» »

al se splača tole grafo

al se splača tole grafo

n0_body ::

al bmi lohk kdo povedu če si mi splača kupt GEFORCE2 Titanium 64MB DDR TVOUT za 31k pr mlacomu

krucymucy ::

ja!!!

Dami ::

ne!!!
:D
Dej rajši še mal zravn pa si kup raedona 8500 le.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

mrcartoon ::

Poslušaj Dami-ja :D

mobisuxguru01 ::

sam boš mogu počakat da jih bodo dobil, vsekakor se splača čakat na 8500 le

n0_body ::

kolk bi blo to mal???

G[e]c ::

45k sit je od herculesa, ce nimas zdele pri rok se teh 14k sit pocaki mal pa kupi od Gigabyta al pa koga xy 8500 LE ker bo zihr ceneje. Drugac pa tale 8500 je razred ti 200 ne pa gefroca 2 tko da se ti kr splaca dat par jurjev vec:D

krucymucy ::

Pa kaj pa fali GF2 Ti za tako ceno ... lohk pa še mal počakaš (ti stara mama da še mal od penzije) pa si ta prauga 8500 od ati-ja kupiš!!!

R0K ::

Sam ste glupi res!

On pravi za ceno GeForca v Mlacomu vi pa mu pol pravte za cene Radeona v Essediju ! V essediju je tut ta geforce za 25k sit !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

_Mortal_ ::

Rok ti si glup v mlacomu in v Jea-tu je hercules 8500LE 45-47k
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

n0_body ::

no sej mene zanima kero grafo bi kupu sploh cena pa naj bi bla max 45k

kuglvinkl ::

Absolutno 8500LE
Your focus determines your reallity

Dami ::

Jst sn pred božičem kupu herculesa 2ti za 40jurjev. Če gledaš trenutne razmere bi se lahk zjokal, sam nucal sn novo kartico in ta je bla najprimernejša. Če bi mel zdele 40jurjev v žepu bi si pa tega radeona kupu (v avstriji mislim da je cena okrog 190evrov). Zdej pač je kar je. Navsezadnje pa tud ni tak fejst slab. Ziher bolš k prejšni v3>:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

barbarpapa1 ::

Cela razprava pravzaprav ni odgovorila na vprašanje, ali se omenjenna Chaintech kartica GeForce 2 TI splača. Mislim da je najcenejša tovrstna v SLO in bi se s stega stališča naj splačala. Mene pa zanima predvsem zanesljivost in Vaše iskušnje s to kartico, ne zanima pa me noben radeon, GeForce 3 ali 4....

Pa lep dan (kolikor ga še je ostalo...) Vam želim

Jože

kuglvinkl ::

Sicer ne sodi sem, pa vendar. Če si zainteresiran ti lahko jaz prodam svojo Winfast Gef2 Ti. Namreč, ta ki jo ima rezervirano, se ne javi, tako, da je od jutri popoldne na voljo za 29k SIT (nova je 35k SIT), Je nova z garancijo. Čem met R8500... mail: kuglivnkl@yifan.net
Your focus determines your reallity

giuseppe ::

GAINWARD GF4 MX440 64MB DDR TVOUT 38,880

Ma kup tole no.

Binji ::

giuseppe: to se kupi sam ce ti ni skoda dnarja. Zdej pa nehi vsiljavat to grafo ku ni vredna pol k**** nc.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

giuseppe ::

Najprej povej kaj je narobe, šele potlje preklinjaj.

Binji ::

niti pod razno ne podpira DX8.1, po sposobnostih je nekje med GF2 in GF3, nima Pixel shaderja in se en kup fukcij, ki se jih trenutno ne spomnim ampak bi jih kot kartica nove generacije morala absolutno podpirati
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

giuseppe ::

Kera kartica za 38 pa podpira DX 8.1?

Ej znaš, maš mejl, tole gre prepočas?

kuglvinkl ::

Za šest jurjev več, DX 8.1 in še kaj drugega, R8500LE...
Your focus determines your reallity

Zheegec ::

Pa še AquaView, pa Trueform, pa hardware DVD, pa TV-out, pa DVI-OUT, pa ne vem, kaj še vse. Seveda podpira DX 8.1! Samo GF4 MX je pa ne. Tudi če bi bil 5K ga ne bi kupil! Je samo izboljšan GF2 MX, tudi če gledaš oznako čipov; GF4 TI -> NV25, GF3 TI200,500 -> NV20, GF 2 MX ->NV13, GF4 MX -> NV15!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še en nakup grafične

Oddelek: Kaj kupiti
161396 (1163) Grey
»

Kakšne izkušnje imate z GeForce4 MX 440?

Oddelek: Strojna oprema
141775 (1484) chucki
»

Katero grafično naj kupim

Oddelek: Kaj kupiti
161430 (1046) giuseppe
»

ATI8500 vs. GF3Ti200 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
1589407 (6328) VASkO
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575749 (4704) TheJack

Več podobnih tem