» »

Jericho?

Jericho?

globoko grlo ::

Zdejle gledam zadnji del prve sezone, pa me zanima, če kdo ve, kdaj bo še kkšna sezona? Ker me je res kr povlekel tale Jericho.

tnx

globoko grlo ::

ahm, zgleda, da bo 20 julija, torje ju3 nov del

še link

tnx

Ted ::

To so ponovitve prve sezone.
Mah...

Dalmatinc ::

super nora serija :)

Drugo leto se pricakuje 7 delov, ki bodo dokončali serijo. Smiselno zakljucili.

Serija je praktično vstala od mrtvih, saj je bila po prvi sezoni prekinjena in snemanje 2 odpovedano. No...bomo videli. NUTS!!!

Kej druzga pa nevem.

alum ::

Celih 20 ton arašidov je bilo potrebnih, da se (je) bo vrnila. :)

Tr0n ::

Glejte raje Dexterja. Crazy stuff. :)

mavec ::

No, ker se je serija vrnila, me zanima koliko vas še spremlja serijo in kakšna se vam zaenkrat zdi 2. sezona?
Meni se zdi, da gre serija v pravo smer in, da se vse lepo sproti in počasi odvija. O napetosti pa ni vredno izgubljati besed, ker je na vrhuncu.;)

Backup22 ::

Meni je super. Sploh to napeto stopnjevanje... Hawkins je itak car, Major nevemkaj tudi. So pa "šokeri" - Amy (ji je tako ime?) umre...
//

Izi ::

Verjetno je to kar ena najboljših serij nasploh.
Že po eni sami sezoni je postala skoraj kultna.
Ni čudno, da so oboževalci toliko časa pošiljali arašide, da so nekje po 20 tonah, končno začeli snemati 2. sezono :D

Druga sezona je še vedno enako kvalitetna kot prva.

globoko grlo ::

hudo!!!

tale jericho je čist orgazmičen>:D >:D

mavec ::

Dobro se stopnjuje proti koncu 2. sezone. Te kar posesa vase.
Zunaj je že 5. del 2. sezone in sodeč po vpogledu, ki je bil na voljo na spletu bo še boljši kot predhodni deli. Skratka, serija je vredna ogleda.

wooted ::

fantje, tole ja čedale bolš. sploh me je presenetu dogodek na koncu četrtega dela ;(( tale peti je pa tud razred zase :D

Jst ::

Jaz gledam to serijo. V prvi sezoni mi je bilo všeč, kako se ljudje organizirajo, če jih doleti kakšna nesreča - v seriji nuclear attack. Ko sem prebral, da so serijo ukinili, sem bil kar malo razočaran. A ko se je začela druga sezona, sem bil fejst vesel in zgodba, ki jo predstavljajo je napeta, polna presenečenj. Res dobra serijs.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

T-h-o-r ::

mene samo nekaj zanima, pogledal sem 4dele 1. sezone, in mi je zelo čudno, ker izgleda, kot da je jericho 1000km proč od drugih mest v vse smeri, nihče ne pride tja in oni ne gredo nikamor, pa tudi sevanje pobije ljudji v okolici samo tistih v mestu ne
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mavec ::

Glej še preostalo sezono, ker se vse skupaj stopnjuje iz dela v del. ;) Na začetku se poraja mnogo vprašanj, dogodkov, ki pa se v večji meri sprotoma rešujejo. Je pa vse skupaj bolj na psihi in medsebojnih odnosih, ki so z vsakim delom bolj napeti.

wooted ::

nihče ne pride do njih zaradi cestnih roparjev. verjetno bi ti moglo biti v četrtem delu to že znano, drugače pa v naslednih dveh do treh delih

Chessman ::

žal le še dva dela do konca druge sezone, potem pa bo potrebno spet koga zasipat

mavec ::

Pa ne bo držalo. Trenutno še ni zanesljivih informacij o nadaljni usodi Jericha.
V ratinge se namreč ne štejejo DVR in pa online gledanja. Je pa res, da ratingi kot sami niso bili kaj preveč dobri, napram prvi polovici 1. sezone.

