» »

Sony-jev pekač!

Sony-jev pekač!

simoni ::

Mene pa zanima če ma kdo kakšne izkušnje s Sonyjevim 24X pekačem!
Se to splača kupiti? Ker je tud full pocen! 30k!

LP:P

tedybear ::

NE!!!!

LG 32X 36,000 NAKUP LETA!!!

jRk0 ::

Teac 24x - 35k nakup leta :))
You fuck up once, you loose two teeth.

cekr ::

Odvisno za kaj ga boš rabil.
Sony sicer ni znan po tem, da bi delal ravno rekordne dirkače, lahko pa si prepričan, da ti bo zelo dobro služil. Če se gre za razlike samo za par sekund proti drugim, si ga kar omisli, ne bo ti žal.
Že zaradi imena same firme si lahko prepričan, da je ta pogon dobro narejen.

sash ::

No jaz mam Sony-ja 24x cca 4 mesece in dela brez problemov, kupljen pri Rolanu v MB za 35k, edini problem je bil ker nisem imel nobenega softwara, zraven ga pa tud ni blo (oem verzija)

>:D

scenic ::

Sam imam Sony CRX 1611 ni sicer ta trenutek najhitrejši in če bi zraven dobil kak dober software je prva liga, kar velja za vso Sony-ovo elektroniko.
Le vzemi ne bo ti žal.

Lp

Scenic

McHregec ::

Mam od Sony-ja 8x/4x/32x. Pa z njim ni bilo nobenih problemov v letu in pol. Sicer pa so Sony-ji kar v redu narejeni.
Destroyer Of The Worlds.

MITT007 ::

JEst mam tud Sonyja 8*4*32, sam ti tega ne priporocam, ker Sonyjevi ( mislm da kr vsi - bojo ostali povedal) ne podpirajo OVERBURNA. s tem pa pecenja 90/99min (800/900MB) CDjev. Kar zelo prav pride pri precej DiVX filmov.

Drgac jest sm mel probleme ponavad na novo instalirat zadevo, ker prilozen program za peko WinOnCD 3.7 ma ene napake podefaultu. Zdej mam pa en drekast Pioneerjev DVD-rom za branje CDjev (bere al pa ne bere..) in vecinoma ne morem direktno kopirat CDjev, kar se je z navadnim CD-ROMom (Actima 50X) dalo komot! S tem, da sem obenem playal MP3je, gledal TV tuner in internetal in to na C366!!! Dela res dobro, ampak tole z Overburnanjem pa je saj zame ZELO velik problem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MITT007 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac vs Liteon

Oddelek: Strojna oprema
241323 (1028) Caligula
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379914 (6238) jastreb
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776484 (4395) pingo76
»

Kateri Cd Rw kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
231808 (1297) EriNok
»

CD teac 32X

Oddelek: Pomoč in nasveti
131895 (1722) alien-w

Več podobnih tem