» »

Warcraft 3

Warcraft 3

«
1
2

[out] ::

Ljudje, če tole ni ena najbojših strategij, kar sem ji videl... Mi gre pa na živce nekej stvari: 1.nizka omejitev populacije 2.majhna izbira težavnosti-samo Normal in Hard, pa še to samo v kampanijah 3.premajhen poudarek na različnih lastnostih enot; recimo, da so enote bojevanja na blizu dobre proti enotam z izstrelki itn. Kaj mislite? Pa ne me prosit za eno kopijo, ker so mi enkrat to temo že zaprli zaradi tega>:D
  • spremenil: Tomi ()

burekar ::

Probi multiplayer. 90 fooda te prisili v uporabo priestov, shamanov ter drugih čarovnij. Drugače bi bila samo standard klavnica, tako te pa prisili v razmišljanje.
Single player bi pa jst igral še 3-krat dlje. če bi bilo treba, in to samo zarad filmčkov. Res carske animacije, ni kej.

PaJo ::

Se popolnoma strinjam, spil je zakon, samo zal se nisem utegnil igrat v mutiplayer;(
Drugace pa so filmcki vmes res zakon, baje bi naj bili zakodirani z divx codecom:D

No v glavnem dobro so naredili tale spilcke, pa malo se pa mi bo ratalo singelplayer obrnit:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ginekolog ::

Špil je res zakon!!!

Igram ga že od marca(beta), sedaj pa je itak cela verzija. SP sem obrnil na hard že pred 2 tednoma, MP pa trgamo vsak dan na nekem polskem serveru ;)

LP

[out] ::

Ja, sekvence so res carske, samo se še zmer ne morejo primerjat z Desperados! Na žalost. Zgodba je pa itak specialna, samo tolk misij je, jst sem šele pri 3. pri Undead

Killer-69 ::

kulko cd-jev zasede warcraft 3:D :D :D

bastadu ::

Na enem ploščku je...

zile ::

Špil je za single player zakon, morda. Kar me moti je da praktično ni ekonomije. Vsaka enota (tudi navadna bajtica za podporo enot) te košta gold (in to ne malo). Les, kot druga surovina ne igra skoraj nobene vidne vloge. Ko končaš misijo za single player, ti nemalokrat ostane nic golda in 5k-10000 lesa. Beda. Edina strategija v singlu je, nabildaj vojsko, zasedi nasledjni gold mine in zmaga je tvoja. Bleh. No v bistvu je to edina velika pomankljivost, drugače se mi pa dopadejo vmesne sekvence in divx odlomki med samimi misijami. Moje mnenje, pač. Aja, pa Age od Emires 2 - The Conquerors je še zmer zakon, čeprov je že stara :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

ABX ::

To da imaš malo enot je + , ker če ne postane en velik kaotični masaker.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Predator ::

1.mene osebo moti strošek vzdržavanja ( upkeep); ne vem v čem je fora tega... sploh ker manjka zlata... pač počakaš da se ti nabere neki zlata ; omejitev enot je pa itaq problem za vse razen za elfe... pač napadeš dobesedno z "celo bazo" >:D

2.drugače so undead kopija zergov iz SC pa tud elfi dosti potegnejo na njih;

3.izkušnje ki jih tvojih superheroti dobivajo so tud krneki in butasta omejitev 10 stopnje... jaz mam v campanji lik level 10 že na sredi nekje ker čist vse queste naredim pa vse za exp pobijem;

4.pa osebno se mi špil že preveeeeeeeeeeeeeč vleče, sej je vse isto ... izropaš bogastav nabildaš enote porušuš nasptotnika.... velik premal je misij v stilu survive 30 min >:D

povzetek : špil je prelahek... počakaš da maš za 90fooda enot pa narediš ful rush na bazo in je misija narejena; aja filmi pa itaq rox sej to je blizzard ;)

Killer-69 ::

fora upkeepa je to da za večje prebivalstvo moraš dat več keša( npr. pucanje oklepa, hrana...)
to pomeni če maš malo prebivalcev ki pojejo manj hrane kot 40 ti je upkeep 0 in je dobiček iz rudnika 100%
če je nad 70 maš visok upkeep in je profit samo še 40 % ker gre 60% za vzdrževanje tvoje vojske/ prebivalcev

Killer-69 ::

malo sm se sprehajal po cheat straneh za warcraft 3 in pol piše to:
Ending bonus
''Successfully complete the game on the hard difficulty setting to see a 20 second clip of StarCraft 2 running under the WarCraft 3 engine !!''

zdaj neznam al je to res + al se samo to zgodi z vključenimi cheati??

Max Payn ::

A mi kdo lahko po mailu sporoči kako poganjat "originalen" Warcreft potom Interneta.......bi šu takoj z enim :))>:D

Blue3D ::

Ja kje igrate MultiPlayer ? Seveda z original spilom.