Jst ::

Mogoče bo sedaj, ko je bil štrajk pisateljev, kaj bolje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LuGi ::

Uf uf v "zadnjem" delu bo pokalo 8-)

Jake & Hawkins vs. mistery man :D

T-h-o-r ::

ma malo sem razočaran, vsi dogodki napovedujejo neko hudo akcijo, potem se pa nič ne zgodi:\
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Izi ::

R.I.P. Jericho, 2006-2008
Kultna serija je bila ukinjena zaradi premajhne gledanosti. Pri CBS so napovedali, da si tokrat ne bodo premislili, četudi jih bodo oboževalci serije zasuli z stotinami ton arašidov >:D
Kot kaže rating gledanosti, gledalci raje gledajo resničnostne serije tipa Big Brother in Survivor :O

Dami ::

No comment res...:\
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Izi ::

Problem je, da ne morejo upoštevati velikanske gledanosti preko torrentov, kjer je rating "gledanosti" v stotinah milijonov >:D

Jst ::

Naj se raje vprašajo koliko ljudi bi plačalo 1$ za download. Bi plačali 1.5$ za HD? Jaz bi. Imam možnost?

Tukaj vidim edino MSjev XBox360 in VOD v katerega pravijo, da se bodo vrgli po propadu hddvd. Kaj pa bo dejansko s tem, je pa vprašanje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Chessman ::

Mogoče pa jih je strah da bi preveč američanov potegnilo kakšno vzporednico med korupcijo vlade v jerichu in ZDA, ter napadi v jerichu in napadi teroristov v ZDA.

mavec ::

Baje naj bi v aprilu, mogoče kaj prej, al pa kasneje prišla omenjena serija na POP TV oz. A Kanal.
Bom pa kupil še 2. sezono na DVDjih. 1. namreč že imam :). R1 seveda.

Loki ::

kdaj pride nov del?
I left my wallet in El Segundo

wooted ::

p azakaj bojo spet ukinl!!!? to ni prov:O

LuGi ::

S02E07

Lep konec/.. lahk bi se nadaljevalo..pokalo bi 8-)

R.I.P. Jericho, 2006-2008

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Samsung06 ::

Jesus tale Jericho prov seka! Posebno zadnji del.

A kdo ve, a bodo snemali 3 sezono? Ali bo prevzela kera druga hiša produkcijo, ker tile k so ukinili serijo so eni k****. ;(

Loki ::

res zadnji del ali kako?|O
upam, da bodo prek neta releasali se alternativni konec.
I left my wallet in El Segundo

wooted ::

so se pa kar lepo potrudli z zadnjim delom. ni blo tistga klasičnega zavlačevanja:)) upam da se nekdo odloči in vse skupaj nadaljuje:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wooted ()

BendeR ::

Res je škoda te izjemne serije. Ravno danes sem pogledal zadnji del in skoraj solzo potočil za eno najboljših serij zadnjih nekaj let.
:=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BendeR ()

globoko grlo ::

to je pa tko, če ima kapital glavno besedo

mavec ::

Dokler je v 1. sezoni serija tekla neprekinjeno je bila gledanost še celo boljša od LOSTA in Prison Breaka, uničila pa jo je tista tromesečna pavza. Za tem so številke padle za polovico.
Ni kaj, veliko serij je že padlo za BV veliko jih še bo. Jeb't ga. Na žalost imam več izkušenj z ukinitvijo serij, ki sem jih spremljal od začetka, kot pa s serijami, ki sem jih pogledal naknadno...

Grey ::

Tele hiatuse, mid-season breake ipd. sranja morajo ukiniti, ker mi gredo na živce. Zbije ti kontinuiteto in marsikobi se potem ne da gledati več. Popolnoma nepotrebna stvar...

Drgač je pa bila to zelo zanimiva serija. Še posebno druga sezona, ker se je začelo malo več dogajati, več tajnih načrtov, razkrivanj ozadja itd. Res škoda, da so jih ukinili...izgleda, da bodo sedaj začeli vladati reality showi, ki so za ljudi z gladkimi(nenagubanimi) možgani...

miraldi ::

Škoda, da ni in NIKDAR ne bo tretje sezone :8)
Zelo všečna serija..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

vostok_1 ::

Men tud škoda ja. Dobra serija je bla.

Smurf ::

Je sel kdo brati stripe, ki nadaljujejo zgodbo serije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Izi ::

Ne moreš stripov primerjati z igranim filmom, je treba imeti hudo veliko domišljije.
Drugače pa se stripe najde tudi na travniku.

V 3. sezoni je bilo 6 stripov, v 4. sezoni pa 5 stripov.
Vsak strip ima okoli 25 strani, tako da zgodbe ni kaj dosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spartacus - Blood and Sand (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
24434340 (1643) oo7
»

Prison Break - nadaljevanka (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30645488 (2012) oo7
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91281062 (19297) weasel
»

12 monkeys (2015) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14732773 (17705) Izi

Več podobnih tem