» »

mandrake 7.1

mandrake 7.1

Igor ::

najdu sm to na disku :D
in zdej me zanima kolk je to sploh staro oz uporabno
mel bi za web server/router, tretuntno preko isdn pol preko adsl
pa me zdej zanima a je v redu a raj dobim kej druzga ..
o linuxu (se) ne vem nic ..

whatson ::

Mandrake 7x je precej dober glede podpore ISDNju... nevem kako je z ASDLjem... Ta verzija je dovolj dobra...
Ce pa hoces uporabiti za server bi ti raje priporocal Slackware ali mogoce tudi RH7 ... sicer pa.. sam se odloci8-)

whatson.xmix.net

asteroidk ::

za server mandrake ni sploh...

tut redhat je slb pr serverjih ...

za srvr se ti najbl splaca slack :D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

simon ::

Zadnja verzija Mandraka je 7.2 v roku enega meseca pa bo izsla nova. Za domaci server je 7.2 kar v redu, se posebej ce se ne spoznas prevec. Sicer pa so ostale distribucije za resen server ravno tako dobre kot slack, s tem da instaliras samo osnoven sistem, ostale zadeve pa sam prevedes.

Igor ::

hmm misim tko
zdej mam to na disku in ne vem ali nej posnamem na cdje ali ne, zdej mi odzira plac na disku nocem pa posnet zdele 2 cd cez 14 dni jih pa stran vrzt k bo novo zunej ..

Boltezar ::

Jaz sem si poleti omislil 7.2 pa mi zadeve nikakor ne uspe inštalirat, mi ne prepozna CD enote in me sprašuje po nekem modulu, sem prelistal dodano kjižico, pregledal kar nekaj strani na internetu, pa še vedno brez uspeha, če se komu kaj sanja, naj se le izkašlja!
LP Boltezar

simon ::

kaksen cd pogon pa imas? Kaksnega starega ki ni atapi?. Med instalacijo lahko preklapljas z Alt + funkcijske tipke med navideznimi konzolami in tam bos nasel vec informacij zakaj ne najde cdroma.

Boltezar ::

Imam Funai 285XA, 8-kratna hitrost, je IDE oziroma ATAPI,saj do sedaj nisem imel z njim nobenih problemov, zadj na stara leta noče več muzike in piratskih brat, ker je razvil zavest.Hvala za nasvet.
LP Boltezar

JLP ::

Kup si en nov pogon.
Sej ni tkuj drag. En Teac pa je.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Advanced user anketa [REZULTATI OBJAVLJENI] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16215174 (10256) Eru
»

Kateri operacijski sistem ste že imeli

Oddelek: Operacijski sistemi
382536 (1819) nicjasno
»

kateri OS ?

Oddelek: Operacijski sistemi
221637 (1315) celada
»

LINUX

Oddelek: Operacijski sistemi
341532 (1139) roscha
»

Kater paket Linuxa mi priporocate?

Oddelek: Operacijski sistemi
372383 (1862) Cr00k

Več podobnih tem