne vem, ker je nisem igral

Zgodovina sprememb…

69charger ::

Špil je bil dober,tudi referenca na Mafia 1 je bla kul. Samo konec je bil malo čuden.

Sandi1987 ::

Obrnil na Xbox 360. Super igra.

particle ::

Škoda no, resno sem pričakoval da se bodo malo bolj potrudili. Ok grafična podoba je zakon. Ampak veliko premajhna mapa, in poleg zgodbe nimaš kaj drugega početi. Zgodba je super, nek mix mafijskih filmov in dogotkov iz njih. Tudi referenca na prvi del je super. Lahko bi vključili še kake misije, ki nebi imele veze z glavno zgodbo.

Večino časa se prevažaš gor in dol po mestu, policaji so neumni kot noč, kar me sicer ne preseneča, ampak vsaj slediti, bi lahko znali po isti cesti, ne pa da se obrne okoli, in poizkusi z lovljenjem v napačno smer. Misija v kateri se plaziš po kanalizaciji, in se vrneš v lokal smrdeč po dreku. Ok, gazda ti pač reče, da bi se lahko vsaj preoblekel. Poizkusim še 1x, in preden se vrnem v lokal, se grem preoblečt. A glej ga zlomka, vsi se obnašajo kot da se nisem preoblekel, in zgodba se ne spremeni nič. Takih primerov je kar precej, in škoda da niso temu posvetili več časa, in malo razgibali samo zgodbo. Sama okolica je tudi tako zagrajena z hišami, da je nemogoče kje zaviti s poti. Glede na to, da je zgrajen planetarij, in tudi renderiran od znotraj, bi lahko dali opcijo, da tudi sam naknadno prideš tja, si stvar malo ogledaš, ali počneš karkoli pač želiš. Lahko bi tudi čas mineval v igri, in bi se menjala dan in noč, glede na internal clock. Ampak ne, ura je toliko kot so si oni zamislili za doličen chapter, in to je to.

No, res da so jo naredili čehi, in se jim pač pogleda malo čez prste, ampak bi se resno lahko malo bolj potrudili.

ahac ::

:P

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

legice ::

ahac je izjavil:

:P


povprečja pa res ne znajo izračunat,ampak ideja pa je smešna:D
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Izi ::

Vsakemu svoje.
Čisto možno, da bi kakšna deklica našla večji užitek v vlogi žurerskega otročička kot pa v vlogi zakrknjenega serijskega morilca :D
Igri sta neprimerljivi, imata ravno nasprotno ciljno publiko, zato tistim, ki ste spljuvali Mafio II svetujem, da probate Party Babyz. Verjetno boste ugotovili, da vam bolj ustreza >:D

Outsajder ::

Aaaaaa začetek chapterja 13 je pa noro8-O

__Devil__ ::

Igra je zakon. Sem na chapter 11 :D

xyxyxyxy ::

__Devil__ je izjavil:

Igra je zakon. Sem na chapter 11 :D


Jaz tudi. :D

Še malo, pa bo konec. :'(

__Devil__ ::

A pol je "free roam" lutanje po mestu ko si konec?

Steinkauz ::

Obru.
8/10
Štorija preveč iz filmov pobrana(ne tko mal stvari skor čisti copy paste), sam ok
AI je mal glup.
Čez linearnost se ne morš pizdit, sej je bla že enka ista.
Ma za prešpilat je, v moj top games pa glih ne sodi

Devil ne ni free roama

vorantz ::

def0r je izjavil:

legice je izjavil:

jas pravim visoka cena,ker gleda na včasih, si za ta denar dobu zelo veliko ur.rpg igre imajo razumno ceno,saj so zelo dolge ponavadi. će bi bila 20-25eur max,bi vsak kupu igro in nebi bilo toliko piratiziranja. enako vela za konzole,ki pa imajo oh in oh še kako previsoke cene(god of war 3 je imel koli 70 eur če se ne motim)

Ni previsoka cena.
Od kdaj je pa MP tisti faktor ki dodeli ceno igri.
Poglej si igre biowara kakor so Dragon Age in Mass effect. Single player drugih iger kakor kaksne CoD se zal z njo ne morejo kosati, zal pa nima multiplayerja in sigurno so bili pri vecini iger stroski izdelave igre podobni.


