» »

Warcraft 3 Beta

Warcraft 3 Beta

Muflon1 ::

A je že kdo igral beta verzijo novega Warcrafta 3?
Js jo igram preko neta in mi je carska!

BaTeMaN ::

Ne ni CARSKA. To je več kot carska. BOGOVSKA JE neskončno ta bolja. ok ? :>
SEKAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! Komaj cakam FINAL (ajja nova verzija je zunaj : uzivaj v iskanju cracka patcha in *.mpq-ja. :)
less then zero

Zheegec ::

Hm, jaz sem zvest igralec Blizzardovih strategij (WARCRAFT in STARCRAFT), pa me zanima, če je igra zelo podobna SC (tako čisto v osnovi), pa KJE BI JO DOBU (beta)????????

Predator ::

beta testerji so samo med amerikanci in kanadčani torej mate vsi tukaj eno specialno verzijo kot kaže ;(( ... če bi pa kdo kaj namignil ( na npr kakšen warez ali pa kakšen link ) pa sledijo pr;

Dami ::

Mi smo jo dost prešpilal v soboto na LANu sam jst sn v strategijah zanič, zato sn jo z veseljem zbrisal:D On k jo je prnesu jo pa že itak 2 tedna prek neta špila.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tr0n ::

Pocakte na final. Se bo splacalo :).

GaPe ::

Ali se da tale Warcraft 3 Beta igrat tudi kot single player :\ ?
Don't steal! The government hates competition.

Muflon1 ::

Ne ne da se je igrat kot single player.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

ginekolog ::

Igra je zakon!!!

Za več info pa na irc.dal.net, #war3ips

c0RpSe ::

kakšne so pa min. zahteve? A je dobra igralnost? A j kj po igralnosti podobna W2 in SC?

gkovac ::

tut mene zanimajo sistemske zahteve... sodeč po tem kolk časa mečkajo in nategujejo z izzidom se bojim da imam tut zdej preslab računalnik (predvsem grafično). No... res dejte mal več povedat o vsem tem, ker sem tut jest včasih velik previsel za WC2 :)

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Dami ::

Mislim da rabiš kr dobro mašino kr je grafika ZELO napredovala. Pa še zoomiraš lahk (tak k pri empire earth). Men sicer lepo dela (xp1700, gf2ti:8) ) sam enim pa ful šteka pa čeprav majo gforca.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

slycer ::

Mah, takole je. Jaz sem stvar špilal pri prijatelju in moram reči, da ima Beta še kar veliko težav. Vprašljiva je uravnoteženost, saj imajo nekatere rase precej močnejše enote kot druge, zato se na internetu kar pogosto pojavljajo patchi. Drugače pa name kot osebo, ki realnočasovne strategije igra toliko časa, da jih obrne in jih potem pozabi, ni naredila kakšnega hudega vtisa. Najbrž zato, ker je preveč razvejana. No ja, počakajmo do cele igre ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Warcraft 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
635182 (2634) Jerry000
»

Company Of Heroes (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
595708 (3621) Dobrawc
»

Blizzardova naslednja masovka še bolj masovna

Oddelek: Novice / Igre
415025 (3459) BigWhale
»

Command & Conquer: Generals (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18911986 (7378) jRk0

Več podobnih tem