» »

Mafia II

Mafia II

««
7 / 11
»»

sebamatko ::

Evo danes sem še enkrat benchau, na isti konfiguraciji kot zgoraj (ati 4890 + dedicated PhysX GeForce 8600, I7 920 @ 3,72 GHz)



Danes zvečer bom probal še brez 8600.

speed machine ::

Torej, kaj ste kaj odkrili za onimi red barriers (rdečimi zidovi ki ne dovolijo igralcu da bi jih prečku)?

Je tam tista delavnica v kateri lahko predelaš avto? (nekaj podobnega kot je mel GTA: SA. To delavnico sem vidu na screen shotih na tujih forumih).

Je pa zanimivo, ko se pelješ po tunelu in kar naenkrat ti zmanjka ceste in zapelješ v prazno. xD
//

Steinkauz ::

Ja v 1gb glih niso mogl celga mesta spravt

speed machine ::

To itak da ne. Me še tak čudi da so vključl v demo še toliko drugih ulic za red barrierji. Ker nekatere so take, da jih od drugod res ne bi mogu videt (ponavadi vključijo samo teksture, ki so vidne iz trenutnega sveta). To lahko pomeni da je ta demo res ena stara verzija. Torej tale del mesta ne bo čisto enak v originalu, ki kmalu izide.
//

stock ::

Razzor se neki dolgo ne javlja, preveč navil pa šel procesor :P:P

No to je pa že kar uredu Seba 33fpsje 8-)

mit3k ::

speed machine je izjavil:

Torej, kaj ste kaj odkrili za onimi red barriers (rdečimi zidovi ki ne dovolijo igralcu da bi jih prečku)?

Je tam tista delavnica v kateri lahko predelaš avto? (nekaj podobnega kot je mel GTA: SA. To delavnico sem vidu na screen shotih na tujih forumih).

Je pa zanimivo, ko se pelješ po tunelu in kar naenkrat ti zmanjka ceste in zapelješ v prazno. xD


Do te delavnice se da prit brez, da greš čez rdeč zid. :)

RazzorX ::

stock, delam druge reči in si nekako ne morem privoščiti nestabilnosti sistema. :) Mogoče drugič.

SebaR ::

Did you know that if you're wanted you can use any phone to call a police Sgt to get unwanted!

Collected from the thread:

Did you know that if someone is out to k..kill you the gun store owner will p..protect you?

Did you know that if you hide in the tall bush outside Vito's house while the feds are after you.. The cops will never ever find you?

did you know driving into water loses the police if they are chasing you as they follow you in and die but you respawn on the land

did you know if you shoot the lock on a car it opens

did you know that if you kill the owner of a resturant and come back, it will have "ribbons" in front of the door that you cannot enter. This also make stuff you can rob be gone, like clothes and money.

If you park the car with the wheels cut (turned), and get out they will stay cut.

Did you know that if you need to make a phone call and someone is in the phone booth you want to use, you can act all tough and force them out. It is hilarious...

Did you know that

1. If you ride in reverse with 60 km/h, the cops won't give you a ticket for speeding?
2. There's a ramp next to the bridge, and you can use it to jump over it even with a truck?
3. If the police catches you kill people in the car, when you get out of it they don't recognize you?
4. if you're chased by the police, change your clothes or go repair your car they won't know it's you?
5. you can't die in a car crash if you're in a truck or bus?
6. if you get wider rims, you improve the car's handling and it won't slide as much?
7. you can grind a rail with your car? ( only found one place to do it)
8. if you paint your car pink, people will think you're gay?

Did you know? You can get you shoes shined by the little park in front of your house

did you know that you can lose your hubcaps?

Did you know that you can climb on top of a bus, and lift along?

Did you know that if you wear a shirt with roled up sleaves they roll down (the shirt looks like a normal long sleev shirt if you know what i mean) if you shoot or fight alot?

heh
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SebaR ()

69charger ::

Zakon,clo en špil kjer zrihtajo tud detajle.

stock ::

No samo od zgoraj naštetih stvari jih pol ne drži.

dronyx ::

69charger je izjavil:

Zakon,clo en špil kjer zrihtajo tud detajle.

Baje v verziji za PS3 ne bo trave. :D

69charger ::

Kaj me briga PS3,dokler bo za komp sem happy.

xyxyxyxy ::

dronyx je izjavil:

69charger je izjavil:

Zakon,clo en špil kjer zrihtajo tud detajle.

Baje v verziji za PS3 ne bo trave. :D


Res je, so potrdili tudi pri 2K Games.

Še video:



Hahaha, kakšen fail.