[-=Jaka=-] ::

erm ... kaj naj recm ... zalostn se mi zdi da se tok o spilih pogovarjate pa nc o zenskah ... c c c

Predator ::

kolk se smejem zadnje tri dni na izjave o wc3

"Ja kje igrate MultiPlayer ? Seveda z original spilom."
hmm originala sploh ni še zuni tolk da >:D

drugo ful pogostvo vprašanje je pa na mircu kako bi špilal z kopijo na battlenetu -> ne gre

....

drugače pa lahko rečem da je neki emuliranih serverjev samo to tako kot vedno sux; battle net rox ( lahko rečem kot lastnik org cele serije diabla, sc in wc ) samo zato pač rabiš original... sam mal visoki pingi me motijo na battlenet v evropi...


jaka... to je odelek igre ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Max Payn ::

cakte dejte povedat kako igrate WC3 ..... prosm povejte potom maila pač ne znam>:D

Muflon1 ::

A ni zaklčna sekvenca dobra?:D Predvsem tista ko igrajo enote Ameriški nogomet:D Drugače so pa vmesne sekvence tako dobre da bi lahko Blizzard brez problema naredil svoj animirani film in s tem naredil malo konkurence disneyu>:D

AIDS ::

Do kam ste pa ze kej prisli ?
A jo je kdo ze obrnu ?

Jst sem zdej na chapter 8 (the burning sun) ... neki tazga

Tr0n ::

Dober spilcek, samo nekateri objeki (recimo one letece stvarce, ko zgledajo kot cebele) so preveliki, tezko je nadzorocat, ko ti celi zaslon zasedejo.

[out] ::

Pr keri civilizaciji je to?
Ej, mi lahko kdo mal pomaga? Zdele sm pr 6 pr undead, tam kjer maš bazo na sredini mape med ene 5 orkovskimi bazani, pa morš uničt rdeče orke k stražjo nek portal, oni majo pa rdeče zmaje, k so ene 3x večji od tvojih Frost Wyrmov.
Fora je u tem, da ti zlata hitro zmanka, pol moraš pa orkovsko bazo napast, da prideš do zlata. Jst sm napadu tiste orke k so na desni od tvoje baze in sem zavzel rudnik. Samo zdej me pa napadajo tisti rdeči orki, k majo tiste zmaje k mi uničjo rudnik, še preden lahko postavm dost obrambe. kva naj nardim?

zile ::

KWa ? DEej se mal pomatri. Sej pol je sam še ena misija ;). Pri zadnji pa tud ni problem pomagat ljudem pa orkom. Hehe sekvence s fuzbalom so pa glih na konc, ko se Blizzard zahvlajuje za igranje. Pol pa še na hard obrn zadnjo misijo pri Night Elf-ih :). Presenečenje :))

Xenon ::

out zavzemi orke na tabo ker tam te drugi ne bodo napadli in si boš lahko postavu bazo... naredit moraš dost frostu al nekaj tazga (veliki zmaji)..
www.igralec.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xenon ()

AIDS ::

LP, Sem uspel finisirat UNDEAD; 8 levelov ma...
Zdej sem prsu na Orc Campaign:The Invasion of Kalimdor..
A mogoce kdo ve kok je se do konca ? Ker vedno mislem da bo to konc...in od petih zjutri hodm spat... :)


LP in veselo igranje

zile ::

Si na dobri polovici :D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

Blue3D ::

Predator ? WareZ ? Packa ! hr hr hr hr
>:D

Tomi ::

Modri 3D, ne bluzi..
metrodusa.blogspot.com

Predator ::

predator je včeri dobil dobil valid cd-key za 10k sit =]

sam so me pa povozili, no ja treba bo strenirat multiplayer preden se zopet pokažem na bnetu

Predator ::

10 iger na random, 6krat sem dobil undead ki jih najbolj sovražim! ( preveč ma ne zerge spomnijo in sux)

drugače pa elfi rox ker lahko pripelješ celo bazo na vrata nasprotniku pa sam delaš rush enot >:D če bi se kaj zalomilo

5-er ::

Spil je res carski!8-O

Vpraso pa bi kje se da dobit patch 1.1, saj se prek neta ne morem igrati z 1.0 verzijo, ker imajo skoraj vsi verzijo 1.1.;((

Binji ::

Folk kaku ste nardili Orke 5. chapter? Unga kurca ne morm in ne morm ubit. Mam pa ze Chaos Orke.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Max Payn ::

Sem že omenil novo slovesnko warcreft 3 stran; warcraft.gajba.net

jst tud rad igram - se dobimo kdaj na kali. Lahko pa postanete prof igralci.:D

ChiefThunder ::

sem obrnu. ni slaba, samo odlična pa tud ne. nekak so mi bolj pri srcu 2D strategije... :O
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

ginekolog ::

binji: na hard seveda: Napedel sem mu spodnjo bazo z 12 grutni , 10 blood shamani in 2 witch doktora(heal) pa 4 catapulti. Pol pa je centaur priso kao rešit bazo, pa sem ga razbil :)

Meni je bila igra prelahka. Na hard sem jo končal v 4 dneh - vsaki dan eno kampanjo. Sicer sem prej 4 mesece beto trgal, a vseeno :|

Drugač pa igra caruje. Ker pa nimam kabla, se mi ne splača cele kupit :( , drugače pa bi jo takoj nabavil. Sedaj pa čakam, da bodo fake bnet serverje porihtali..

