» »

MOHAA in internet tezava

MOHAA in internet tezava

Buggy ::

Zdravo!

Prosim za pomoc, namrec ko sem nekaj "drekal" po multiplayer opcijah, sem verjetno nekaj zeznil tako da mi bo kmalu pocil zivec. Dogaja se mi namrec to, da ko zazenem igro in hocem igrati ali posneto mapo ali pa kar novo od zacetka, mi gre spil v ozadje in startati se mi hoce modemska povezava. To nima nobene veze z internetom saj hocem igrati sigle player misije. Kaj je to narobe in kako odpraviti to da se mi nebi vsakic hotel povezati na internet. Seveda potem odpove tudi mis in moram gladko resetirati masino saj ne morem priti iz igre ker me mis ne poslusa.
Imam dual boot in v W2K, ce pozenem ta spil dela v redu. KAj sem to zjahal? A se je to ze komu zgodilo?

Prosim za pomoc, pocasi se mi ze blede.

Hvala,
Buggy

ChiefThunder ::

pejd pod povezave> lastnosti, pa dej "never dial a connection"... lahko pa, kot ti butne uno okno za povezat pritisneš ESC pa skine zadevo, no, vsaj v XP-jih je tko...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

BustA ::

Men se tud to dogaja, mam pa XPje. Jest pa stisnem tri magične tipke in skenslam v task managerju network connection, ampak če dovolj hitro ne ugasnem še task managerja se MOHAA spremeni v okenček, saj imam resolucijo v winsih za eno stopnjo večjo kot pa resolucija v kateri igram špil.

>:D >:D >:D
Devide Et Impera

Buggy ::

ChieThunder: Hvala lepa. Stvar dela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672186 (14952) tropico2078
»

8800gts navijanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
986893 (3824) PINki
»

kako ugotoviti dejansko zmogljivost PC-ja

Oddelek: Strojna oprema
162328 (2328) Hister
»

"lsass.exe - System Error" napaka že spravlja v obup

Oddelek: Operacijski sistemi
181763 (1470) Paramedic
»

Medal of Honor: Allied Assault! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
875637 (3620) GaPe

Več podobnih tem