Good Guy ::

jah na PS3 je bl suša ane

BALAST ::

A koga moti, da ni "visoke trave" na PS3? Nobenega, ker vemo, da je najlepša pokošena zelenica. 8-)

kmetek ::

preveč podobno GTA4.

Outsajder ::

PC rula in zmeraj bo:)

Snohman ::

A mogoče kdo ve kje bi se dal soundtrack iz igre dobit?

Še posebi je un komad hud, k se v tisti ''špici'' zavrti: ''Boom boom boom pa ra raam...'' :)
No, al pa če kdo posebi ta koamd pozna, da je od kje prenešen, da ni posebej za igro napisan.


Drugače je pa ful huda igra. Enko sem ene parkrat preigral, pa potem še neštetokrat posamezne tabolše misije.

brish ::

John Lee Hooker - Boom Boom

jizzer ::

par postov nazaj je en link dal...Nič ne gledaš :S

mit3k je izjavil:

Odličnega soundtracka noben ni opazil? Vsaj pri meni je tako, da mi dobra glasba pričara tisto pravo (filmsko) vzdušje. Podobno kot v GTA, no saj v bistvo je to GTA, samo dosti boljše :)

Tukaj je seznam komadov, ni celoten, vseh komadov bi naj bilo okoli 120.

Drugače ga pa med drugimi tale owna:

John Lee Hooker - Boom Boom

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

mit3k ::

Na njihovi spletni strani je že celoten seznam komadov:

http://www.mafia2game.com/community/us/...

Berserker ::

Verjamem da je ps3 verzija slabša ker mojstri ne obvladajo(lenobe pač) dovolj ps3 arhitekture , za xbox360 je skoraj podobno kot za pc. Na začetku boste vsi gledali tole grafiko ko boste dali več kot 4 ure pa vam bo že vseeno če so sence dovolj ostre ali ne.

tadejsster ::

bo približno delalo na max pri teh sposobnostih? :
CPU: Intel(R) Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz x 2 (3.00Ghz)
RAM: 3.0 GB( toliko zato, ker imam naložene xp-je..bi dosti pomagalo, če bi si naložil 7-ko, da bi mi prepoznal 4 gb rama?
GPU: NVIDIA GeForce 9600 GT (PS3.0/VS3.0)
VRAM: 1.0 GB
prosim za odgovor ter se hkrati tudi zahvaljujem

RazzorX ::

Berserker je izjavil:

Verjamem da je ps3 verzija slabša ker mojstri ne obvladajo(lenobe pač) dovolj ps3 arhitekture , za xbox360 je skoraj podobno kot za pc. Na začetku boste vsi gledali tole grafiko ko boste dali več kot 4 ure pa vam bo že vseeno če so sence dovolj ostre ali ne.


Ne, ne gre se za neobvladanje ali lenobe. Gre se enostavno za denar in nič drugega. Ne splača se gruntati kako bi pustili več tekstur in 3D objektov v igri, da bi tekoče delovala itd., hitreje in ceneje jih je pač vzeti iz igre.

IgorM ::

Me zelo zanima kako se bo obnesla mafia2 na gtx 460 1gb glede na to da je trenutno nekako bestbuy grafična. Mislite bo ta grafika dovolj za poganjanje fizike?

Steinkauz ::

Če boš mel 2 pol ja. Drugač pa pomoje ne. Vsaj ne celotno. Če pa pobrišeš tisto, da folka ne računa pa bo pomoje precej lepo delal.

tadejsster ::

steinkauz to se je nanašalo na post IgorM, kajne?

matija14 ::

IgorM je izjavil:

Me zelo zanima kako se bo obnesla mafia2 na gtx 460 1gb glede na to da je trenutno nekako bestbuy grafična. Mislite bo ta grafika dovolj za poganjanje fizike?


Če imaš nek 4-jedrni procesor, bi moglo laufat na high brez problema - seveda z izključenim physx.

jizzer ::

matija14 je izjavil:

IgorM je izjavil:

Me zelo zanima kako se bo obnesla mafia2 na gtx 460 1gb glede na to da je trenutno nekako bestbuy grafična. Mislite bo ta grafika dovolj za poganjanje fizike?