LP

Ullo_JacQues ::

a res ni sanse, da bi s kopijo igral na battle.netu??
Let Him who hath understanding recon The Number of The Beast

Predator ::

seveda lahko s kopijo igraš... samo valid cd-key rabiš :P

in ne ni nobenega hacka/patcha ki bi to omogočal...
in ne ne verjamem če bo kdo posodil cd-key ( vsaj jaz jih ne in ne poznam nikogar ki bi posojal blizzard cd-keye )
in ne tisti "hack" ki je zunaj je za igranje na fake serverjih ne org bnet kot si večina mane roke ko ga dl :\

Linko ::



HELL YEAH!

svecka ::

30 eur za hd patch..ne hvala

opeter ::

Torej so stare igre le boljše, zato dobimo ves čas razne remasterje ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vanadium ::

Sej ne reče, sem preigral celo Dune serijo, celo C&C serijo in celo Warcraft serijo z izjemo WOW. Ampak tole je pa res brezveze kaj se grejo, da samo HD patch nardijo in še računajo za to tok denarja kolikor sem dal npr za warcraft 2 v colbyu... Naj lepo naredijo warcraft 4 in nevem nadaljevanje zgodbe, ali pa mogoče zgodbo pred warcraft 1 npr lothar in blackhand dogajanje...

opeter ::

No, pa so ga redni zakiksali:
https://hop.si/2020/01/29/warcraft-3-re...

En manjši test:


Pa še ena dobra primerjava:


Zaenkrat se odsvetuje nakup ... za tiste, ki ste zainteresirani in ga niste prednaročili. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Smurf ::

opeter je izjavil:

Torej so stare igre le boljše, zato dobimo ves čas razne remasterje ...

Ljudje, ki so igrali warcraft in podobne igre kot otroci, so danes nostalgicni odrasli z denarjem. Tako da seveda da trg za to obstaja.

Linko ::

Zanimivo da je blizz dovolil tak kiks

Izi ::

Linko je izjavil:

Zanimivo da je blizz dovolil tak kiks
Activision Blizzard

Izi ::

Podrli so nov rekord, kot najslabše ocenjena igra vseh časov. Ocena: 0,5/10 :))

Sicer nekateri pravijo, da je tudi slaba reklama dobra, ampak tale fiasko je gotovo izjema :P
Blizzard že vrača denar vsem kupcem.

opeter ::

To sem jim zna še maščevati.
Najbolj hecno je, da je bil Demo leta 2018 čista 10-ka. Le kaj se jim je motalo po glavi?

Primerjava demo in končne verzije (prehodni animiran filmček/cutscene):


Warcraft 3: Reforged, Rejected, Refunded


Pozor: če imate staro verzijo na računalniku, se poskušajte izogibati Battle.netovi osvežitvi, ker vam bo staro verzijo prepisalo z Reforged in boste med drugim izgubili določene funkcije. Poglejte zgornji video.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

opeter ::

Tu je še primerjava BlizzCon 2018 demo verzije in Beta iz januarja.
Med drugim v trenutni verziji manjka tudi animacija dreves (glejte od nekje 2:22 naprej):
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Čakajte...zakaj tako pljuvanje? Ali je samo HD patch ali so kaj spremenili? Ker jaz sem celi moker za HD...je 30EUR ampak fck it, je le W3 k sm ga preigral po dolgem in počez :D

opeter ::

Ni samo HD, saj so zamenjali vse figure: novi 3D modeli, večje število poligonov, čisto nove teksture. Vse to bi bilo super, samo so težave s stabilnostjo, igra se ruši, odstranili so nekatere funkcije, obljubljenih prehodnih animacij (cutscene) ni, odstranili animacije migajočih dreves v vetru, problem s sencami, manjkajoči prikaz figur/modelov (glej sliko) ... Poleg naštetih stvari se tudi sam glavni meni zatika. Te stvari so že bile oz. delovale v 2018 BlizzCon demotu. Kaj se je zgodilo s končno verzijo pa vedó samo pri Blizzardu.



Nekaj od teh problemov je opisanih tukaj:
https://www.hitc.com/en-gb/2020/01/29/w...

Pa tudi na hop.si
https://hop.si/2020/01/29/warcraft-3-re...

Tako so jo takrat leta 2018 reklamirali:


Končni izdelek pa je nekaj drugega.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Jerry000 ::

Pa so kaj sporočili iz Blizzarda, bo to popravljeno al so vzdignili roke? Kolikor se spomnim na Blizzard so toliko časa prestavljali izid dokler ni blo fertik...tole potem ni fertik in je polovičen izdelek za drago ceno

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217547 (7968) oo7
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318878 (4264) Bezukhoff
»

Industrija reinkarnacij: V 4K ločljivosti se vrača legendarni StarCraft

Oddelek: Novice / Igre
369628 (4774) opeter
»

Warcraft (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
20251193 (35362) Jerry000

Več podobnih tem