» »

Razlit/počen LCD zaslon od fotoaparata (Sony w55)

Razlit/počen LCD zaslon od fotoaparata (Sony w55)

barelyLegal ::

aparat je star en mesec in še v garanciji (kupljen pri enaa). Včeraj sem opazil da je lcd razlit in počen za kar se mi ne sanja kako bi se to lahko zgodilo ker sem edini uporabnik in ga imam vedno v etuiju..
Stvar zgleda nekako takole: zunanja (zaščitna) šipca je intaktna, nikjer ni sledi udarca ali česa podobnega, tudi celoten aparat nima nikjer niti praske ali kakšnega koli indikatorja da bi šlo za fizično poškodbo. skratka, šel sem na enega izmed pooblaščenih servisov, kjer so mi rekli da za počene lcdje ne velja garancija ker gre za fizično poškodbo in da je popravilo cca 100eur (1/2 vrednosti aparata). razumljivo in bi bil tiho če bi res šlo za fizično poškodbo vendar le-te ni bilo, mogoče sem ga kdaj malo bolj "nerodno" položil na mizo to je pa vse in zaradi tega lcd ne sme kar počiti.
zanima me če ima kdo podobno izkušnjo in če obstaja kakšna možnost da bi vendarle uveljavil garancijo.

za kakršnekoli ideje/rešitve se vnaprej zahvaljujem
Error

Tribal ::

LCD lahko poči tudi če malo bolj pritisneš s prstom nanj, kar pa ne pusti nobene sledi. Tako da na uveljavljanje garancije kar pozabi, prej ko se boš sprijaznil s tem prej ti bo lažje.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnjena garancija v Big Bangu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7615203 (11961) St235
»

Shockproof 1.5m - garancija velja ali ne?

Oddelek: Loža
455018 (4426) DarwiN
»

Mobitel, uveljavljanje garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5522728 (18546) Tilen
»

Udarec LED LCD TV-ja

Oddelek: Strojna oprema
183352 (2931) Radix
»

Samsung servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
103951 (3608) RejZoR

Več podobnih tem