» »

USB v winNT??

USB v winNT??

*TV* ::

Zanima me ce WinNT podpirajo USB. Vcasih vem da niso oz. tak so mi vsaj rekli. Zaj me pa zanima ce so prisli kaki Service packi ven, ki to omogocajo?

Lp

andrej ::

Ne. NT ne podpirajo USB-ja, sem pa slisal za nekaksne kvazi resitve, samo je to delalo samo za dolocene naprave dolocenih proizvajalcev - sorry nimam vec linka. Drugace pa NT-ji ne podpirajo in tudi ne bodo podpirali USB. W2k pa ga zelo lepo...

dizel ::

Tako je, še sam Microsoft je izjavil, da za WinNT ne misli uštimat USB z nobenimi nadaljnimi Service packi;(
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

*TV* ::

hm. skoda, sm mislo da so to s kakimi service packi ze porihtal. Fora je da foter uporabla WinNT za sluzbo pa nekak noce menjat na 2000, tam pa scener, ki je na USB noce delat.

vseeno hvala

andrej ::

zakaj pa noce Windows 2000 ? Saj gre za isto stvar, samo da ma podporo za USB pa se za kup ostalih stvari...

*TV* ::

Ma sej to mu jas tud pravim.Sam majo v eni avstrijski firmi za katero dela, same winNT-je pol pa hoce on tud iste met. Aja pa se eni programi ne delajo pravilno v win2k (to so predvsem programi ki, so narejeni za interno uporabo v firmi in zgleda niso nc optimizirani za win2k). Verjetn bodo novejse verzije pravilno delovale na novih winsih.

andrej ::

zelo redki so programi, ki delajo v NT-ji in ne delajo v w2k. Vecinoma gre za programe, ki uporabljajo posebne gonilnike - pri obicajnih poslovnih aplikacijah pa se to ne bi smelo zgodit. Ce pa se ze pa mas apcompat na CD-ji, ki program preprica, da odspodaj niso w2k, ampak recimo NT4 ali win98 in s tem prepricas program k delovanju...

McHregec ::

sej nt in win2k sta skor enka in ne vem zakaj ne bi htel delat

McHregec ::

sej nt in win2k sta skor enaka in ne vem zakaj ne bi htel delat

Rott-von-weiler ::

jaz mam nt-je pa jih še dolgo ne mislim menjat ker bi mi potem doma ziher špile gor nabasali:O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win98 & Win NT dual boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
51053 (1019) su37
»

Nekam čudno za tako mašino

Oddelek: Pomoč in nasveti
171256 (1061) Paramedic
»

NT igralna postaja

Oddelek: Igre
101176 (1052) Yohan del Sud
»

Mreža

Oddelek: Pomoč in nasveti
71393 (1257) sasox
»

winNT4.0 in win2000 v eni skatli

Oddelek: Pomoč in nasveti
81396 (1320) andrej

Več podobnih tem