Če imaš nek 4-jedrni procesor, bi moglo laufat na high brez problema - seveda z izključenim physx.


wau logično da bo laufalo na high brez physxa, še z fiziko se bo obnesla dobro, mislim vsaj pričakujem nekako nekaj v tej smeri ;) kake eni pokate...More pa bit bomba met 460 CF ne oz SLI :P

IgorM ::

Imam i5 750 z 4gb rama, tako da mislim da bi to morala biti ok konfiguracija z 460, sicer sem razmišljal v smeri 5770 CF ampak se niti z rabljenimi ne izide glede na ceno nove 460. Okoli te nesrečne fizike pa je zgleda najboljša funkcija off :)

XtodaZ ::

uhh.. se bojim da tole ne bo delalo na integrirani HD4200 @ 720p :(

tadejsster ::

mi lahko nekdo prosim pove? :/

XtodaZ ::

tadejsster malo poglej poste kjer so uporabniki prilepili slike z nastavitvami in benchmarki in primerjaj...
na hitro bi rekel da brez physx oz physx na low in vse ostalo na high pri resoluciji 1080p ti bo delalo komaj da igralno (če sploh).. sicer pa poberi si demo in sprobaj
jaz sem malo prej na svoji mašini dobil 6fps average v benchmarku:))

pomojem boš moral igrat na mid/high nastavitvah

in ja.. če imaš fizično 4gb rama ti bo win7 prepoznal.. vsaj 64bit verzija ja!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XtodaZ ()

xyxyxyxy ::

tadej, imam 8800GTS 320MB (i5 750 in 4GB RAM) in igram demo brez težav na 1920x1200/vse na high/4xAF.

tadejsster ::

hvala vam, bom si umislil 7-ko :)

fingaz ::

xyxyxyxy je izjavil:

tadej, imam 8800GTS 320MB (i5 750 in 4GB RAM) in igram demo brez težav na 1920x1200/vse na high/4xAF.

se podpisem ...ista konfiguracija(amd 1600x1050)

tadejsster ::

original se bo tut sam s steamom lahko igral?
drugače mi pa dela vse na high oz. on z izjemo AA ter seveda fizike, precej tekoče :)

Sandi1987 ::

E4300 1800@3000MHz
Corsair XMS2 4 x 1 GB 800MHz
XFX 8800GT 512 MB
1920x1080 High

 Mafia II

Mafia II

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Očitno so nekateri pod pultom začeli prodajati igro nekaj dni prej. Verzija za PC in Xbox 360 je že zunaj na travnikih.

Berserker ::

Baje je igra čisto linearna (se pravi prazen sandbox), ko obrneš nemoreš igrati pa MP nima, cena pa nabita.

Bor H ::

Torej tko k original mafija? Kul!

barocco ::

po demu sledeče lahko "optimalno" igram na teh nastavitvah(sem bil,kar malce presenečen,da ne šteka ipd-glede na 3 leta staro konfig.
gigabyte 8800gt 512mb
vista 64
4GB Patriot DDR II 800Mhz
AMD athlon 4800+@2.5Ghz
1440*900 AA off,
vsync OFF
ostalo na HIGH
physics -Medium.
lp vsem:)

dronyx ::

Mislim da je imela original Mafija ko si končal vse misije še neke dirke po mestu (free ride in free ride extrem). Tako da ni čisto res, da je igre konec ko končaš zadnjo misijo. MP pa v taki igri po moje nima nekega smisla in ne verjamem, da MP GTA IV igra blazno veliko igralcev.

legice ::

če bi hotu igrat nekaj podobno gta-ju,bi igrav gta,zato mi je tudi mafia všeč,ker je linearna in je zelo povdark na zgodbi.multiplayer ne vem kako bi bil popularenprve par mesecev mogoče,to pa je tudi vse,pač moje mnenje=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

laught ::

Razočaranje leta :|

cewapcic ::

laught je izjavil:

Razočaranje leta :|

utemelji prosim

laught ::

Dolgočasne misije, sicer sem sam pr kolegi gledo kake 2 ure in sn si mislo da pač bo boljše naprej ,sam glede na to kaj berem po netu je bojda cel špil bolj ko ne meh, škoda res..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

GLAVNI ::

res katastrofa špil, nobenih stranskih misij, suhoparna igra, nabavo jo bom zaplejko, ko pade cena pod 10 funtov

The Player ::

kako je lahko špil že uzuni (pirat), če je izid igre šele 27.8. (za evropo).?
četudi je izid za ZDA 24.8. je vseeno nekaj ur razlike, tko, da so oni še zmeraj 1 dan za nami?

Berserker ::

Ma res kak lahko folk komentira misije če se igra zdavnaj ni pri nas.
««
7 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mafia 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27846691 (13621) Izi
»

Performans računalnikov v videoigrah - FPS debata a.k.a benchmark (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Strojna oprema
772163798 (14064) Sssaga

Nvidia vs AMD,Gtx 470/570 vs 6970/50HD+Novice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
36381243 (75558) bluefish
»

4870X2 & 8600gts

Oddelek: Strojna oprema
416183 (5447) fr!Xy
»

Primarna grafična kartica Radeon 5850 + Nvidia 8800GT samo za PhysX, rešitev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
609426 (8306) Meizu

Več podobnih tem