» »

Unreal 2

Unreal 2

popet ::

Unreal 2 bo najbolš špil, ko bo prišo seveda!!!
No men pa zanima če mogoč kdo ve saj kolko tolko točn datum kdaj bo prišo????:D

chucki ::

men se zdi da naslednje leto!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

matter ::

Kje ti ideja da bo najboljša igrca. Mogoče bo pa kdo raje igral terinet.
Pa nekje se mbral da je unreal kao uniču quaka. Po igralnosti nikoli, ker je model preveč trd pa počasen, premalo skoči, težek za upravljat. Tak da ne favorizirat unreal, ker bo dum3 bolši . TKO
qrc

Dami ::

Teh debat kaj bo bolš U2 al Doom3 al quake4 je blo že na kupe. Brezveze je prej debatirat o tem. Morm pa rečt da je o unrealu velik več novičk in slikic kot pa o onih dveh špilih. Počakajmo da pride, pol se bomo pa špetiral>:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

BustA ::

Izide na začetku poletja, mene bolj zanima kakšen comp boš rabil za normalno igranje na vsaj 800x600 z vse na medium?
Devide Et Impera

popet ::

kolk jas vem da bo že delal gladko na 700MHz procesurju in s kako geforce 2!!!Drugače za pravo izživljanje do konca pa bo že potrebn kak 1GHz in kaka geforce 3 ali še bolše 4-ka:D

LojzePek ::

Nazadnje ko sem bral, je bilo rečeno da pride jeseni. Upam, da bolj na začetku in enkrat decembra.

popet ::

Matter lahko da je to res!Ampak to velja za unreal tournament ne pa unreal 2!!!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: popet ()

LojzePek ::

To pa nisem vedel, da sta ločena projekta

popet ::

STA!!!Ker unreal tournament 2 dela skupina ki je naredla prvi unreal Digital Extremes.Unreal 2 ap Raven.

tedybear ::

Unreal 2 alpha kar rula...:D

Ahiles ::

Unreal 2 alpha ni alpha ampak tech demo katerega so kazali na lanskem E3 podobno je bilo z q3 ko je un techdemo liknu. Se skoraj ni dalo primerjat z final verzijo.
Drgac sem mel pa v U2techdemotu zunanje mape ene4-10 fps na 1024 z gf1ddr TB-800mhz tko da bo u2 rabu vsaj gf3 za kolkr tok uzitno igranje na spodobni resoluciji. Vsekakor bo pa doom3 spet bosli kot ponavadi ;) vendar se bol kot doom3 pricakujem Q4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Enzo77 ::

We don't like to bring you bad news twice in one day, but Infogrames Unreal 2 has been slightly delayed and now will be released on 21st June 2002.
With a license to gib :)

jRk0 ::

Saj skoraj boljse, da se je nekaj casa ne bo. v tem casu bomo lahko malo nabildali mlincke, da bomo lahko igrali, ker ce bi jo napriemr zdaj izdali, bi blo brezveze, ker pol folka ne bi uzivalo skoraj nic.
You fuck up once, you loose two teeth.

CWIZO ::

mogoče pa o q4 in d3 ni toliko podatkov, ker sta špila šele v začetni fazi razvoja.

Sam neki a unreal 2 dela raven ?
Pol bo pa res carski.
Ubistvu me boli kurac kdaj bo unreal 2 izšel, najprej nej sof2 dokončajo pol pa loh unreal 2 delajo.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

popet ::

ja sj sta še!!!!!!!!!
Po drugi strani pa tud bolše da bo sof2 prišo prej (že maja:))) bo saj neke pametnega za špilat

BaTeMaN ::

.: naj bo vsega veliko, da lahk izbiram, ne pa da sem prisiljen nekaj igrat sam zato k ni nič boljšega :.
less then zero

CWIZO ::

k bo sof2 izšel itak ne boš nič drugega igral !
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

ThARippA ::

emmm.... a niso nazadnje unreala 2 delali Legendovci? Raven ima itak veliko dela s SoF2 in Jedi Knight 2.

PeTe13 ::

Ja Legendovci ga pacajo.
Capitalism stole my virginity!

popet ::

ja misli si!!!!!!!raven dela unreal 2 kje pa si še slišo da jo delajo oni;(

Dami ::

Ja kdo pa paca UT2? Nekje sem prebral da naj bi ut prišu kasneje, spet drugje pa sn zasledil da naj bi UT2 bil zunaj že poleti, Unreal2 pa z vlko zamudo tam neki božiča. Mene itak sam ut zanima.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

popet ::

UT2 pacajo Digital Extremes!!!!!
prišo pa naj bi tam avgusta.kolk sn jas slišo

Enzo77 ::

preview je zunaj...
With a license to gib :)

Ahiles ::

Doom3 ni vec v zacetki fazi ker se razvija ze 2leti Id nikoli ni rad kazal javnosti svojih spilov pa tudi zgovorni niso nikol bli ponavad so dal ksno test verzijo in takrat je javnost sele dobro vidla spil sam ponavad so se zajebal pa test verzijo prekmalu dal v javnost zato so za doom3 napovedal da bojo probal 1-2 mesca pred Gold dat vn. Vendar glavo stavim da bojo doom3 za zaprtimi vrati pokazali na E3 potem pa se na letosnem qukeconu jesen enkrat bo testverzija na bozic bo pa spil v stacunah ker vecina Id iger je prisla okol novembra decembra tko na 2 leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308415 (5330) vander
»

Unreal 2

Oddelek: Igre
131195 (756) _Mortal_
»

Najbol pričakovana ?

Oddelek: Igre
221438 (1124) CWIZO
»

Doom III

Oddelek: Igre
182032 (1790) ahac
»

U2, UW al Doom III

Oddelek: Igre
281489 (1173) Quake

Več podobnih tem