Biowarove špile lahko preigraš stokrat pa boš še vedno vsakič nekaj novega pogruntal.
Pri mafiji 2 pa ni tega...preigraš enkrat mogoče dvakrat in to je to >_>

Good Guy ::

vorantz je izjavil:

def0r je izjavil:

legice je izjavil:

jas pravim visoka cena,ker gleda na včasih, si za ta denar dobu zelo veliko ur.rpg igre imajo razumno ceno,saj so zelo dolge ponavadi. će bi bila 20-25eur max,bi vsak kupu igro in nebi bilo toliko piratiziranja. enako vela za konzole,ki pa imajo oh in oh še kako previsoke cene(god of war 3 je imel koli 70 eur če se ne motim)

Ni previsoka cena.
Od kdaj je pa MP tisti faktor ki dodeli ceno igri.
Poglej si igre biowara kakor so Dragon Age in Mass effect. Single player drugih iger kakor kaksne CoD se zal z njo ne morejo kosati, zal pa nima multiplayerja in sigurno so bili pri vecini iger stroski izdelave igre podobni.


Biowarove špile lahko preigraš stokrat pa boš še vedno vsakič nekaj novega pogruntal.
Pri mafiji 2 pa ni tega...preigraš enkrat mogoče dvakrat in to je to >_>



ne boš verjel ampak mafio 1 sem obrnil vsaj 5x..

kljub temu da je zgodba ista

pri 2-ki pa dvomim da bo kj drugače

PARTyZAN ::

Pri 1ki je free ride extreme tudi zabaven.

Berserker ::

Na gametrailers sem gledal sceno konecp pri mafia 1 ter primerjava z eno misijo iz dvojke, čista kopija je, samo vloge so zamenjane.

EDIT: tole;:
http://www.gametrailers.com/user-movie/...

Zgodovina sprememb…

jizzer ::

No ja jaz sem malo špilo no pa nič takega...pričakoval sem zahtevnejšoi grafiko...na moji 5770 dela odlično in gladko max...Trenutno sem pri Chapter 2 (komaj ja) ampak dovolj da sem opazo da igra ni to kar sem pričakoval :) pa dobro za prešpilat verjetno bo ja :=)

zupanman ::

Ok sam kaj je fora da je konec špila če pa piše game progress 76% ali nekaj takega? Sej ni blo med samo igro kakšnih side missions da bi dodelov še telh 25% ali pač?

__Devil__ ::

Mogoče se štejejo magazini pa posterji, ko jih moreš iskat..

zupanman ::

Ja vrjetn. sm glih pomislu na to 1min nazaj :D sam dost glupo... sej ni umru tko k pr enki, bi se lah saj po mestu mav zajebavu če druga že ne... Js sm zmeri hotu un avto predelat k ga dobiš od unga ata k mu pomagaš iz mesta spizdit zej pa nč ni =(

__Devil__ ::

Meni je uspelo spravit na 199km/h z tuned avtom brez strehe :P

Veron ::

sicer ko obrneš (chapter15) piše progress 70%, ostalih 30% je zbiranje tistih playboy revij in ostalga?

vorantz ::

2 posta nad tabo :P

legice ::

kaj pa tiste misije na pristanišču in avto odpadu...a so sploh še kakšne,po tem ko se spoznaš z človekoma?
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

69charger ::

Na odpadu mi je skos mutil da nima dela. Sem pa sprešal nekaj avtomobilov.

Veron ::

enako, sem sprešal približno 4-5 avtov na koncu, ko moraš še nekaj denarja dodatno nabrat, pa zgleda ne pripomore k dodatnim %

ahac ::

Ah, koga brigajo %.
Važno, da imate achievemente na Steamu. Tisto je pravi dokaz kaj ste preigral. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mafia 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27846571 (13501) Izi
»

Performans računalnikov v videoigrah - FPS debata a.k.a benchmark (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Strojna oprema
772163664 (13930) Sssaga

Nvidia vs AMD,Gtx 470/570 vs 6970/50HD+Novice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
36381071 (75386) bluefish
»

4870X2 & 8600gts

Oddelek: Strojna oprema
416149 (5413) fr!Xy
»

Primarna grafična kartica Radeon 5850 + Nvidia 8800GT samo za PhysX, rešitev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
609392 (8272) Meizu

Več podobnih tem